Faizsiz Sistemler

Gelecek Tasarruf

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, rüya gibi işlev gören ve hayatınızı kolaylaştıran ideal bir ev hepimizin hayalidir.  Mükemmel ev, nerede yaşarsanız yaşayın, eviniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun memnuniyet veren sağduyulu özelliklerden oluşur.

İstatistiklere göre ideal ev ne şekildedir?  Tavan yüksekliği ve güneşe alma önemlidir.  Konfor için çok merdiven istemezsiniz.  Bu unsurlardan birini veya daha fazlasını kaçıracağınız bir ev bulduysanız üzülmeyin. İhtiyaçlarınızın %70’ini karşılayan bir ev muhtemelen doğru evdir.  Ekonomi konusunu yani peşinatınız olmamasını çok düşünmeyin.  Gelecek Tasarruf sistemlerinde peşinatsız küçük taksitlerle ev sahibi olma şansınız bulunuyor.  Üstelik size sunduğu avantajlar bunların ötesindedir. Birçok tasarruf şirketi ve banka faiz ve kira yardımı ister, ancak Gelecek Tasarruf sizi zorlayacak maliyetler altına koymaz.  Evinize minimum maliyet ile sahip olursunuz.  Taksitlerinizi siz belirlersiniz.  Borcunuz kısa sürede biter çünkü ekstra maliyet kalemlerinden muafsınızdır. Evinize yâda arabanıza kendi bütçenize göre Türkiye’nin istediğiniz yerinden sahip olmakta özgürsünüz.

Faizsiz finansman sektöründe 12 yılı aşkın süredir hizmet veren Gelecek Tasarruf müşteri odaklı yaklaşımı ile kulaktan kulağa her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Gelecek tasarruf kişilerin hayatlarına dokunarak mutluluklarında bir nebze çözüm ortaklarından olmak üzere çalışmaktadır.

Gelecek Tasarruf Ev Alma Yöntemleri

Bütçenize en uygun tasarruf modelleri ile araba, ev vb ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilirsiniz.  Gelecek Tasarruf Ev Alma Yöntemleri konusunda detaylara aşağıda ulaşabilirsiniz.

Çekilişli Tasarruf Modeli 

Bu sistemde ev yâda arabanızı alacağınız tarih resmi noter huzurunda belirlenir. Son tarihlere kalan üyeler ise yapılan kampanyalar ile erken teslim edilir.

Çekilişli Hızlı Tasarruf Modeli

Çekilişli hızlı tasarruf modelin de ev yâda arabanızı alacağınız tarih resmi noter huzurunda belirlenerek son tarihlere kalan üyeler içinse hazırlanan kampanyalar ile erken teslim alabilecekleri şekilde düzenlenen bir sistemdir.

Serbest Tasarruf Modeli 

Evinizi teslim alacağınız tarih yapılan ödemeler ile belirlenir. Ve bu durumda ev yâda arabanızı teslim alacağınız tarihi kendinizin belirleyeceği bir sistemdir.  Çekilişsiz tarihi kendinizin belirlediği bir sistemdir.

Peşinatlı Tasarruf Modelleri 

Bu sistemde peşinat tutarı borcunuzdan düşülür ve taksitler buna göre daha düşük olur. Ayrıca tüm modellere göre teslimatınız çok daha erken tarihlere garanti edilir.

Gelecek Tasarruf Nedir?

Gelecek Tasarruf ile arabanızı yâda evinizi küçük tasarruflar ile satın alabileceğiniz faizsiz tasarruf şirketlerinden biridir.  Faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz ve her ay bütçenizden ayıracağınız küçük taksitler ile evinize kavuşabilirsiniz.  Faizsiz ödeme sistemleri arasında yer alan Gelecek Tasarruf ev, araba, arsa vb sahibi olmak isteyenler için hizmet vermektedir.

Gelecek Tasarruf ev, arsa, işyeri veya araba, işyerinize makine alımı gibi taksitle faizsiz bir modeller gayrimenkul vb sahip olmanızı sağlar.  Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz ihtiyacınız olan gayrimenkul vb. peşinatsız ve küçük taksitler ile sahip olmak için Gelecek Tasarruf yanınızdadır.

Gelecek Tasarruf Kimin?

12 yıllık geçmişi ile faizsiz finansman sektöründe hizmet veren Gelecek Tasarruf yatırımları ile katılımcılarına güven veriyor.

Kişilerin ev ve araba sahibi olmasına destek veren sistemde kişilerin ekonomik yüklerini bertaraf etmeyi ve toplumsak dayanışmayı birincil öncelik olarak alarak faizsiz finansal çözümler sunan bir şirkettir. %100 yerli bir finans kuruluşudur.

Gelecek Tasarruf Şubeleri

Gelecek Tasarruf şube ana merkezi İstanbul’dadır. İletişim için Gelecek Tasarruf web sitesine giriş yaparak iletişim formu doldurabilir ve küçük taksitler ile evinize sahip olabilirsiniz.   18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yapabilir.

Gelecek Tasarruf Şikâyet ve Yorumları

İş dünyasında, şikâyetlerin bir hediye olduğunu söyleyen popüler bir felsefe var. Neyin işe yaramadığı kadar iyi çalışmadığına dair bir fikir verir ve her bir kişiye doğru şeyler yapmak ve uygulamayı geliştirmek için bir fırsat yaratırlar. Bu felsefede işe koyulan Gelecek Tasarruf için internet üzerinde herhangi bir şikâyete rastlanmamıştır.

birevim

DoğruEvim

Önceki Yazı

Mesken Finans

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 × 2 =