Faizsiz Sistemler

Faizsiz Ev Almak Şimdi Mümkün! Birevim Hayallerinizi Gerçek Kılıyor!

Günümüzde milyonlarca insan tek bir hedef için çalışıyor; ev sahibi olmak. Ancak bir ev alacak kadar toplu nakit paranız yoksa neredeyse ev parası kadar da faiz ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu da ev sahibi olmak için neredeyse ömür boyu çalışmanız anlamına geliyor. Son bir yılda faiz oranlarının daha da yükselmesi ile banka kredisi ile ev almak oldukça zorlaştı. Peki faiz ödemeden ev almanın bir yolu var mı?

birevim faizsiz ev

Birevim ile Faizsiz Ev Sahibi Olun

Aldığınız evin miktarı kadar bir de kredi faizi ödemek istemiyorsanız Birevim sistemi tam da size göre. Birevim, aslında tarihten günümüze insanların birbiri ile yardımlaştığı ve hiç de yabancı olmadığımız bir sistem. Kırsal kesimde hala karşılaşılan ve imece olarak tanımlanan, insanların birbirine destek olduğu bir sistemin oldukça genişletilmiş bir hali olarak düşünülebilir. Haklarınızın garanti altına alındığı, güvenilir bir sistem ile faiz ödemeden kura yöntemi ile ev sahibi olmak mümkün. Bugüne dek binlerce insanın ev sahibi olduğu bu yöntemde banka kredisine başvurmak yerine çeşitli yöntemler üzerinden geleneksel yardımlaşma metodu ile insanlar kura ile belirlenen sıralarla ev sahibi oluyor.

Birevim ile Ev Sahibi Olma Yolları

Birevim’de banka kredisi almadan ve faiz ödemeden 200 aya kadar vade ile ev sahibi olabileceğiniz pek çok yöntem mevcut; Website: https://www.birevim.com/

Çekiliş sistemde üyelerden toplanan taksitler ile her ay kura sonucu belirlenen bir kişi ev sahibi oluyor. Peşinatlı sistemde, gruptaki diğer üyelerden daha fazla peşinat öderseniz taksit sayınız düşüyor. Vade ortası sistemi ile hiç peşinat ödemeden ev sahibi olmanız mümkün; taksitleriniz yarısını ödedikten sonra ev sahibi olduğunuz bu yöntemde kişiye özel esnek ödeme seçenekleri mevcut. Kısaltılmış vadeli sistemde her ay artan miktarlarda bir ödeme planı oluşturularak ödemenin erken bitmesi sağlanıyor.

Sabit yardımlı çekiliş sistemi geç ev sahibi olan vatandaşlar için uygun görünüyor. Zamanla ev fiyatlarındaki artıştan etkilenmeden ev sahibi olma imkanı sunuyor. Değer Artışlı sistemde de kur ve faiz oranlarındaki artıştan etkilenmeden anlaşmanın yapıldığı dönemdeki oranlar ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Böylece evinizin veya paranızın değer kaybetmesinin önüne geçiliyor. Birevim ödeme sistemleri ile faiz ödemeden ev sahibi olurken kura ile ilk aylarda ev sahibi olan kişiler kira ödeme yükünden kurtularak kendi evlerinin taksitlerini ödüyor.

birevim

ING Bank Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Odeabank Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Faizsiz ev almak eskiden çok zormuş, şimdi çok daha rahat ve çok popüler 🙂

  2. Birevim bu faizsiz ev sistemleri konusunda bence başı çekiyor 🙂

  3. Çevremde çok kişi var faizsiz ev alan ve çok memnunlar bende başvuracağım inşallah 🙂

  4. Birevim faizsiz ev konusunda bence öncü bir marka oldu artık

  5. Şimdi bankaların güzelliği anında eve sahip oluyorsunuz öte tarafta biraz bekliyorsunuz, düşünmemiz gereken şey faize bulaşıp hemen almak mı isteriz yoksa biraz bekleyip mi teslim almak isteriz

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

2 + 9 =