Faizsiz Sistemler

Hedefevim Müşterilerine Farklı Fırsatlar Sunuyor

Hedefevim 3 yıldır aktif olarak hizmet vermektedir.  Ancak bu kadar kısa sürede danışanlarını iyi anlamış ve farklı fırsatlar sunmaktadır.

birevim faizsiz ev

Sektördeki varoluş süresi kısa gibi görünse de sektörün uzmanları Hedefevim’in arkasında ki büyük Holdinge dikkat çekiyor.  Aydın Holding yatırım güvencesinde olan şirket ev, araba, arsa gibi birçok ihtiyacınıza faizsiz ulaşabileceğiniz bir sistemdir.   Hedefevim ülke genelinde 40 şubesi ile ister birebir ister 444 7 098 numaralı hat ile sorularınızı yanıtlıyor.

Şirketin ilk hedefi müşteri memnuniyetini sağlamaktır, bu yüzden müşterilerinden gelen talepleri dikkate alarak her gelir gurubuna uygun kampanya ve sistemler ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Tam da bu eylemlerini karşılayan slogan  “hedefimiz hayalleriniz” yol haritalarını desteklemektedirler.

Faizsiz ve ara ödemesiz sistemi ile hayallerine kavuşan üyeler ile ilgili paylaşımlara sosyal medya hesaplarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Peki, Hedefevim’i sektördeki rakiplerinden ayıran en önemli avantajlar nelerdir? Hedefevim müşterilerine hangi farklı fırsatları sunuyor?

İlk ve en önemli avantajının erken teslimat olduğunu düşünüyoruz.  .  Hedefevim sizden teslimat sırasında ekstra herhangi bir ücret vb. istemiyor.  Elbette şirket banka kredisi faiz yükü altına girmeden ev sahibi olmak istiyorsanız üstelik peşinatsız, mutlaka Hedefevim şubelerini ziyaret etmenizi öneriyor. Üstelik gayet arkadaşça, Hedefevim yetkilileri randevulu olarak sizleri bir kahve eşliğinde misafir ederek sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağını her fırsatta söylüyor. .  Bu şekilde aklınıza takılan soruları yanıt alabilir ve en hızlı şekilde ihtiyacınıza ulaşabilirsiniz.

Hedefevim’in erken teslimat avantajından bahsettik ayrıca ipotek ve rehin masraflarını da karşılıyor.  Türkiye’nin herhangi bir yerinde beğendiğiniz eve sahip olabilirsiniz.  Üstelik eksper masrafı ödemezsiniz.  Eğer Hedefevim ile otomobil alacaksanız kasko sigortasını size zorunlu tutmuyor.  Eğer ikinci el bir araba satın almak istiyorsanız aracın yaş yâda kilometre sınırı bulunmuyor. İstediğiniz aracı satın alabilirsiniz.  Araba, ev vb satın almalarınızda kişileri en fazla zorlayan konulardan biride kefil talepleridir.  Hedefevim sizden kefil talep etmez.

Aşağıda başlıklarını yazacağımız Hedefevim yöntemleri her gelir gurubuna uygun bir avantaj sunmaktadır.

  • Çekilişli Sıralama Yöntemi
  • Peşinatlı Sıralama Yöntemi
  • Peşinatsız Sıralama Yöntemi

Hedefevim müşterilerine sunduğu kaliteli hizmet ile sosyal medyada da gerçek kişilerin olumlu yorumlarını alıyor.  Sebebi basit müşterilerinin hayallerine saygı duyarak onları gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

birevim

Yaşamevim Sağlık Çalışanlarına Özel İndirim Fırsatı Sunuyor

Önceki Yazı

Birevim Tüm Şubelerini Tekrardan Tasarlıyor

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

11 + 18 =