Faizsiz Sistemler

Hedefevim Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Yüksek faiz oranları, ev fiyatlarının yüksek olması, krediye uygun olmamak, yüksek vade farkı oranları gibi birçok etmen çoğu kişinin ev sahibi olma hayalleri ötelemesine neden oluyor. Adını sadece kendi ideallerinden değil müşterilerinin ideallerinden de alan Hedefevim tüm bu olumsuz şartları ortadan kaldırıp yepyeni bir ödeme düzeni sunuyor. Bu ödeme düzeni sayesinde ev almak imkansız olmaktan çıkıyor.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Hedefevim Ev Alma Yöntemleri

Hedefevim ev alma yöntemleri müşterilerinin bütçesine, planlarına ve hatta hayata bakış açısına göre şekillenmiş durumda. Hedefevim, faizden uzak olmak isteyen bireylere faiz içermeyen ödeme yöntemleri sunarak gönül rahatlığıyla müşterilerinin ev almasına olanak sağlıyor. Hedefevim ev alma yöntemleri ise üç ana başlıkta incelenebilir.

Çekiliş Sıralama Yöntemi

 • Kaç liralık bir ev satın almak istersiniz? Yeni bir ev satın alırken bunun bir yatırım olduğunu unutmayın. İleride daha da değerlenecek bir yatırım için bütçenizi planlayın.
 • Peşinatınızın olması evi daha hızlı satın alabilmeniz için önemlidir. Eğer bir peşinatınız yoksa, bu ev alamayacağınız anlamına gelmiyor. Peşinatsız da çekiliş sıralama yönteminden faydalanabilirsiniz.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksitlerin tutarını belirleyin. Bu tutarı belirlerken ek ödemelerinizin çıkabileceğini göz önünde bulundurun.
 • Çekiliş sıralama yönteminde gruplara dahil olursunuz. Kaç kişilik bir gruba katılmak istediğinize karar verin. 60 kişilikten 240 kişiliğe kadar gruplardan size uygun olanını seçin.
 • Gruplardaki bireylerden hangisinin önce ev alacağı, noter huzurundaki çekilişler ile belirlenir. Sıralama şeffaftır. Çekiliş sonucu belirlenen tarihte evinizi alabilirsiniz.
 • Evinizi aldıktan sonra taksit tutarınız yeniden planlanacaktır. Taksitlerinizi ödemeye devam ederken yeni evinize yerleşebilirsiniz.

Peşinatlı Serbest Ödeme

 • Bu ödeme yönteminde de satın almak istediğiniz evin fiyatına karar vermeniz gerekiyor.
 • Peşinat ve taksit tutarlarınızı belirliyorsunuz.
 • Peşinatlı serbest ödemeye göre oluşturulan fona dahil olursunuz. Vakit kaybetmeden evinizi alacağınız sırayı öğrenebilirsiniz.
 • Bu ödeme yönteminde taksit tutarınız değişmez. Arzu ederseniz kalan taksitlerinizi erken kapatabilirsiniz.

Peşinatsız Serbest Ödeme

Peşinatsız serbest ödeme yöntemi aynı peşinatlı ödeme yöntemi gibidir. Tek fark bu seçenekte herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek olmamasıdır. Taksit tutarınız sabit kalır ve evi ne zaman alacağınızı sözleşme sırasında öğrenebilirsiniz.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim taksit ödeyerek ev ve araba satın alabileceğiniz çeşitli ödeme yöntemleri sunan bir şirkettir. Banka kredisine gerek olmadan sabit ya da artan taksitlerle ev satın alabilirsiniz. Hedefevim evinizi bireysel olarak ya da grup ödeme sistemlerine dahil olarak taksit taksit satın almanıza olanak sağlayan bir sistem sunar.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim Aydın Holding’e bağlı bir şirkettir. Muammer Aydın 1957 senesinde Konya’da dünyaya geldi. 1982 senesinde Aydın İnşaat’ı kurarak sektöre adım attı. Kendisi halen Aydın Holding’te yönetim kurulu başkanlığı yapıyor.

Hedefevim Araba

Hedefevim otomobil almayı düşünen ancak yüksek faizler ödemek istemeyen müşterileri araba sahibi yapmaya devam ediyor. Faizsiz ve ön ödemesiz esnek ödeme planları sayesinde birçok kişi arzuladığı otomobili Hedefevim sayesinde alıyor.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim’in Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Güngören, Sultangazi, Pendik ve Bağcılarda şubeleri bulunuyor. İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin dışında Türkiye genelinde çeşitli illerde şubeleri mevcut.

Hedefevim Şikayet ve Yorumları

Hedefevim ile ilgili sanal mecralarda herhangi bir şikayet konusuna rastlamadık. Dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetiyle ilgili firmadan daha önce ev ya da araba satın almış diğer müşterilerin referanslarını talep edebilirsiniz.

birevim

Fuzulev Müşteri Yorumları & Şikayetleri

Önceki Yazı

2022 Bankaların Ekspertiz Ücretleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

22 Comments

 1. Hedefevim bence alanındaki rakiplerine göre en güvenilir olanı, bende internet araştırmam da kendileri hakkında bir şikayet göremedim.

  1. Merhaba Seval Hanım;
   Hedefevim firması büyümeye devam eden firmalar arasında yer almaktadır. Firma büyüdükçe ve müşteri sayısı arttıkça şikayet oranları da artmaktadır. Bu nedenle çok şikayet olmasından değilde şikayetlere çözüm üretip üretilmemesine bakılması daha doğru olacaktır.

  2. Şubat 2021 de almamız gereken araba teslimat paramızı bugün 10.04.2021 halen alamadık.Araba pazarlığı yaptık, kapora verdik bekliyoruz. Çok mağdur olduk.
   Cuma arayıp 29.04.2021 de teslim edeceklerini söylediler. Kendileri bi tarih belirleyip, kendi tasarruflarınca tarihi öteliyorlar.
   Çözüm istiyoruz.

 2. Peşinatlı ödeme sistemini kullanarak kayıt oldum bende, sistemleri çok karmaşık fakat bir kere anladıktan sonra hiç sorun yaşamıyorsunuz

  1. Merhaba Bayram Bey,
   Peşinatlı ve peşinatsız seçenekleri olan sistem müşterilerinin olanaklarına göre düzenlenebilmektedir.

  2. Kasimda çıktığı halde hala paramızı vermediler çok magdur edildik bizde zor gücün taksit ödeyen insanlarız ama malesef kimse için bu önemli değil dalga geçer gibi bide bu ay olmadi bi sonraki ay sürekli bize bu açıklama yapılıyo… buna bi çözüm bulunsun

 3. Hedefevim’den peşinatlı seçenekle ev sahibi oldum, ne ödemelerde sıkıştırıldım, ne de plan yapılırken zorluk çıkardılar. Tamamen sizin rahatlığınıza göre ayarlama sağlıyorlar.

 4. Hedefevim’in peşinatlı seçeneği aslında çok makul. Ufak bir peşinatla sisteme girip ödemeleri rahat taksitler şeklinde ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

  1. Merhaba Asya Hanım,
   Hedefevim ile küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkündür.

 5. Hedefevim ile abim ev sahibi oldu, gerçekten taksitleri çok makul fiyat oluyor 🙂

 6. Hedefevim bence müşteri odaklı bir şirket, müşteri memnuniyeti adına hizmetlerini olabildiğince esnek yapıda düzenlemişler.

 7. Hedefevimden kura çekilişi ile ağustos yirmi teslimatımız vardı lakin halen teslimatımız yapılmadı sizi arayacağız diyorlar ama arayan yok araç yada konut buluyoruz teslimat tarihine göre ve araştırmalarıma göre şikayetlerin çoğu bu yönde sürekli teslimatlardan yakınıyor insanlar bu konuya çözüm bulunmasını ve bizimde mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz

 8. Merhaba iletmiş olduğumuz sorunla müşteri temsilcimiz yakından ilgilenerek sorunumu çözecek inş kendisine ve firmasına tşk ederim

 9. Sakin bulasmayin biz bulastik elimizi verdik.kolumuzu alamiylruz kurada adimiz cikmadi sozleşmemizde adiniz cikmaz ise 8.ayda teslimatiniz gercekleştirlecek dendi 10. Ay oldu hala ortada bir sey yok bu sefer de 11.aya ötelediler 8di 9 oldu 9 du 10 oldu 10 du 11 oldu bakalim daha ne olacak biraz paraniz varsa gidin kredi cekin hic degilse evinize oturur odersiniz taksitleri 20 aydir oduyorum hala bir sey yok 20 aydir kira verdigimimemi yaniyim paramiz pul oldu ev fiyatlari uctu gitti onami yaniyim pesinat icin bozdurdugum altinlardan zarar ettim onami yanim hala elim kolum bagli bekledigimime mi yaniyim buraya girmek isteyen arkadaslar bir daha düsünun iyi düsünun hatta iyi arastirin oyle girin benden demesi

 10. Elamanınız bizi önce peşinatsız yazmış sonra peşinatlı ya geçiş yapmış peşinat vereceğimizi söylediğimiz halde teslim tarihi 20 05 2021 bizdeki sözleşmede şimdiki söylemleri 20 08 2021 bu sorunun giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde güvenimiz sarsıldı. Hukuki süreç başlatmayı düşünüyoruz.

 11. Ocak 20 de teslimatı mız vardi ocağın ilk haftasında evin ve tüm evrakları hazırladık ama hala arama bekliyoruz ödemeleri mizi günü gününe hep yatırdık bu ay hem kira hem tüm ödeme yapıldı eğer şubata kalırsa hem kira hem evin çok zorlanacagim

 12. Hedef evimde ŞOK teslimat 2 ay ertelendi

 13. MUTLAKA OKUYUN! SUSMAYIN!
  HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A. Ş. adlı firma üzerinden araç alımı grubuna üye oldum. Şubat-2021 tarafıma araç teslim tarihiydi.Sistemden ayrılma durumunda çalışma ücreti kesintisinin yapılabileceği tarafıma iletilmişti.
  Pandemi döneminde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı Eylül-2020 tarihinde ayrılma talebim oldu. Kesinti olacağını biliyordum. Fakat firma satış temsilcim Şubat-2021 teslimat tarihinde ayrılma olursa çalışma ücreti dahil bir zararım olmadan ayrılabileceğimi iletti. Böyle bir dönüş olduğu için banka üzerinden kredi çekerek Eylül 2020 – Şubat 2021 taksit ödemelerimi peşin olarak ödedim ve bankaya borçlandım.
  Daha sonrasında şubat ayı gelince maalesef böyle bir uygulamanın olmadığı ayrılma halinde kesinti yapılarak iade olacağı söylendi. Mağduriyetim giderilmedi ve suç işten ayrılan satış temsilcisine atıldı.

  Tüm bu yaşananları göz ardı edip, maddi zorluklar yaşamamdan kaynaklı zararı da kabul ederek bir an önce sistemden ayrılmak ve para iadesini istedim. Bu defa da tarafıma ayrılma işlemi için hiçbir değişiklik yapmadan imzalamam gereken zorunlu bir dilekçe gönderildi. Hiçbir dava mahkeme yoluyla sosyal medyada vs şikayette bulunmayacağıma ve karalama kampanyası düzenlemeyeceğime dair bir dilekçe 😀 Ben zorunlu kılınan dilekçeyi imzalamak istemediğimde ve kendi dilekçemi yazmak istediğimde de talebimin işleme alınmayacağı net bir şekilde söylendi.
  Vatandaş olarak düşünce özgürlüğümün zorunlu bir dilekçe ile kısıtlanmasını istemiyorum. Bu şekilde zorunlu imzalanan dilekçelerle vatandaşların kurum ile alakalı her türlü sorun, mağduriyet ve şikayetlerin önü kesiliyor. Tabi ki imzalamadım 🙂 Mücadelemi hukuk aracılığı ile sürdürüyorum her zaman yanlarına kalmamalı !!!!!

 14. Benimki şikayet değildir hedef evimden ev çıktı yalnız arabaya çevirmek istiyorum mümkün mü cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 15. SÖZLEŞME YAPILIRKEN BANA 6 AYDA BİR KURA ÇEKİLECEK DENMEDİ .MAALESEF HER AY PARA YATIRIPTA 6 AY DA BİR KURA ÇEKİLİŞİ ODA %10 ŞANSIN VARSA HİÇ OLMAMIŞ MANTIKSIZLIK BUNUN MANTIKLI Bİ AÇIKLAMASI VARMI ÖRNEĞİN 90 TL PARA ALACAM 30 TL PEŞİN YATIRIP EEE KURAYA KADAR 8000 ORGANİZASYON ARDINDAN 6 AYDA ÇIKARSA %10 ŞANS 6000 DE ÖYLE TOPLAM İÇERDE BİRİKEN PARA 43.000 ÇIKMAZSA 11. AY KESİN O ZAMAN BİRİKEN PARA 49000 TL NE AANLADIK BU İŞTEN BU KURA İŞİNİ DÜZENE SOKMAZSANIZ KİMSE GELİP PARASIYLA BU ORGANİZASYONA KATILMAZ. YADA KURA ÇIKANA KADAR İÇERDE BİRİKEN PARANIN ÜSTÜNDEN HESAP YAPIN BURDA MANTIKSIZLIK VAR MASRAFINIZI PEŞİN ALIN ONDA Bİ SORUN YOK

 16. Hedefevim hic guvelilir deil 70 bin pesinat verip 2 yila yakin para yatiriyoruz mart ayinda teslimatimiz vardi ama yapilmadi ana paramizin pesine düstük artik onuda alamiyoruz hep bi bahane bulup erteliyolar magduruz inanmayin sakin

 17. SAKIN HEDEF EVİM ŞUBELERİNİ KULLANIP DA BÖYLE BİR SIKINTIYA DÜŞMEYİN ŞİKAYET YORUMLARINI OKUYOORUM KURASI ÇIKANLARI DA GEÇİKTİRİYOR BAŞIMA GELEN OLAY VEFAT EDEN BABAMIN DOSYA MASRAFINI KESTİKLERİ HALDE GERİ KALAN ALACAĞIMIZI ALAMIYORUZ 8 AY DIR

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

3 + two =