Güncel Haberler

Erzincan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev yatırımı mantıklı mı

Birçok ev almak isteyen potansiyel ev sahibi, bankadan kredi almak için ne kadar tasarruf etmeleri gerektiğini merak ediyor. Peki, peşinat ödemeden ev satın almanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

birevim faizsiz ev

Peşinatsız bir ev satın almak istediğinizde sahip olduğunuz bazı seçeneklere göz atacak olursak Birevim tasarruf sistemi faizsiz taksitli seçeneği ile oldukça büyük fırsatlar sunuyor.

Erzincan’da Kredisiz Ev Satın Al!

Kredi genellikle bir borçlu olarak ne kadar güvenilir olduğunuzla ilgilidir. Birisi size borç verdiğinde (kredi vermek olarak da bilinir), bu kredi geçmişinizin bir parçası olur. Bir kredi veya kredi kartı için her başvurduğunuzda, borç verenler kredi geçmişinize geri ödeme olasılığınızın bir göstergesi olarak bakarlar.

Kredi raporunuz, borçlanma geçmişinizin bir ifadesidir. Kredi bürolarının borç verenlerden aldığı bilgilerden oluşur. Kişisel bilgilerinizi, cari ve geçmiş kredi hesaplarınızı, ödeme geçmişinizi ve diğer kamuya açık kayıtları içerir.

Bir ipotek için başvurduğunuzda, olası borç verenler kredi raporunuzu çekecek ve size kredi verip vermemeye karar vermek için kredi puanınızı görüntüleyecektir. Borç verenlerin çoğu, bir krediye hak kazanmak için belirli bir kredi puanına veya daha yüksek bir puana ihtiyaç duyar. Ev kredisi konusunda size güvenilemeyeceğini gösteren eksik ödemeler veya gecikmiş borçlar için kredi raporunuzu kontrol edecekler. Tüm bu işleyişin sonunda bankadan kredi aldığınızda faiz ödemek zorunda kalırsınız.

Ancak kredisiz taksitle ev almak isterseniz Birevim size tüm desteği verecektir.  30 yılı aşkın sektör deneyimi ile ve yatırım güvencesi ile kısa sürede en güvenilir şekilde evinize ulaşabilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş her tük vatandaşı düzenli gelirini belgeleyerek ev satın alabilir.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Erzincan’da yaşam ve Birevim Avantajları

Erzincan denince akla doğal güzellikleri gelir. Dünyanın en büyük ikinci kanyonunun Erzincan’da olduğunu biliyor muydunuz? Yatırım için sizce de en uygun illerden biri değil mi?

Erzincan’da yaşamak ya da Erzincan’da ev yatırımı yapmak için konut satın alacaksanız Birevim size destek olacaktır.  Kısa sürede evinize sahip olabilirsiniz.

Birevim avantajları ile Erzincan’da evinize sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar vermektir. Ardından size önerimiz almak istediğiniz evi seçmenizdir.

Bundan sonra Birevim İnternet sitesi üzerinden form doldurarak size Birevim danışmanlarının ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Birevim faizsiz desteği ile yanınızdadır.  Peşinatsız ev sahibi olmak için her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar verin. Almak istediğiniz evi olması gereken tutar ile satın alabilirsiniz.  Ek ödemeler yapmazsınız.  Taksitle ev sahibi olurken ekonomik durumunuza göre sistemde yer bulursunuz.  Buda taksit stresine girmeden sizi ev sahibi yapar. Özel durumlar oluştuğunda taksit dondurma seçeneğini kullanabilirsiniz.

Eski dönemlerde Anadolu’da imece usulü yapılan işleri hatırlayın.  Bu sistemden ilham alınarak işleyen sistemde birlikte mümkün sloganı ile pekişiyor.

Gecikmeden irtibata geçerek taksitle ev alma fırsatını değerlendirin.

birevim

Giresun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

İstanbul Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × three =