Faizsiz Sistemler

Finalevim

Bu hızlı hareket eden dünyada, yolun her adımında mükemmelliği arama eğilimindeyiz. Hayatımızı en iyi şekilde yaşamak istiyoruz, çünkü sadece bir kez dünyaya geliyoruz. Nerede yaşayacağımızı ve ait olacağımız toplumu seçmek çoğu insan için en büyük önceliktir!   Finalevim bu konuda sizlere yardım eder.

Hayalinizdeki ev kelimesini duyduğunuzda insanların zihninde ortaya çıkan farklı bir şeyler vardır, ulaşılabilir belki de  ulaşılamaz. Bazıları havuzlu bir villa isterken bazılarının hayali dağ evi olabilir.  Elbette ekonomik olarak gelir düzeyinize bakarak hayallerinizin evine asla ulaşamayacağınızı düşünmeniz normaldir. Ancak inanın gelir durumunuza bakmaksızın hayallerinizdeki eve her ay küçük bir tasarruf ile kavuşabilirsiniz.  Finalevim faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olma seçeneklerini size sunarak fark yaratıyor.

Finalevim 417 türk lirasından başlayan taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlar. Yazının devamında aklınızda beliren birçok soruya yanıt vermeye gayret edeceğiz.

Finalevim Ev Alma Yöntemleri

Finalevim ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkullerin faizsiz satın alma şansına sahip olursunuz.  Finalevim ile tasarruflarınızı kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı, evin maliyetini artıran kira ödemesi ya da farklar ödemeden sahip olurlar.  Dilerseniz hiç peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.  Aşağıda işleyişi Çekilişli final modelinde anlatarak diğer yöntemlerde sadece Finalevim çekilişli final modelinden farkları belirteceğiz.  Alacağınız evin ne kadar olduğunu tespit edin. Sonrasında ödeme planlamanızı yapmanız gerekiyor.  Peşinat ödemek ister misiniz yoksa sadece küçük taksitler ile mi ilerlemek istersiniz karar sizin ve planlama sizin tercihinizdir.

Bundan sonra Finalevim danışmanı ile birlikte size en uygun Finalevim yöntemi önerilecektir.

Çekilişli Final Modeli 

Noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize kavuşursunuz.  Peşinatlı yâda peşinatsız tamamen sizin tercihinizdir.

Çekilişli Erken Final Modeli

Bu sistemin diğerlerinden farkı, erken teslim imkânı verdiğinden taksitleriniz yılda bir belli bir oranda arttırılır. Evinizi ne zaman alırsanız o tarihte küçük bir rakam artışı ile yapılandırılır. Ve bu şekilde borcunuz daha kısa sürede bitecektir.

Özel Sabit Final Modeli

Taksit tutarını belirledikten sonra vade süreniz belirlenir.

Finalevim Nedir?

Finalevim 1981 yılından beri faaliyet gösteren bir sistemdir.  417 türk lirasından başlayan taksitler ile ev yâda araç sahibi olmanıza yardım eder.  18 yaşını doldurmuş herkes FinalEvim’e başvurarak ev yâda araç sahibi olabilir.

Güven ilkesi ile yola çıkan Finalevim resmi güvence isteyen herkese teminat senedi vermektedir.

Finalevim Kimin?

Aydın Şirketler Grubu 2015 yılı itibarı ile HH Aydın Yatırım Holding AŞ. Çatısı altında birleşti. Firma yatırım gücünü inşaat, yapı malzemeleri, otomotiv, sigorta, telekomünikasyon, enerji, lojistik, geri dönüşüm, faizsiz finans sektörlerindeki deneyiminden almaktadır. Finalevim bu iştiraklerden biri olarak faizsiz finansman sektöründe yerini almıştır.

Finalevim Şubeleri

Merkez şubesi Ataşehir olan Finalevim ülke çağında kısa sürede 16 şubeye ulaşmıştır. Bunlar; Siirt, Konya, İçAnadoluBölgeMüdürlüğü, Antalya, Diyarbakır, Çorum, Erzurum, Mardin, Şanlıurfa, İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Gaziantep, Bursa, Kayseri şubeleridir.

Her geçen gün büyüyen Finalevim için 444 3 442 numaralı hatta ulaşarak sorularınızı yöneltebilir yâda randevu isteyebilirsiniz.

Finalevim Şikâyet ve Yorumları

Güven ilkesi ile yola çıkan firma istendiğinde teminat verebiliyor. Güvenilirlik konusunda müşteri haklarına saygılı ve koruyan bir firmadır. Ev müşterinin adınadır ancak diğer üyelerin haklarını korumak adına;

  • Evin borcu bitene dek satılamaz,
  • Sizin dışınızdaki müşterilerinin haklarını ipotek teminat yöntemiyle garanti altına almış olur.
  • Müşteri ile Finalevim arasında yapılan sözleşme içeriğine göre; müşterinin tüm hakları güvence altına alınmış olmaktadır.

İnternet araştırmalarımızda Finalevim ile ilgili herhangi bir şikâyete rastlamadık.

birevim

DoğruEvim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 Comments

  1. BİREVİME TEMMUZ AYINDA 180000 LİRALİK EVE 13500 ORGANIZASYON BEDELİ İLE TOPLAM 193500 E GİRDİM EYLULDE CEKİLİSE GİRDİM CİKMADİ SUBATTA TEKRAR CEKİLİS OLACAK . BU MİKTARİN 12500 TL SİNİ ODEDİM ŞUAN İSLERİMİN KOTU OLMASİNDAN VE KYK KREDİ BORCUM OLDUGUNDAN DOLAYİ DEVRETMEK İSTİYORUM. EGER İLGİLENEN OLURSA 10000 TL ODEYENE HEMEN DEVREDEBİLİRİM. ZOR DURUMDA OLDUGUM İCİN DEVRETMEK ZORUNDA KALDİM CİDDİ OLUP DEVİR ALMAK İSTEYENLER
    AYRINTILI BILGI ALMAK ICIN ARAYABİLİR. 05445619133

  2. Güven ilkesi büyük bir yalan verdikleri sözlerı tutmuyorlar BDDK süreci diye aylarca erteliyorlar 2. Derece askeri bölge de sana ev almıyorlar sözleşme uyulmuyor

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

fourteen − 11 =