Faizsiz Sistemler

Faizsiz Araba Kampanyaları

Araba almak; her insanın hayalidir. Ancak, araba almak için gereken maddi tutarın herkes tarafından karşılanması mümkün olmaz. Bu noktada, insanlar, araba sahibi olabilmek için taşıt kredisi alırlar. Ancak, bazı insanlar, İslami şartlara uygun olmamasından dolayı faizle kredi almak istemezler. Bu yüzden, faizsiz araba kampanyaları her zaman ilgi çekici olmaktadır.

birevim faizsiz ev

Sıfır faizli araba kampanyaları hakkında bilgi almak isteyen sayısız insan bulunmaktadır. Bu noktada, lider otomobil şirketlerinin dönem dönem faizsiz araba kampanyaları düzenlediğini söylemek gerekir. Nissan, Peugeot, Citroen, Hyundai gibi dev otomobil şirketlerinin her dönem için düzenledikleri araba kampanyaları vardır. Örneğin, Hyundai’nin 2018-2019 sezonu içerisinde nakit indirimli, 12 ay vade imkanlı ve sıfır faizli araç kampanyaları bulunmaktadır. Ancak, bu kampanyaların belirli bir dönem için geçerli olduğunu eklemek gerekir. Bir başka deyişle, faizsiz araba almak isteyen tüketicilerin bu kampanyaları takip etmesi şarttır.

Faizsiz Araba Almanın Alternatif Yolları

Faizsiz araba almak isteyenler, otomobil şirketlerinin belirli bir dönem için düzenlemiş oldukları sıfır faizli araç kampanyalarını takip edebilirler. Ancak, yılın her döneminde bu tip kampanyaların varlığı söz konusu değildir. Bu noktada, acil olarak otomobil satın almak isteyen ama faize bulaşmadan finansman arayışında olanlara faizsiz araba almayı mümkün kılan organizasyonlar tavsiye edilmektedir. Bu organizasyonlar arasında Birevim, Eminevim, Katılımevim gibi şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler adından anlaşılacağı üzere faizsiz ev satışı gerçekleştiriyor olsa da otomobil için düzenlemiş oldukları kampanyalar da bulunmaktadır.

Bu organizasyonlar aracılığıyla otomobil satın almak isteyenlerin ilk olarak satın almak istedikleri otomobilin değerini belirlemesi gerekir. Ardından, kendi bütçelerine göre gruplara katılırlar. Örneğin, 100 bin TL tutarında bir araç satın almak isteyenlerin 100 kişilik gruba katılması mümkün olmaktadır. Bu sayede, otomobil satın almak isteyen tüketici, her ay bin TL ödeyerek otomobil sahibi olma şansına erişmektedir. Bu tip organizasyonlarda çekiliş sırası bulunmaktadır. Grup içerisinde yapılan çekilişler sonucunda her ay bir kişiye otomobil satın alınmaktadır. Buna ek olarak, tüketicilere kesinlikle faizsiz ödeme imkanı verilmektedir. Zor durumda olan tüketicilerin taksitlerini durdurması mümkün olmaktadır.

birevim

Birevim’in Katılım Şartları Nedir?

Önceki Yazı

TOKİ Adana Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

13 + 14 =