Faizsiz Sistemler

İhtiyaçevim

Bugün, kira fiyatları artmaya devam ediyor ve ev sahibinizin ipoteğini kendiniz yerine ödediğinizde, öz sermayeyi kazanan siz değilsiniz. Mülk sahibi olarak ipotek ödemeniz, ailenize yeniden yatırım yapmak için daha sonra kullanabileceğiniz bir tür ‘zorunlu tasarruf’ biçimidir. Çocuklarınızın eğitimine tasarruf etmek, daha büyük bir eve çıkmak veya kendi işinizi kurmak gibi çeşitli fırsatlar için kullanabilirsiniz. Bir kiracı olarak, bu tür rüyaları sizin için çalışan ev eşitliği olmadan elde etmek daha zor olabilir. İhtiyaçevim peşinatsız ev ve araba satın almanıza olanak sunar.

Peki, peşinat biriktiremediyseniz ne yapabilirsiniz?  30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz tasarruf şirketleri sizlere yardımcı olacaktır.

Birçok rapor, gayrimenkulün iyi bir yatırım olduğunu ve altın, hisse senetleri, tahviller ve tasarruflar gibi diğer seçeneklerin daha üstünde bir gelir getirdiğini söylüyor. Gayrimenkul, sizin ve aileniz için bir yatırım şekli olan eşitliğin oluşturulmasına yardımcı olur. Şimdi hemen İhtiyaçevim danışmanları ile irtibata geçerek faizsiz tasarruf sisteminin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İhtiyaçevim Ev Alma Yöntemleri

İhtiyaçevim anında ihtiyaçlarınıza faizsiz destek verebilmektedir.  Türkiye’nin dilediğiniz yerinden dilediğiniz ev yâda aracı satın alabilirsiniz.  İhtiyaçevim faizsiz birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir sistemde hizmet vermektedir.

Yöntemlerini her gelir grubuna göre ayrı şekilde düzenlemiştir.  Detaylı bilgi için İhtiyaçevim danışmanlarına 0542 5242090 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.  Web sitesi kısa sürede devreye girecektir.

İhtiyaçevim Nedir?

İhtiyaçevim faiz ve vade farkı yükünden kurtaran, almak istediğiniz mülkü üstüne faiz ve ek ödemeler binmeden satın alabileceğiniz faizsiz tasarruf şirketidir.

Peşinatsız sistemleri olduğu gibi hızlı ve kolay şekilde devlet denetimindeki bu şirket aracılığı ile ev sahibi olabilirsiniz. Daha basit mantık ile anlatmamız gerekirse banka yâda kooperatifler sizden ekstralar talep ederler, örneğin faiz veya vade farkı gibi; bu sistem ise İslami yapıya göre düzenlenerek kişinin hakları muhafaza edilmektedir.  Faiz caiz değildir.  Ancak bu sistem faizsiz olduğundan tamamen helal ve caiz bir sistemdir. Üstelik diğer sistemlere göre vatandaşın haklarını koruyan bir yapıya sahiptir.

İhtiyaçevim Kimin?

Devlet ekonomiyi canlandıran bu sitemi 1990 yılından beri denetleyerek desteklemektedir. İhtiyaçevim sistemi nedir?

  • Peşinatsız,
  • Faizsiz,
  • Vade farksız,
  • Hızlı, kolay ve yasal şekilde ev edindiren bir ekonomik sistemdir.

İhtiyaçevim Şubeleri

Her TC vatandaşı İhtiyaçevim sistemi kullanabilir. Reşit olmanız yeterlidir. Kredi notunuzu kontrol ederek bir sorun varsa düzelterek başvuru yapmanızı öneririz. Aylık ne kadar taksit tutarı ayırabilirsiniz?

Şubeler ile ilgili randevu almak için web sitesini ziyaret edebilir ve irtibata geçebilirsiniz.  İhtiyaçevim yatırım emlak danışmanına ulaşın ve kısa sürede size en uygun sisteme dâhil olun. İşte size İhtiyaçevim ev sahibi olma yöntemlerinden bir kaçı; .

  • Sıra Tespitli Ev Alma Yöntemleri
  • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
  • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

İhtiyaçevim Şikâyet ve Yorumları

İnsanlar bekletilmekten hoşlanmaz.  Zamanlama da önemlidir. Sorunları ele almadaki gecikme, onları şiddetlendirir, pozisyonların daha yerleşik hale gelmesine izin verir ve bazen uygulanabilir bir çözüme ulaşmayı zorlaştırır. Öğrenci için gecikme, hayal kırıklığını artırabilir ve yeterlilik algısını zayıflatabilir. Bir şikâyetin sonucunu beklemek, özellikle sonucun geleceği üzerinde önemli bir etkisi olacaksa, endişeli bir zaman olabilir ve bunu uzatmamak önemlidir.

İhtiyaçevim müşterilerini bekletmez ve kısa sürede dönüşler sağlar ve teknolojiyi kullanarak bilgilendirmelerini yerine getirir. Araştırmalarımızda İhtiyaçevim hakkında internet araştırmamızda herhangi bir şikâyete rastlamadık.  Dürüst ve ciddi yönetimi ile sizler ile birebir görüşmek için şubelerine bekliyor.

birevim

Eminevim’den Görüntülü Şube İle Ev Sahibi Olma Dönemi

Önceki Yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

6 − 3 =