Emlak & Konut

Eston Şehir Koru Projesi

Eston Şehir Koru projesi; oldukça kaliteli bir konut projesi olarak dikkat çekmektedir. Bahçeşehir- Başakşehir’de faaliyete geçen bu projenin bilhassa doğaya dair bir proje olması sayesinde benzer projelerden ayrılması söz konusu olacaktır. Eston Şehir Koru projesi; eğitimli bir alan üzerine inşa edilmektedir. Bu sayede, yüksek kaliteye sahip mekanlar oluşturulacaktır. Ayrıca, bu projenin İstanbul’un kentsel dönüşümüne uygun olduğunu belirtmek gerekir. Buna ek olarak, Eston Şehir Koru projesi; sosyal alanlarının kalitesi ve özgün bir peyzaja sahip olmasıyla dikkat çekmektedir.

Eston Şehir Koru Fiyat Listesi

Eston Şehir Koru fiyat listesi; dairelerin özelliklerine göre şekillenmektedir. Buna göre, 4+1 koru daireleri; 59 bin TL peşin olmak üzere aylık 5300 TL taksitlerle satışa sunulmaktadır. Söz konusu dairelerin 187m2 olduğunu belirtmek gerekir. Eston Şehir Koru projesinde 1090 adet konut yer almaktadır. Buna ek olarak, 31 adet mağaza bulunmaktadır. Eston Şehir Koru fiyat listesi; 707 bin TL’den başlayarak 3.133.000 TL’ye kadar uzanmaktadır. Eston Şehir Koru projesinde dairelerin teslim tarihi 2022 olarak planlanmaktadır.

Eston Şehir Koru Nerede?

Eston Şehir Koru nerede diye merak edenlerin bu projeden daire satın aldıkları takdirde her yere rahatlıkla ulaşabileceklerini bilmeleri gerekmektedir. Eston Şehir Koru; Bahçeşehir’de bulunmaktadır. Buna ek olarak, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı’nı şehre bağlayan ana arterlerin buluştuğu noktada yer almaktadır. Eston Şehir Koru’nun bilhassa metro hattına ve hızlı trene yakın olması önemli bir avantajdır. Eston Şehir Koru projesinin Bahçeşehir’de gerçekleşiyor olması çok büyük bir avantajdır. Çünkü, Bahçeşehir; Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip olmakla beraber deprem riskinin düşük olduğu alanlar arasında bulunmaktadır.

Eston Şehir Koru Kat Planları

Eston Şehir Koru kat planları; dairelerin özelliklerine göre şekillenmektedir. Koru villalar; bahçeli ve müstakil bir düzene sahip olmak isteyen aileler için ideal özelliktedir. Yardımcı oda dahil olmak üzere beş adet oda bulunmaktadır. Ayrıca, iki salonlu olarak tasarlanmıştır. Koru katlı villalar arasında ise garden dublex, sky dublex ve simplex alternatifleri yer almaktadır. Bunun dışında, Koru konaklar, toplamda beş katlı olarak tasarlanmıştır. Geniş bir salon, çalışma odası, dört oda, mutfaktan meydana gelmektedir. Koru Evler; yedi veya sekiz katlı olmakla beraber 2+1’den başlayarak 4.5+1’e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır.

Eston Şehir Koru Özellikleri

Eston Şehir Koru özellikleri bilhassa sosyal alanlarda göz doldurmaktadır. Sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyulan her şey, Eston Şehir Koru’da kendisine yer bulmaktadır. Meyve bahçeleri sayesinde taze meyve yemek mümkün olmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzlarına ek olarak sağlık merkezi gibi bir avantaj sunmaktadır. Yürüyüş alanları, spor tesisleri, çocuklar için oyun alanları, amfi tiyatro ve gösteri alanları, alışveriş yapmaya müsait mekanlar dahil olmak üzere birçok fırsat burada bulunmaktadır.

birevim

Dekar Kıyıbahçe Projesi

Önceki Yazı

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Eston Şehir projesinde evler müstakil gibi duruyor, müstakiller mi yoksa her katta 2 daire gibi mi?

  1. Merhaba Beyza Hanım;
   Eston Şehir projesinde müstakil villalar olduğu gibi daireler de bulunmaktadır.

 2. Müstakil villarının fiyatları 2 milyon TL’den başladığını duymuştum, valla eder benim gözümde

 3. Fiyatıyla oldukça kendinden söz ettiren bir proje. Müstakil villarının fiyatı 2-2,5 Milyon falanmış, normal daireleri ne kadardan başlıyor acaba?

  1. Merhaba Songül Hanım,
   Eston şehir koru projesi daire fiyatları 894.000 – 2.175.000 TL bandındadır.

 4. Son zamanlarda koru projeleri artmaya başladı, bu aslında müşteri açısından bizlerin avantajına olan bir durum

 5. Müstakil ev mantığında gibi gözüktüğünden fiyatlar makul geldi bana

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

17 − 13 =