Faizsiz Sistemler

Fuzulev’den Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu!

Enflasyon oranlarının değişkenlik gösterdiği bir ortamda insanların ev ve araba almak için gerekli maddi birikime sahip olması hiç kolay değildir. Buna ek olarak, Türk lirasının yaşamış olduğu kayıplardan dolayı kredi faiz oranlarının her geçen gün yükseldiği bilinen bir gerçektir. Bu noktada, ev sahibi olamayacağım diye üzülmenize gerek yok!

birevim faizsiz ev

Fuzulev sayesinde bankalardan kredi alma derdine düşmeden faizsiz, peşinatsız, vade farksız ve ek ödemesiz ev sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Bu noktada, gelin hep birlikte Fuzulev ‘den ev sahibi olmanın nasıl mümkün olduğunu inceleyelim!

Fuzulev Sayesinde Nasıl Ev Sahibi Olunur?

Yıllardan bu yana binlerce insanın en uygun ekonomik şartlarla ev ve araba almasını mümkün kılan Fuzulev’den istediğiniz takdirde siz de faydalanabilirsiniz. Faiz derdine bulaşmak istemiyorsanız sizin adınıza en doğru tercih Fuzulev olacaktır. Ayrıca, kredi alsanız dahi peşinat ödemek zorunda kaldığınız sistemler yerine Fuzulev’i tercih etmelisiniz. Çünkü, Fuzulev’de peşinat ödeme zorunluluğu bulunmaz. Bunun yanı sıra, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Peşinat ödeyerek ödemelerinizin daha erken bitmesini sağlayabilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatalım ki böyle bir zorunluluğunuz bulunmaz.

Fuzulev sistemi; her yaştan ve her bütçeden insana hitap etmektedir. Bilhassa yıllardan bu yana ev sahibi olmanın hayalini kuran ancak maddi imkansızlıklardan dolayı bir türlü bunu başaramayan dar gelirli aileler için Fuzulev’den daha iyi bir seçenek yoktur. Bunun yanı sıra, maddi durumunuz iyi olduğu halde faize bulaşmak istemiyorsanız yine Fuzulev’i tercih edebilirsiniz.

Fuzulev sayesinde kadınların düzenlediği altın gününe benzer bir sistemle ev sahibi olabilirsiniz. Bu sistemin nasıl faydalı bir sistem olduğunu bir örnekle açıklayabiliriz. 100 bin TL tutarındaki bir eve günde yalnızca 14 TL ödeyerek 240 aya kadar uzanan vadelerle sahip olabilirsiniz. Üstelik hiçbir şekilde peşinat veya ek masraf ödemek zorunda kalmazsınız. Faizli sistemlerde olduğu gibi aldığınız paranın neredeyse iki katını geri ödemek mecburiyetiniz olmaz.

Fuzulev sayesinde satın almak istediğiniz ev 100 bin TL’nin üzerinde bir değere sahipse bu noktada Fuzulev ile beraber öncelikle almak istediğiniz evin fiyatını belirlemeniz gerekmektedir. Ardından, evin fiyatıyla beraber kendi bütçenize uygun bir ödeme planı oluşturarak ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Fuzulev’de herkesin bütçesine hitap eden ve kişiye özel olarak oluşturulan ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Tasarruflu erken teslim modeli, tüfe endeksli model, sabit teslim modeli, fırsat modeli, çekilişsiz modeller gibi alternatifler bulunmaktadır. Her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede, tüketicilerin belirli bir ekonomik modelin içerisinde zorlanmasına izin verilmez. Bunun yanı sıra, Fuzulev; Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmanıza imkan vermektedir.

Fuzulev sistemine katılmak için öncelikli olarak peşinatlı ve peşinatsız seçenekler arasından tercih yapmalısınız. Ardından, bütçenize göre maksimum 240 aya kadar uzanan taksitlendirmelerin olduğu gruplara katılabilirsiniz.

birevim

Eminevim Yeni Kampanyasını Açıkladı!

Önceki Yazı

Faizsiz Sistemle Bir Ev Parası Cebinizde Kalıyor!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × five =