Faizsiz Sistemler

Faizsiz Finans Sektörünün Yeni İsmi 29 Şube Birden Açtı!

Popülerliği her geçen gün artan tasarruf finans sektörüne yeni katılan Çözüm Tasarruf; kısa süre içerisinde kendini ispatlayacakmış gibi gözüküyor! 50 milyon TL’lik güçlü sermayesinin yanı sıra 29 şube ile birden hizmet veren Çözüm Tasarruf; geleneksel finansman yöntemlerinin dışında yepyeni finansman yöntemleriyle kredi almak istemeyen kullanıcıların imdadına yetişmektedir. Ev ve araba almak isteyenlere faizsiz, vade farksız, ek masrafsız çözümler sunan Çözüm Tasarruf; herkesin bütçesine uygun finansman yöntemleri sayesinde büyük beğeni toplamaktadır. Çözüm Tasarruf’a katıldığınız takdirde bütçenize göre aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, genel veya fırsat paketlerinden faydalanabilirsiniz. Kişiye özel olarak oluşturulan ödeme planları; başka hiçbir yerde bulamayacağınız Çözüm Tasarruf avantajları arasında bulunmaktadır.

Çözüm Tasarruf Hangi Özelliklere Sahiptir?

Tüketicilerin her türlü finansal ihtiyacını karşılamak adına faaliyetlerine başlayan Çözüm Tasarruf; yedi bölgeye yayılan şube ağı ile hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’de geçmişten beri bulunan tasarruf kültürünün tekrar canlandırılması hedeflenmektedir. Çözüm Tasarruf; her yaştan ve her sektörden insana hizmet vermektedir. Bu noktada, KOBİ’lerden tutun da üniversitelilere, çiftçilere, sanayicilere, beyaz yakalılara ve düğün yapmayı planlayanlara kadar herkese uygun paketler bulunmaktadır.

Çözüm Tasarruf Genel Müdürü Veysel Mert; Çözüm Tasarruf sayesinde geleneksel tasarruf finans kavramını değiştirmeyi amaçladıklarını söylemiştir. Amaçlarının kişiye özel finansman çözümler oluşturmak olduğunu ifade eden Mert; yalnızca konut ve taşıt modelleri için değil neredeyse her ihtiyaca yönelik finans modeli oluşturduklarını ifade etmektedir. Bu noktada, gerçek tasarruf alışkanlığı kazandırmayı hedeflediklerini söyleyen Veysel Mert; Çözüm Tasarruf’da çok çeşitli seçeneklerinin olduğunu dile getirmiştir.

Çözüm Tasarruf Kapsamlı Tasarruf Programları

Çözüm Tasarruf sayesinde tüketicilerin hiçbir ek masraf ödemeden ihtiyaçlarını gidermeleri sağlanmaktadır. Tasarruf ederek finansal kaynak yaratmayı düşünenler için oldukça uygun bir sistemdir. Ev sahibi olmak isteyenler için konut tasarruf finansmanı, taşıt sahibi olmak isteyenler için taşıt tasarruf finansmanı, gayrimenkul veya yatırım inşa etmek isteyenler için arsa tasarruf finansmanı gibi paketler bulunmaktadır. Bu noktada, her tüketicinin ihtiyaçlarına en uygun pakedi seçmesine imkan verilmektedir.

Çözüm Tasarruf bünyesinde 400 kişiye kadar uzanan tasarruf programları bulunmaktadır. Taksitler ise tamamen tüketicilerin bütçesine, peşinat verip vermediklerine, ara ödeme yapıp yapmayacaklarına göre şekillenmektedir. Bunun dışında, herhangi bir ek masrafın olması söz konusu değildir. Bu noktada, peşinat ve ek ödeme yapmanın zorunlu olmadığını dile getirmek gerekir. Sonuç olarak, her tüketici, kendi tasarruf planlamasını kendisi yapabilmektedir.

Çözüm Tasarruf bünyesinde sıra tespitli ve serbest olmak üzere iki farklı tasarruf planı bulunmaktadır. Serbest tasarruf planında aylık ödemeler en başından belirlenerek ev, araba veya gayrimenkulün teslim tarihi tespit edilmektedir. Sıra tespitli tasarruf planında ise tüketicilerin aylık tasarruf rakamlarına göre sıra tespitinden faydalanması mümkündür.

birevim

Eminevim Başarılı Çalışanlarını Ödüllendirdi!

Önceki Yazı

Tasarruf AŞ Daha Kolay Ev ve Araba Sahibi Yapacak!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four + fourteen =