Emlak & Konut

Göl Panorama Evleri Projesi

İstanbul’un Avcılar ilçesine bağlı Yeşilkent Mahallesi’nde hayata geçirilen Gol Panorama Evleri projesi 95.000 m² arsa üzerine, 530 milyon ₺ yatırımla hayata geçirilmiştir. Emlak Konut GYO güvencesi ile Be – Ma İnşaat tarafından yapılan projeyle bölgeye 1431 konut ve 40 ticari alan kazandırılması hedeflenmiştir. Ferah ve geniş kullanım alanlarıyla 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunmaktadır. Göl Panorama Evleri’nin sadece 8.500 m²’lik kısmını bloklar oluşturmaktadır. Proje genelinin ½83’ü peyzaj alanlarına ayrılmıştır. Sunduğu bütün fırsatların yanında estetik mimarisiyle de ilgi gören projede Tago Mimarlık imzası bulunmaktadır.

Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip proje, E5 otoyoluna 5 km, İstanbul Havalimanı’na 30 km, 3. köprüye ise 40 km uzaklıktadır. Bahçeşehir’in tam karşısında yükselen Göl Panorama Evleri, bölgenin gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

Göl Panorama Evleri Kat Planları

Göl Panorama Evleri, 26 katlı 10 bloktan oluşmaktadır. Toplam 1431 dairenin bulunduğu projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer almaktadır. Evlerin yüzölçümleri 69 m²’den 240 m²’ye kadar değişkenlik göstermektedir.

Daire tiplerine göre özellikleri değişmekle birlikte; ebeveyn banyosu, soyunma odası, bahçe terası, çamaşır odası ve balkon gibi ayrıcalıklar sunulmaktadır. Merkezi ısıtma sistemi bulunan evlerde alçı sıva üzerine plastik boya uygulanmıştır. İki daireyi birbirinden ayıran bölümlerde ve dış cephede ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca yine dış cephede ısı yalıtımı da yer almaktadır. Yalıtımı desteklemesi açısından ısı kontrol kaplamalı çift cam kullanılmıştır. Pencereler çift açılırdır.

Göl Panorama Evleri Ödeme Seçenekleri

Proje fiyatları 410.000 ₺ ile 1.400.000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Site özellikleriyle bulunduğu konumun merkezi haline gelen Göl Panorama Evleri’nde daire sahibi olmak isteyen herkes için kolaylık sağlanarak çeşitli ödeme seçenekleri sunulmuştur.

 1. Peşin/ nakit alımlarda %5 indirim uygulanmaktadır.
 2. %1’i peşin, %19’u 12 ay sonra, kalan %80 banka kredisi
 3. %5’i peşin, %10’u 12 ay sonra, %20’u 24 ay sonra, kalan %75 banka kredisi
 4. Banka kredisi ile 120 ay vadeye 0,98 faiz oranı

Ev sahibi olmak isteyen herkesin bütçesine uygun planlamalarla istedikleri evlerde oturmaları sağlanmaktadır.

Göl Panorama Evleri Özellikleri

Tüm hayallerinizi sığdırabileceğiniz 95.000 m² alanda ihtiyacınız olabilecek her şey düşünülmüştür. Göl Panorama Evleri’nin ev sahiplerine sunduğu imkanlar şunlardır;

 • 24 Saat Güvenlik
 • Açık/ Kapalı Otopark
 • Yeşil Alan
 • Restoran/ Cafe
 • 40 Farklı Mağaza
 • Tam Donanımlı Spor Salonu
 • Tenis Kortu
 • Futbol/ Basketbol/ Voleybol Sahaları
 • Yürüyüş Alanları
 • Açık/ Kapalı Yüzme Havuzu
 • Çocuk Yüzme Havuzu
 • Çocuk Oyun Alanları
 • Sauna

Evlerde merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır. Ayrıca blok girişi ve site girişiyle iletişimi sağlayan görüntülü interkomlar yer almaktadır. Tüm dairelerde ve ortak alanlarda %100 yedekli jeneratörler bulunmaktadır.

Göl Panorama Evleri Nerede ve Yakın Çevre

İstanbul’un Avcılar ilçesinde yer alan Göl Panorama Evleri, TEM yolunun yanında bulunması ve E5’ % km’lik mesafesi sayesinde hem Avrupa hem Anadolu yakasındaki birçok alana kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır. Acil durumlar için Esenyurt Devlet Hastanesi, Bahçeşehir Semt Polikliniği, Acıbadem Bahçeseşir Tıp Merkezi ve Özel Life Cerrahi Tıp Merkezi’ne olan yakınlığıyle büyük kolaylık sağlayacaktır.

Göl Panorama Evleri özel ve devler olmak üzere birçok okula yakınlığıyla da bilinmektedir. Bunların başında Bahçeşehir Oxford Doğa Koleji, Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi, Özel Boğaziçi Lisesi, Bahçeşehir İlköğretim Okulu, FMV Işık Okulları ve Mustafa Yeşil Ortaokulu gelmektedir.

Proje içerisinde yer alan 40 ticari alan dışında alışveriş yapmak, sinemaya gitmek ya da vakit geçirmek isteyenler bazıları yürüme mesafesinde yer alan Akbatı, Prestige Mall, Parkway, Özyurtlar AVM, Hillpark Bahçeşehir gibi alışveriş merkezlerine de rahatça ulaşım sağlayabilirler.

birevim

Folkart Vega Projesi

Önceki Yazı

HEP İstanbul Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six − five =