Faizsiz Sistemler

Hayat Tasarruf Nedir?

Hayat Tasarruf son zamanlarda insanların bir şey sahibi olması çekincesini yenip, kişilerin gerek mülk gerek ise yakın bir değere sahip olan araba alabilmeleri için düzenlenmiş sistemdir. Araştırmalar gerçekler ile karşı karşıya geldiğinde insanların alım gücünün neredeyse bittiği ve geleceğe hiç umutla bakmamalarında ziyade, umutla bakmaları ve mülk sahibi olabilmeleri için düzenlenen sistemin ta kendisidir. Bu sistem tabii ki kendini düşünüyor ama asıl hedef insanların mutluluğu. Maalesef son maddi durumlardan ötürü bunu insanların dostu bile yapamıyor. Ancak Hayat Tasarruf sistemleri ile birçok şey mümkün.

Hayat Tasarruf Sistemleri Nelerdir?

Hayat tasarruf sistemleri; İster gruplar halinde çekiliş ile eve sahip olma veya çekilişsiz kendi sistemi içerisinde rahat taksitlerle ödeyeceğiniz ev veya araç alabilme sistemidir. Neticesinde bir şey almak veya sahip olmak günümüzde çok daha zorlaştı. E tabii bunun birçok sebebi vardır, hem bizle alakalı hem de ekonomi ile alakası var. Örneğin; nakit para biriktiremeyen bir kişiyseniz sizlerin bir eve veya bir arabaya sahip olmanız tabii caizse imkânsız!  Hem bankalar gibi ekstra birçok koşul belirleyip, sizi kendi içerisinde hapis etmiyor. Neticesinde birçok kişi ile birlikte bu ödemeleri gerçekleştiriyorsunuz. Sizler gibi ekonomik durumu aynı seviyede olan kişiler ile aynı tercihleri yapacağınız için zorlukta çıkmıyor. Çünkü taksitler normalden daha dikkatli bir biçimde düzenlenmektedir.

Hayat  Tasarruf  Şubeleri  Nerede?

Hayat Tasarruf şubelerini açıklamadan önce, şu an olağanüstü bir durumla karşı karşıyayız ve tüm dünyayı maalesef olumsuz bir biçimde etkisi altına alan korona-virüs bizlerin neredeyse çoğu eylemini gerçekleştirmemize engel olmaktadır. Neticesinde ulaşım kanalı artık neredeyse online olmaktadır. Sizlerin ulaşım sağlaması gerek mail yoluyla gerek site yoluyla, gerçekleşmektedir. Ancak telefon ile de +90 (552) 828 65 01 whatsapp ve 444 53 43 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. Tabii ki ne olursa olsun şartlar ne kadar ağır olursa olsun dik duruştan ötürü (Merkez Şube ) olan Samsun’da bulunan ve açık adresi 19 Mayıs Mahallesi , Cumhuriyet Caddesi no:46/A İlkadım/Samsun adresinden yüz yüze iletişime geçebilirsiniz.

Hayat Tasarruf Hesapları Nasıl Yapılır?

Hayat Tasarruf öncelikle sizin gelirinizi net bir şekilde belirtmeniz takdirinde, kendi evinizi alacaksınız ve çekilişsiz katılacaksınız. İstediğiniz evin en uygun şekilde ve minimum faizler ile taksitlendirip, ödeme alırlar. Tabii bu bankalara benzemiyor neticesinde peşinat verin diye bir zorunluluk yok. Ancak sizlerin dikkatli olması gereken nokta ufakta olsa kenarınızda para olması. Bu para peşinat değil, ancak zor günlerde bir aksilik çıkması ile beraber ödeme aksaklıkları gerçekleşmesin diye olacak paranın ta kendisindir. Bu konuda çok dikkatli olmak gereklidir. Çekilişli hayat tasarruf sisteminde de ev sahibi olacağınız gerçeği ile şansınız da yaver giderse daha hızlı gerçekleşecektir. Tabii bu konuda birçok grup içerisinde olup, elinizden geldiği kadar da peşinat verirseniz çok iyi olur. Bu hesaplar kişilerin asla zarar etmeyeceği şekilde düzenlenir ve daima müşterinin kazanması en önemli noktadır.

Hayat Tasarruf İçin Şikâyet Var mı?

Bahsettiğimiz ve açıkladığımız sistemde tabii ki, hizmet veren kişilerin çalışmalarında herhangi bir aksaklık çıkmadığından, işlerini sanki müşteri kendisiymiş gibi empati yaparak düzenledikleri için şikâyet yok. Bu tarz birçok kuruluşta irili ufaklı problemler olabilir ancak Hayat Tasarruf disiplini ile şikâyet almaları neredeyse imkânsız. Neticesinde kuruluş olarak en temel ilke “güven” ilkesidir.

birevim

Güvenilir Evim Nedir?

Önceki Yazı

Umut Evim Tasarruf Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × 2 =