Faizsiz Sistemler

Helalevim

Günümüzde konut alımları gibi işlemlerin görülmesinde hemen herkes bankalara müracaat etmektedir. Fakat bankalardan çekilen krediler faiz içerdiği için belli kesimler uzun yıllar birikim yapmak zorunda kalmaktadır. Helal Evim bu alanda yaşanan bir eksikliği gidererek katılımcılarına hem peşinat ödemeden hem de faizle karşı karşıya gelmeden gayrimenkul alım şansı sunmaktadır.

Helal Evim Modelleri

Helal Evim, sadece konut alımı için değil taşıt almak veyahut sadece birikim yapmak isteyen kimseler tarafından da rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Firmada, herkes için uygun sayılabilecek alternatif yöntemlerin olduğu görülmektedir. Helal Evim modelleri şeklinde yayımlanan yöntemlerin hiçbirinde peşinat ödeme zorunluluğu da bulunmamaktadır. Çekilişli Yöntem, Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışı firmada güncel olarak yarar sağlanabilecek yöntemleri oluşturmaktadır.

Faizsiz Çekiliş Yöntemi

Katılımcılar modellerin isimlerinden içerikleri hakkında fikir sahibi olabilmektedir. Faizsiz Çekiliş Yöntemi ana belirleyici etmeni çekilişlerden oluşmaktadır. Katılımcılar bu yöntemi tercih etmeleri halinde konut veyahut araçlarını teslim alacakları tarihi gerçekleştirilecek olan bir çekiliş kapsamında öğrenmektedir. Çekilişler, noter huzurunda yapılmasının yanı sıra canlı olarak da yayınlanmaktadır.

Sabit Planlı Yöntem

Helal Evim ile birlikte konut, araç satın almak demek bütçe kontrolünü her daim elde bulundurmak demektir. Sabit Planlı Yöntem de ortaya atılan tezin kanıtlandığı alanlardan biridir. Çünkü bu yöntem çerçevesinde katılımcılar tasarruflarını satın alacakları tarihi kendilerini planlamaktadır. Gerçekleştirilen planlar çerçevesinde katılımcıların ödemelerini de yine bütçeleri çerçevesinde planlamalarına müsaade edilerek rahat bir ödeme süreci geçirmeleri garantilenmektedir.

Konut Değer Artışlı Yöntem

Konut ya da taşıt alımlarında belli sürelerin geçmesi hedeflenen tasarrufun değerinin artmasına yol açabilmektedir. Bu gibi bir risk yaşamak istemeyenler için firma Konut Değer Artışlı Yöntem tasarlamıştır. Katılımcılar konutların fiyatlarının artması ya da daha yüksek tutara sahip bir konut alma isteği sonrasında dâhil olunan ödeme yönteminin toplamının %20’si kadar alınabilen geri ödeme tutarını artırabilmektedir.

Helal Evim Nedir?

Helal Evim nedir merakları sisteme katılımcı olmayı düşünen kişiler tarafından araştırma konusu edinilmektedir. Bilindiği üzere insanların yaşamlarını devam ettirebilmek için beslenme ihtiyaçlarını sonrasında ise barınma ihtiyaçlarını karşılamaları lazımdır. Kendi konutlarına sahip olmak ancak bunun için helal yöntemleri takip etmek isteyenler için oluşturulan Helal Evim, tasarrufa dayalı faizsiz sistem sunumları gerçekleştirmektedir. Üstelik firmanın tamamen yerli olduğunun altı çizilmektedir. Katılımcılar bu sayede aslında yerli ekonominin gelişmesine de katkıda bulunmuş olmaktadır.

Helal Evim Kimin?

Yerli finans firmalarından biri olan Helal Evim, yönetim kurulu başkanının mesajı firmanın internet sitesinden yayımlanmaktadır. Bu sayede firmanın ideallerinin ne olduğundan ve ne şekilde hizmet verildiğinden yana olan sorular da yanıtlanmış olmaktadır. Katılımcılar gerek internet sitesinden gerekse şubelerden yönetim ekibine doğrudan soru iletimi gerçekleştirebilmektedir.

Helal Evim Şubeleri

Tasarrufa dayalı sistemleri konut ve taşıt alımlarında tercih edenler Helal Evim şubelerine başvuruda bulunarak istedikleri bir yöntemi seçebilmektedir. Firmanın merkezi de ilk şubesi de İstanbul / Altunizade içerisinde bulunmaktadır. Gelen bilgiler, şubeleşme konusunda yeni atılımların gerçekleşeceği yönündedir. Şubeleşme hızının artmasından sonra ise firmanın katılımcı sayısının da Türkiye genelinde tanınmışlık oranlarının da artması beklenmektedir.

Helal Evim Şikâyet ve Yorumları

Helal Evim şikâyet ve yorumlar konusunda net olan firmalardan biridir. Zaten günümüzde bir firmanın herhangi bir hata yapması halinde internet ortamından tüm haberler anında yayılmaktadır. Buradan çıkan sonuç ve katılımcıların firmadan memnun kalması Helal Evim firmasının vaat ettiği hizmetleri vaat ettiği biçim ve süre içerisinde verdiğini göstermektedir.

birevim

Vakıfevim

Önceki Yazı

Sabırevim

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

nineteen − six =