Faizsiz Sistemler

Gerçek Evim Tasarruf Nedir?

Gerçek Evim sizlerin asla ama asla hayata kötü açıdan bakmamanızı sağlamak içindir. Peki, hayat bizlere nasıl kötü baktırıyor? Neticesinde hayatta günden güne zorlaşan alım gücü bizlerin adeta para biriktirmesine engel olmaktadır. Bizler ise para biriktiremediğimiz için de asla bir şey sahibi olamıyoruz. Sanki günler geçiyor ve boşuna yaşıyor muyuz? Diye sormamıza neden oluyor. Ancak Gerçek Evim ile bu soru artık acaba başka neye yatırım yapıp tasarruf edebilirim diye sordurtmaya başlıyor. Unutmayın geçinemezseniz elinizde olan ufak parayı bile harcamaya kalkarsınız. Bu psikolojiden çıkı geleceğe büyük bir adım attırıp sizlerin ev sahibi olmasını isteyen nadide sistemlerden biridir.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Gerçek Evim Sistemleri Nelerdir?

Gerçek Evim sistemleri, hayallerinizi gerçekleştirmek üzere olan birçok noktada sizlere adeta çok büyük bir basamak olacaktır. Bu sistemler sadece ev alabilmeniz için değil araba alabilmeniz için de yardımcı oluyor. Üstelik bunlara ek olarak sizlerin maddi durumunu hiç zora sokmadan yapabileceğiniz ufak taksit ödemeleri ile işlerinizi net bir şekilde kolaylaştıracak sistemin ta kendisidir. Kullanıcıların genel olarak olumlu dönüşlerde bulunduğu sistemdir. Vizyonun toplumsal olarak, kişilerin yükselmesini sağlayan ve üstelik sırf bu hedefle kalmayan, devamlarını getirmesinde yardımcı olacak şekilde hazırlanan ve düzenlenen Gerçek Evim Sistemidir. Misyonu ise ödemeleri net bir şekilde olarak zorlamadan alacak ve hatta üstüne üstlük toplu para halinde elinize geçen ara ödemeleri de kabul eden sistemdir.

Gerçek Evim Şubeleri Nerede?

Gerçek Evim şubeleri neredeyse Türkiye’nin 4 bir yanında vardır.

Bunlar il olarak sırasıyla; Adana, Ankara, Bursa; Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Sakarya’da vardır.

Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı yüz yüze görüşme riskli olduğundan ötürü birçok şubede işlem gerçekleşmemektir. Tabii ki bizler sizin konforunuz ve iletişim rahatlığınız için Merkez Gerçek Evim şubesi İstanbul olan yerimizi açık tutuyoruz. Onun için adres net olarak; Küçükbakkalköy Mah. Rüstemağa Sok. No:2/1 Ataşehir/İstanbul. Ancak bunlara ek olarak sabit numaramız olan : 444 66 11 telefon numarası ile herkese hizmet vermekteyiz. Ve tabii ki bu da yetmez üstüne üstlük mail adresimiz : [email protected] ile de bizlere ulaşabilirsiniz. Dileriz dünyayı etkili alan korona-virüs biter ve bizler sizlere yüz yüze yardımcı oluruz.

Gerçek Evim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Gerçek Evim ödeme planlaması kişilerin ödeyebilecekleri şekilde hesap yapar. Tamamen bu konforu müşteri rahatlığına göre yapar. Seçeceğiniz eve göre sizlerin ödeme şeklini ortalama minimum 400 TL’ye kadar indirir. Bu rahatlığı hiç bir yerde ödeyemezsiniz, banka gibi sizi sürekli zora sokacak büyük paraları da vermek zorunda kalmıyorsunuz. Üstelik peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Peşinat çok önemli bir yüktür ve çoğu kişinin asıl problem çektiği noktanın kendisidir. Grup olarak ödeme planlarında ise sizlerin seçeneğine göre, teslimat belirleme organizasyonuna bağlı olarak çabuk bir şekilde öğrenebileceksiniz. Üstelik kaç kişilik gruba dahil olacağınızı da net bir biçimde göreceksiniz. Bu tarz kolaylıklar Gerçek Evim’de çok daha kolay.

Gerçek Evim İçin Şikâyet Var mı?

Gerçek Evim için şikâyet olayına imkânsız denebilir. Bizler ise işimizin ciddiyetinin farkında olup şikâyet kelimesi ile asla bir araya gelmemeyi tercih ederiz. Dolayısıyla her bir noktamızda 50 kere düşünüp öyle karar veririz. Sizlere hizmet etmesi için çalışanlarımızda büyük bir duygudaşlık ile hareket ederler. Gerçek Evim’in temel kuralı ve kaidesi dürüstlüktür.

birevim

Umut Evim Tasarruf Nedir?

Önceki Yazı

Yeni Evim Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

three × 5 =