Faizsiz Sistemler

Hedefevim

Yüksek faiz oranları, ev fiyatlarının yüksek olması, krediye uygun olmamak, yüksek vade farkı oranları gibi birçok etmen çoğu kişinin ev sahibi olma hayalleri ötelemesine neden oluyor. Adını sadece kendi ideallerinden değil müşterilerinin ideallerinden de alan Hedefevim tüm bu olumsuz şartları ortadan kaldırıp yepyeni bir ödeme düzeni sunuyor. Bu ödeme düzeni sayesinde ev almak imkansız olmaktan çıkıyor.

Hedefevim Ev Alma Yöntemleri

Hedefevim ev alma yöntemleri müşterilerinin bütçesine, planlarına ve hatta hayata bakış açısına göre şekillenmiş durumda. Hedefevim, faizden uzak olmak isteyen bireylere faiz içermeyen ödeme yöntemleri sunarak gönül rahatlığıyla müşterilerinin ev almasına olanak sağlıyor. Hedefevim ev alma yöntemleri ise üç ana başlıkta incelenebilir.

Çekiliş Sıralama Yöntemi

 • Kaç liralık bir ev satın almak istersiniz? Yeni bir ev satın alırken bunun bir yatırım olduğunu unutmayın. İleride daha da değerlenecek bir yatırım için bütçenizi planlayın.
 • Peşinatınızın olması evi daha hızlı satın alabilmeniz için önemlidir. Eğer bir peşinatınız yoksa, bu ev alamayacağınız anlamına gelmiyor. Peşinatsız da çekiliş sıralama yönteminden faydalanabilirsiniz.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksitlerin tutarını belirleyin. Bu tutarı belirlerken ek ödemelerinizin çıkabileceğini göz önünde bulundurun.
 • Çekiliş sıralama yönteminde gruplara dahil olursunuz. Kaç kişilik bir gruba katılmak istediğinize karar verin. 60 kişilikten 240 kişiliğe kadar gruplardan size uygun olanını seçin.
 • Gruplardaki bireylerden hangisinin önce ev alacağı, noter huzurundaki çekilişler ile belirlenir. Sıralama şeffaftır. Çekiliş sonucu belirlenen tarihte evinizi alabilirsiniz.
 • Evinizi aldıktan sonra taksit tutarınız yeniden planlanacaktır. Taksitlerinizi ödemeye devam ederken yeni evinize yerleşebilirsiniz.

Peşinatlı Serbest Ödeme

 • Bu ödeme yönteminde de satın almak istediğiniz evin fiyatına karar vermeniz gerekiyor.
 • Peşinat ve taksit tutarlarınızı belirliyorsunuz.
 • Peşinatlı serbest ödemeye göre oluşturulan fona dahil olursunuz. Vakit kaybetmeden evinizi alacağınız sırayı öğrenebilirsiniz.
 • Bu ödeme yönteminde taksit tutarınız değişmez. Arzu ederseniz kalan taksitlerinizi erken kapatabilirsiniz.

Peşinatsız Serbest Ödeme

Peşinatsız serbest ödeme yöntemi aynı peşinatlı ödeme yöntemi gibidir. Tek fark bu seçenekte herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek olmamasıdır. Taksit tutarınız sabit kalır ve evi ne zaman alacağınızı sözleşme sırasında öğrenebilirsiniz.

Hedefevim Nedir?

Hedefevim taksit ödeyerek ev ve araba satın alabileceğiniz çeşitli ödeme yöntemleri sunan bir şirkettir. Banka kredisine gerek olmadan sabit ya da artan taksitlerle ev satın alabilirsiniz. Hedefevim evinizi bireysel olarak ya da grup ödeme sistemlerine dahil olarak taksit taksit satın almanıza olanak sağlayan bir sistem sunar.

Hedefevim Kimin?

Hedefevim Aydın Holding’e bağlı bir şirkettir. Muammer Aydın 1957 senesinde Konya’da dünyaya geldi. 1982 senesinde Aydın İnşaat’ı kurarak sektöre adım attı. Kendisi halen Aydın Holding’te yönetim kurulu başkanlığı yapıyor.

Hedefevim Araba

Hedefevim otomobil almayı düşünen ancak yüksek faizler ödemek istemeyen müşterileri araba sahibi yapmaya devam ediyor. Faizsiz ve ön ödemesiz esnek ödeme planları sayesinde birçok kişi arzuladığı otomobili Hedefevim sayesinde alıyor.

Hedefevim Şubeleri

Hedefevim’in Üsküdar, Ümraniye, Kartal, Güngören, Sultangazi, Pendik ve Bağcılarda şubeleri bulunuyor. İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerin dışında Türkiye genelinde çeşitli illerde şubeleri mevcut.

Hedefevim Şikayet ve Yorumları

Hedefevim ile ilgili sanal mecralarda herhangi bir şikayet konusuna rastlamadık. Dolayısıyla müşterilerinin memnuniyetiyle ilgili firmadan daha önce ev ya da araba satın almış diğer müşterilerin referanslarını talep edebilirsiniz.

birevim-sabit-reklam

Tasarrufla Ev

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Comments

 1. Hedefevim bence alanındaki rakiplerine göre en güvenilir olanı, bende internet araştırmam da kendileri hakkında bir şikayet göremedim.

  1. Merhaba Seval Hanım;
   Hedefevim firması büyümeye devam eden firmalar arasında yer almaktadır. Firma büyüdükçe ve müşteri sayısı arttıkça şikayet oranları da artmaktadır. Bu nedenle çok şikayet olmasından değilde şikayetlere çözüm üretip üretilmemesine bakılması daha doğru olacaktır.

 2. Peşinatlı ödeme sistemini kullanarak kayıt oldum bende, sistemleri çok karmaşık fakat bir kere anladıktan sonra hiç sorun yaşamıyorsunuz

  1. Merhaba Bayram Bey,
   Peşinatlı ve peşinatsız seçenekleri olan sistem müşterilerinin olanaklarına göre düzenlenebilmektedir.

 3. Hedefevim’den peşinatlı seçenekle ev sahibi oldum, ne ödemelerde sıkıştırıldım, ne de plan yapılırken zorluk çıkardılar. Tamamen sizin rahatlığınıza göre ayarlama sağlıyorlar.

 4. Hedefevim’in peşinatlı seçeneği aslında çok makul. Ufak bir peşinatla sisteme girip ödemeleri rahat taksitler şeklinde ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

  1. Merhaba Asya Hanım,
   Hedefevim ile küçük küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkündür.

 5. Hedefevim ile abim ev sahibi oldu, gerçekten taksitleri çok makul fiyat oluyor 🙂

 6. Hedefevim bence müşteri odaklı bir şirket, müşteri memnuniyeti adına hizmetlerini olabildiğince esnek yapıda düzenlemişler.

 7. Hedefevimden kura çekilişi ile ağustos yirmi teslimatımız vardı lakin halen teslimatımız yapılmadı sizi arayacağız diyorlar ama arayan yok araç yada konut buluyoruz teslimat tarihine göre ve araştırmalarıma göre şikayetlerin çoğu bu yönde sürekli teslimatlardan yakınıyor insanlar bu konuya çözüm bulunmasını ve bizimde mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz

 8. Merhaba iletmiş olduğumuz sorunla müşteri temsilcimiz yakından ilgilenerek sorunumu çözecek inş kendisine ve firmasına tşk ederim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

one − one =