Faizsiz Sistemler

Gebzespor’a Katılımevim’den Sponsorluk Desteği

Kurulduğu günden bu yana ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunan Katılımevim; son olarak sponsor bulmakta sıkıntı çeken takımlara sponsorluk desteği sağlamaktadır. Herkesin bildiği gibi, Katılımevim; yeterli birikimi olmadığı halde ev veya araba sahibi olmanın hayalini kuran insanların bu hayallerine kavuşmasını sağlamaktadır. Faizsiz, vade farksız, peşinatsız ve ek masrafsız ev veya araba sahibi olmanın anahtarını sunan Katılımevim sayesinde bugüne kadar binlerce insan hayallerine kavuşmuştur. Bu noktada, siz de bankaların faizli kredi seçeneklerini tercih etmek istemiyorsanız şansınızı Katılımevim’de denemelisiniz.

birevim faizsiz ev

Ülke ekonomisine sağladığı faydalar ile gündeme gelen Katılımevim; yalnızca tüketici bazında kalmayarak faaliyetlerini genişletmektedir. Bu bağlamda, kısa süre önce, Gebzespor Yaşasın sloganıyla göreve gelen ve başkanlığını Recep Avcı’nın yaptığı Gebzespor yönetimine 100 bin TL’lik maddi destek sağlanmıştır. Gebzespor’a verdiği maddi destek sayesinde bilhassa Gebzeli vatandaşların büyük takdirini toplayan Katılımevim; alt liglerdeki takımların maddi açıdan rahatlamasına ön ayak olmuştur.

Gebzespor Başkanı’ndan Katılımevim’e Teşekkür!

Katılımevim’in Gebze şube müdürü olarak bilinen Yasin Bozkara’nın girişimleri sayesinde Katılımevim’in Gebzespor’a sponsorluk desteğinde bulunması mümkün olmuştur. Bu noktada, Yasin Bozkara’nın daha önce Gebzespor’da yöneticilik yaptığından bahsetmek gerekir. Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan; Bölge Müdürü Hasan Muhammet Durmuş’un onayıyla beraber Gebzespor’a forma sponsoru olmuştur. Günümüz ekonomik şartlarında 100 bin TL’lik bir maddi desteğin oldukça önemli olduğunu hesap edersek Gebzespor’un maddi açıdan daha iyi noktalara gelmesinde Katılımevim’in payının olduğunu ifade etmek gerekir.

Büyük umutlarla yönetimdeki görevlerine başlayan Recep Avcı ve ekibinin Katılımevim’in bu maddi desteği karşısında çok mutlu olduklarını söylemek gerekir. Buna ek olarak, bu gelişme, Gebzespor taraftarları arasında da büyük sevinçle karşılanmıştır. Recep Avcı; Katılımevim Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek Gebzespor’a destek veren herkesin başının tacı olduğunu ifade etmiştir. Bu bağlamda, Katılımevim Bölge Müdürü Hasan Muhammet Durmuş başta olmak üzere Yönetim Kurulu başkanı Serdar Turhan ve Katılımevim Gebze şube müdürü Yasin Bozkaya’ya teşekkürlerini iletmiştir.

Söz konusu destek sayesinde Gebzespor’un ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir performans çizeceğine değinen Recep Avcı; ligi domine eden, taraftarını mutlu eden ve bir üst lige çıkmayı hedefleyen bir Gebzespor’u herkese izleteceklerini belirtmiştir.

Katılımevim; faizsiz finans çözümleri sunarak bilhassa alt ve orta gelir grubundaki tüketicilerin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Bugüne kadar sayısız insanın faydalandığı bu sistem; bankalara kıyasla çok daha uygun şartlar barındırmaktadır. Tüketicilerin ödeme planlarını kendilerinin belirlemeleri mümkündür. Bunun yanı sıra, sıra tespitli tasarruf yöntemi sayesinde tüketicilerin borçlarının bitmesini beklemeden ev sahibi olmasına imkan tanınmaktadır.Türkiye’nin birçok şehrinde şubesi bulunan Katılımevim’e başvuru yapmak oldukça basittir. Hem şubeler üzerinden hem de internetten başvuru yapma şansı bulunmaktadır. Tüketicilerin en uygun ekonomik şartlarla ev ve araba sahibi olmasını sağlayan Katılımevim; 2020’lerin parlayan yıldızı olacaktır.

birevim

Faizsiz Ev ve Oto Kredi Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Önceki Yazı

Sosyal Finans Zirvesi ile Türkiye’nin Tasarrufları Güçleniyor!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × 5 =