TOKİ

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi; Anadolu Yakası’nın en güzel yerinde olmasıyla dikkat çekmektedir. Yeni Kadıköy’ün merkezinde olan bu projenin birçok kişinin hayali olduğu bilinmektedir. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi; Türkiye’nin en iyi karma yaşam ödüllü projesi olma özelliğine sahiptir. Buna ek olarak, burada gerçek anlamda bir karma yaşam söz konusudur. Ev, ofis ve cadde mağazaları sayesinde farklı bir deneyimin insanların beğenisine sunulduğunu söylemek gerekir. Birbirinden farklı tiplerdeki daire ve ofisler; insanların tüm ihtiyaçlarına cevap sunmaktadır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Fiyat Listesi

Kentsel dönüşüm projesi olmasıyla dikkat çeken Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi; bulunduğu konum itibariyle yüksek fiyatlara sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy fiyat listesi; 550 bin TL’den başlayarak 2 milyon 240 bin TL’ye kadar uzanmaktadır. Eylül 2016 yılında başlayan projenin 2019 yılında teslim edilmesi söz konusu olmaktadır. 1100 adet daire yer almaktadır. 50m2 alana sahip bir odalı dairenin 549 bin TL olduğunu belirtmek gerekir. Buna ek olarak, 2+1 dairelerin 975 bin TL’den başlayarak 1 milyon 900 bin TL’ye kadar uzanan fiyat aralığına sahip olduğu bilinmektedir. Söz konusu daireler, en çok tercih edilenler arasındadır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Nerede?

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy nerede diye merak edenlere Kadıköy’ün en güzel yerinde olduğunu söyleyebiliriz. Metrobüs, metro ve Avrasya Tüneli’nin yanında bulunmaktadır. Kadıköy Meydanı, Bağdat Caddesi ve Moda Mahallesi’nin kesişim noktasında olduğunu söylemek gerekir. Metrobüse yirmi adım uzaklıktadır. Avrasya Tüneli’ne beş dakika mesafededir. Şükrü Saraçoğlu Stadı’na üç dakika uzaklıktadır. Bağdat Caddesi’ne ve AVM’ye ise üç dakika mesafede yer almaktadır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Kat Planları

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy kat planları; dairelerin özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. 1+1 daire planından bahsetmek gerekirse 78m2 alana sahip olan bu dairede salon+mutfak, yatak odası, banyo ve balkon bulunmaktadır. 2+1 daire ise 132m2 alana sahiptir. 1+1 daire içerisinde yer alan kısımlara ek olarak, ebeveyn yatak odası ve ebeveyn banyo, hol, antre bulunmaktadır. 3+1 daire planından bahsetmek gerekirse 180m2 alana sahip olan bu dairede iki yatak odası, salon, mutfak, ebeveyn yatak odası ve banyosu, iki balkon, normal banyo, hol ve antre yer almaktadır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Özellikleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy özellikleri, çok çeşitli olmakla beraber insanların mutlu olması adına her imkanı onlara sunmaktadır. Açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe ve restoranlarla oldukça eğlenceli bir sosyal yaşam bulunmaktadır. Evin altında havuz keyfi yapma imkanı yer almaktadır. Spor salonu, evlerin hemen yakınındadır. Concierge hizmeti başta olmak üzere güvenliği en üst seviyeye çıkartacak akıllı ev sistemleri bulunmaktadır. Geniş ve rahat otopark hizmetinin yanı sıra VIP hizmetlerinin dikkat çektiğini söylemek gerekir.

birevim

Eston Şehir Koru Projesi

Önceki Yazı

Makyol Santral Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

11 − 2 =