Bilgi Bankası

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

İnternet sayesinde insanların hayatı her geçen gün daha kolay hale geliyor. 2021 yılında olduğumuz şu günlerde insanların alışveriş yapmak adına illaki markete gitmesine gerek yok! Bunun yanı sıra, yemek siparişi için de restorana gitme zorunluluğu ortadan kalktı. Getir; bilhassa son birkaç yılın en çok kullanılan uygulaması! İnsanlar; Getir sayesinde market alışverişleri başta olmak üzere yemek siparişleri için de evlerinden çıkmak zorunda kalmıyorlar. Bir başka deyişle, Getir kuryeleri; insanların sipariş ettikleri her şeyi evlerine kadar taşıyorlar. Ürünün çeşidinden ve büyüklüğünden bağımsız olarak çok sayıda seçenek sunuluyor. Buna ek olarak, Getir’in bilhassa ilk siparişlerde tüketiciye belirli bir indirim sunduğunu da eklemek gerekir. Bu noktada, birçok kişinin aklında Getir ilk sipariş 30 TL indirim nasıl yapılır sorusu yer alıyor.

Getir İndirimlerinden Nasıl Faydalanılır?

Bu indirimlerden faydalanmak isteyenlerin her şeyden önce Getir uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri şart! Ayrıca, Getir’e üye olmak da gerekiyor. Bu noktada, Getir’e üye olan ve ilk defa sipariş veren kişiler 30 TL’lik indirimden yararlanabilirler. Bu indirimden dileyen herkes faydalanır. Herhangi bir özel şart aranmaz.

Tüketiciler; indirim kampanyası dışında 30 TL kodunu kullanarak farklı siparişlerinde de indirimlerden yararlanabilirler. Getir uygulamasının yıl içerisinde çok sayıda kampanyasının ve fırsatlarının olduğunu dile getirmek gerekir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin en az 130 TL tutarında alışveriş yapması şart! Bundan sonrası için sepet onaylanmalı ve sipariş ver ekranına gelinmelidir. Bu noktada, ödeme ekranında kampanya seç kısmına tıklanmalıdır. Burada bulunan 130 TL ve üzeri siparişinize 30 TL indirim seçeneği tercih edilmelidir. Bu işlemin tamamlanmasıyla beraber sipariş verilebilir. Ödeme bilgileri ve kampanya detayının girilmesiyle beraber işlem tamamlanır.

Getir İlk Siparişe 30 TL İndirim Kampanyası Bitti Mi?

Getir; müşteri memnuniyetine çok önem verir. Her geçen gün daha çok kişinin Getir’e üye olmasını hedefler. Bu noktada, Getir ilk siparişe 30 TL indirim kampanyası güncel tarih itibariyle devam etmektedir. Bunun yanı sıra, herhangi bir geçerlilik süresinin olmadığını da söylemek gerekir. Bir başka deyişle, Getir kullanıcıları; istedikleri zaman bu indirimden yararlanabilirler.

Getir’in ilk siparişe özel 30 TL indiriminin yanı sıra farklı indirim seçenekleri de vardır. Ekstra yüzde 10 indirim kodu ve 20 TL indirim kodu birçok tüketicinin avantajlı koşullarla alışveriş yapmasını sağlar. Bunun yanı sıra, market alışverişlerinde 10 TL indirim kodu, yemek siparişlerine özel 15 TL indirim kodu, 25 TL indirim kodu gibi seçenekler de Getir’in indirim seçenekleri arasında yer alır.

Sosyal medyada Getir’in ilk siparişe özel 30 TL indirim kampanyasının bittiğine dair iddialar mevcuttur. Ancak, böyle bir şey söz konusu değildir. Yalnızca belirli şehir ve ilçelerde bu indirimin 30 yerine 25 TL olmasına rastlanabilir.

birevim

Demirin Tonu Kaç Para? Güncel İnşaat Demir Fiyatları Kasım 2021

Önceki Yazı

Ziraat Bankası Kredi Erteleme 2021

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

1 × two =