Faizsiz Sistemler

Fuzul Oto

1992 yılında kurulan Fuzul Otomotiv otomobil satın almak isteyen müşterilerine avantajlı ödeme yöntemleri sunuyor Fuzul Otomotiv yalnızca otomobil sektöründe değil aynı zamanda inşaat sektöründe de çeşitli çalışmalar imza atmıştır köklü bir geçmişi bulunan Fuzul Otomotiv sayesinde birçok insan hem otomobil hem de ev sahibi oldu.

Araba Almanın Yeni Yolu Birevim

Fuzul Oto Araba Alma Yöntemleri

Fuzul Otomotiv’in araba alma yöntemleri tamamen müşterinin bütçesiyle orantılıdır. Müşteriye o kadar çok seçenek sunulur ki ne zaman ne kadar ödeyeceğini neredeyse kendisi belirler. En çok tercih edilen dört ödeme yöntemi bulunuyor.

Zaman Tasarruflu Model

Zaman tasarruflu model ile ön ödeme yapmanıza gerek olmaz. Bu model sayesinde hızlı bir şekilde otomobil sahibi olabilirsiniz. Taksitler esnektir ve bütçenize göre belirlenir. Satın almak istediğiniz otomobil değerinin yanında, Fuzul Otomotiv’e organizasyon için ödeme yapmanız yeterlidir. Zaman tasarruflu model sayesinde ödemeleriniz öngörülenden daha hızlı tamamlanır.

Sabit Sistem Modeli

Sabit teslim modeline herhangi bir peşinat vermenize gerek olmadan katılabilirsiniz. Sabit teslim modeli sayesinde aracınızı hemen satın alabilirsiniz. Sabit teslim modelinin en büyük avantajı ise bir taksidi ödemekte güçlük çekmeniz durumunda, taksit dondurma hakkına sahip olmanızdır. Bu model en çok ve ödeme aksamasıyla ilgili kaygıları olan müşteriler için uygundur.

Tüfe Endeksli Model

TÜFE Endeksli Model artan enflasyon nedeniyle ödenen taksitlerle elde edilen birikimin değerinin korunmasına hedeflemektedir. Ödenen taksit tutarı o ayki tüfe oranı göz önünde bulundurularak belirlenir. Böylece birikim yapmak isteyen müşterilerin ödedikleri taksitlerin toplamı hiçbir zaman değer kaybetmez. Fuzul Otomotiv, bu sistemi bir nevi altın gününde benzetmektedir. 40 kişilik gruplardan 160 kişilik gruplara kadar müşteriler bir araya gelerek birikim yapar.

Çekilişsiz Modeller

Çekiliş sistemi ile otomobil satın almak istemiyorsanız size özel başka kampanya modelleri de bulunuyor. Vade ortası sistem, peşinat erken teslim sistemi ve ara ödemeli erken teslim sistemi gibi kampanya modellerinden birini tercih ederek arzu ettiğiniz otomobile sahip olabilirsiniz.

Fuzul Oto Nedir?

Fuzul Oto otomobil satın almak isteyen ancak banka kredisini tercih etmeyen veya toplu paraya sahip olmayan bireylerin otomobil satın alabilmesi için birbirinden farklı ve avantajlı satın alma yöntemlerini müşterilerine sunmaktadır. Fuzul oto 27 yıllık tecrübesiyle müşterilerine ödeme kolaylığı ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Fuzul Oto Kimin?

Fuzul Oto Akbal ailesine aittir. Eyüp ve Mahmut Akbal kardeşler Konya’nın Kulu ilçesinde dünyaya gelmiştşir. Ailesi Ticaretle uğraşan bu iki girişimci kardeş eğitimlerini İstanbul’un en kaliteli okullarında tamamladı.  Mahmut Akbal Fuzul Grup’ta yönetim kurulu başkanlığı yapıyor. Kardeşi Eyüp Akbal ise yönetim kurulu başkan yardımcılığını üstlenmiştir.

Fuzulev

Fuzulev, Fuzul Otomotiv’in gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiği markasıdır. Herhangi bir ön ödeme yapmadan ve banka kredisine gerek olmadan ev satın alma imkanı sağlayan özel bir sistemle hizmet vermektedir. Otomobil ve gayrımenkul satın almak isteyenler için ortak bir markaya sahip olan Fuzul Şirketler Grubu’nun en önemli özelliği müşterilerine sağladığı esnek taksit imkanıdır.

Fuzul Oto Şubeleri

Genel Merkezi İstanbul Fatih’te bulunan Fuzul Otomotiv’in Türkiye genelinde birçok ilde ve ilçede şubeleri bulunmaktadır. Yalnızca İstanbul’da 15 tane şubesi bulunan Fuzul Otomotiv Adıyaman’dan Zonguldak’a Afyon’dan Bursa’ya kadar birçok ilde bulunan şubeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Fuzul Oto’nun 74 tane şubesi bulunuyor.

Fuzul Oto Örnek Hasaplama Tablosu

Fuzul Otomotiv’in çekiliş sistemi ile satışa sunduğu 50000 TL değere sahip bir araç için örnek bir hesaplama yapalım. Öncelikle hiç peşinat ödemezsiniz. İlk taksit için ödeyeceğiniz tutar 2.380,95 TL’dir. 21 ayda toplam olarak 52.900 TL ödersiniz. Herhangi bir peşinat ise alınmayacaktır.

Fuzul Oto Şikayet ve Yorumları

Fuzul Otomotiv ile ilgili yapılan yorumların çoğu olumludur. Birkaç şikayet konusu haricinde yüzlerce memnun müşteri yorumu bulunmaktadır. Fuzul Otomotiv’e şikayetvar üzerinden 66 şikayet gönderilmiş. Şikayetler genellikle sözleşme şartlarıyla ilgili. Sözleşmede belirtilmeyen ek ödemeler yad a yapılmayan iadeler hakkında şikayetler mevcut. Fuzul Oto’nun müşteri memnuniyeti oranı ise %66’dır.

birevim

İmece Yatırım

Önceki Yazı

Emin Otomotiv

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

8 Comments

 1. Fuzuloto ile araba alan arkadaşlarım var gerçekten çok iyi yapıyorlar işlerini çok beklemede yok

  1. Merhaba Cemre hanım,
   Fuzul Oto yıllardır hizmet veren bir firma olması nedeniyle araba sahibi olan çok müşterisi vardır. Sektörde köklü firma olan Birarabam ile de istediğiniz arabayı fazisiz, peşinatsız ve taksitle alabilirsiniz.

 2. Kar payını da taksite ekliyorlar sanırım baştan peşin ödemek zorunda değiliz ve bu çok güzel bir şey.

 3. Fuzul otonun reklamını ve adını yıllardır duyuyorum bence gayet güvenilir bir firma

 4. Fuzul oto yıllardır reklamını gördüğüm bir şirket, araç alanlarda hep memnun bakalım bizi de memnun bırakabilecekler mi yakında başvuracağım 🙂

  1. Ceyda selam, bende birarabam firmasına başvurdum. 48 aylık gruba dahil oldum. Çok memnunum Aralık ayında arabama sahip olacağım.

 5. Fuzul oto gerçekten güvenilir mi? Fuzulev’in şirketiyle aynı şirket mi?

  1. Merhaba Onur Bey,
   Fuzuloto fuzulev bünyesinde hizmet veren bir şirkettir.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen + one =