Faizsiz Sistemler

Fuzulev Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Yüksek faiz, para biriktirmekte güçlük çekme, ekonomik yol haritamızın her geçen gün değişmesi gibi sebepler çoğu kişiyi ev almaktan alıkoyuyor. Fuzulev sağladığı imkanlar sayesinde ev almak artık çok daha kolay bütçenize uygun ve tamamen size özel olarak hazırlanan ödeme planları sayesinde Hayalinizdeki evi küçük çekmeden satın alabilirsiniz.

Fuzulev Ev Alma Yöntemleri

Fuzulev bütçenize ve ekonomik değişkenlere olan ev alma yöntemleriyle bugüne kadar binlerce kişiyi ev sahibi yaptı. Gelin Fuzulev’in ev alma yöntemlerini birlikte inceleyelim.

Zaman Tasarruflu Model

Zaman tasarruflu model sayesinde hem bütçeniz hem de zamanınızdan tasarruf edersiniz. İlk olarak ev satın alabilmek için ayırdığınız tutarı belirleyin. Her ay ne kadar ödeme yapabileceğinizi öngörünün. Ardından Fuzulev ile iletişime geçerek uzman temsilcilerden ayrıntılı olarak ödeme planınızı edinebilirsiniz. Zaman tasarruflu model ev satın almak isteyen belirli sayıda kişileri gruplara böler. Bu gruptaki kişiler her ay düzenli olarak ödemelerini yaparlar. Bu sistemi komşular arasındaki altın gününe de benzetebiliriz. Herhangi bir faiz ya da vade farkı ödemezsiniz. Evinizi satın aldığınız zamanki vadeniz öngörülen vadenin çok daha altında kısa sürede biter.

Sabit Sistem Modeli

Bazı kişiler her ne kadar son derece güvenilir olsa da çekilişle ödeme modellerini güvenilir bulmazlar. Her ay ne kadar ödeyeceklerini ve evi ne zaman teslim olacaklarını bilmek isterler. Eğer siz de bu insanlardan biriyseniz sabit sistem modeli sizin için uygun olacaktır. Sabit sistem modelinde ne kadar ödeyeceğiniz ve evi ne zaman satın alacağınızı bilirsiniz. Yine de herhangi bir faiz ödemez, vade farkına maruz kalmazsınız.

Tüfe Endeksli Model

Fuzulev’in tüfe endeksli modelinde peşinat ödemenize gerek olmaz. Evinizi hemen satın alırsınız. Dilediğiniz yerde dilediğiniz gayrimenkulü satın alma imkanına sahip olursunuz. Ödemeleriniz tüfe endeksine göre belirlenir. Tüfe Endeksli modelin en önemli özelliği ise ödeme gecikmesi gibi bir durumla karşılaştığınızda taksit dondurma hakkına sahip olmanızdır.

Çekilişsiz Modeller

Fuzulev çekilişten hoşlanmayan ve aldıkları ev konusunda net olmak isteyen müşterilerine çeşitli ödeme modelleri hazırlamıştır. Vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli, ara ödemeli erken teslim modeli ve ara ödemeli model bunlar arasında yer alır.

Fuzulev Nedir?

Fuzul ev, Fuzul Grup markalarından birisidir. İnşaat, otomotiv, sigorta, AVM ve medikal sektörlerde önde gelen hizmetleri ile bilinmektedir. Özellikle banka faiziyle ilgili işlem yapmak istemeyen potansiyel müşteriler Fuzul Grup’u tercih etmektedirler.

Fuzulev Kimin?

Fuzulev Fuzul gruba aittir Yönetim kurulu başkanı Mahmut Akbal’dır. Yönetim kurulu başkan yardımcılığına ise Mahmut Akbal’ın erkek kardeşi Eyüp Akbal icra etmektedir.

Fuzulev Araba

Fuzul Grup ev almakta zorlanan müşterilerine nasıl uygun ödemeli planlar sunuyorsa araba almak isteyen müşteriler içinde aynı şekilde son derece kaliteli faizsiz ve vade farksız ödeme planları sunmaktadır. Araba almak isteyen müşteriler Fuzul Araba’ya başvurabilirler. Tüm Detaylar: https://www.evalmakistiyorum.com/fuzul-oto/

Fuzulev Şubeleri

Fuzulev’in Türkiye genelinde birçok şubesi bulunmaktadır. Genel Merkezi İstanbul Fatih’te bulunur. Fuzulev 15 tanesi İstanbul’da olmak üzere toplam 63 şubeye sahiptir.

Fuzulev Örnek Hasaplama Tablosu

Fuzulev’in vade ortası model, peşinatlı erken teslimat modeli, peşinatsız kampanya, peşinatlı kampanya ve peşinatlı ara ödemeli kampanya gibi 5 tane ödeme modeli bulunmaktadır. Peşinatlı kampanya ödeme modelini birlikte inceleyelim. 100 bin TL değerindeki bir evi satın alabilmek için 20.000 TL peşinat yatırılması gerekir. Bu ödeme planına göre 200 ay boyunca aylık 400 TL ödeme yapılır. Evi teslim alma aralığı 80 aydır. Toplam olarak size olan maliyeti ise 108.500 TL’dir.

Fuzulev Şikayet ve Yorumları

Fuzulev müşterilerinin oldukça tatminkar olduğunu görüyoruz. Müşteri memnuniyetinin en önemli sebebi sisteme girişin kolaylığı ve herhangi bir vade farkının olmamasıdır. Kısa bir araştırma yaptığımızda Fuzulev’in müşteri memnuniyeti oranı %81. Firmaya 59 teşekkür ve 86 şikayet iletilmiş.

birevim

Destekevim Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Önceki Yazı

Hedefevim Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Fuzulev bu alanda çok reklamı dönen şirketlerden birisi, ama haklarında da çok şikayet konusu görüyorum internette

  1. Merhaba Yasemin Hanım,
   Fuzulev sektörün eski firmalarından biridir. Fuzulev şikayetleri hakkında detaylı bilgi vermemiz doğru olmaz. Bu nedenle sikayetvar sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Aynı sektörde hizmet veren başka faizsiz finans firmaları bulunmaktadır.

 2. Fuzulev gerçekten güvenilir ve müşterisine ödeme kısmında çok seçenek sunuyor

 3. Fuzulev’in çok reklamını görmeme rağmen hala içim ısınamadı 🙂

 4. Fuzulev belki bu sektörde en çok bilinen markalardan biridir, güvenilirliği ve bir çok müşterisini ev sahibi yapması, bu alanda olan güvenini artırmasına sebep oluyor.

 5. Fuzulev’in televizyonda reklamlarını görüyordum ama bazı şikayet sitelerinde haklarında birkaç şikayet görmeye başladım yeni yeni, bu biraz kendilerine karşı olumsuz bakmama sebep oldu

 6. Bu gün 10TL. olan bir şey iki üç ay sonra 12TL. oluyor şimdi yazılacağınız bir ev iki üç sene sonra en az yüzde elli artmış olur onun için paranızı kendiniz biriktirin sonra kendi paranızla rezil olursunuz…

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen − 17 =