Faizsiz Sistemler

Ev Almak İstiyorum Ama Param (Peşinat) Yok Diyenlere 5 Çözüm

İnsanlar ihtiyaçlarını sıralar ve bu ihtiyaçlarını o sıra ile gidermeye başlarlar. Birçok kişi için barınma ihtiyacına cevap vermek öncelikle çözülmesi gereken bir sorundur. Günümüzde bunu çözmek için tercih edilebilecek birçok farklı yöntem vardır. Bunlar arasında insanların genelde tercih etmek istedikleri hiç peşinat vermeden hizmet sunanları tercih etmek oluyor. Bunun için doğru tercih yapmak önemlidir.

birevim faizsiz ev

  1. Konut Kredisine Başvurmak

Peşinatsız ev almak için normal konut kredisine başvurmanız halinde size evinizin %75’lik kısmı için kredi sağlanacaktır. Diğer kısmı sizden ihtiyaç kredisi ile halletmeniz istenir. Tabi bazı bankalar müşterilerine peşinatsız mortgage kredisi ile istedikleri eve peşinat ödemeden sahip olma şansı da sunmaktadır.

  1. Birevim ile Faizsiz Ev Alma İmkanı

Tasarruf firmalarından birisi olan Birevim başvuru yapan müşterilerine sadece hizmet bedeli ödeyerek peşinat ödemeden ev sahibi olma imkanı için farklı çözümler sunuyor. Hizmet bedeli belirli bir oran üzerinden peşin olarak tahsil ediliyor. Bunun dışında tüm seçenekleri sizin yapmanıza imkan veriliyor. Peşinat, ara ödeme, ödeme planı gibi tüm detayları kendiniz karar vermeniz imkan veriliyor.

  1. TOKİ Üzerinden Ev Sahibi Olmak

Toplu Konut İdaresi yani TOKİ gerekli şartları sağlayan herkese istemeleri halinde çekiliş sistemine dahil olarak ev sahibi olma imkanı veriyor. Genelde bu kurumdan ev almak için belirli bir aylık limitin altında gelirinizin olması, daha önce TOKİ’den ev sahibi olmamanız, üzerinize kayıtlı bir ev olmaması gibi birçok şart isteniyor. Ayrıca başvuru yapacağınız şehir dışında başka bir projeye başvuruya izin verilmiyor evi almaya hak kazananların o evi kiraya vermesine ve satmasına da izin verilmiyor.

  1. Eminevim Çözümleri İle Ev Sahibi Olmak

Emin Evim ülkenin birçok noktasında bulunan şubeleri ve farklı iletişim yöntemleri aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine peşinatsız ev sahibi olma imkanı veriyor. Farklı çözüm yöntemlerinden size uygun olanı tercih edebilir ve çekiliş sistemine dahil olarak veya olmadan evinizi alabilirsiniz. Peşinat ödemek ya da ödememek, ara ödeme yapmak, istediğiniz zaman sistemden çıkmak ve herhangi bir vade farkı ödememek bu sistemde size sunulan birçok avantajlardan öne çıkanlardır.

  1. Fuzul Ev ile Peşinatsız Ev Sahibi Olmak

Fuzul Ev sistemi de tasarruf yöntemi aracılığıyla insanla faiz farkı ödemeden ve peşinat vermeden ev alma imkanını sunmaktadır. Firma kendi yaptığı inşaatlar ya da sizin istediğiniz herhangi bir evi bu avantajlı şartlarla almanıza imkan veriyor. Sektörde ki güçlü sermayesi sayesinde size uzun vadeli ödeme koşullarını hiç faiz almadan sunarak istediğiniz vade seçeneği ile ev alma imkanı veriyor. Firma bu hizmetleri size sunması karşılığında belirli bir oranda belirlenen hizmet bedelini tahsil ediyor. Onun dışında ekstra bir maliyet talep edilmiyor.

birevim

Konut Kredisi Yapılandıran Refinansman Bankaları

Önceki Yazı

Konutta ‘Benzersiz Düşük Kredi Oranı’ Satışları Hareketlendirecek

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × 5 =