Faizsiz Sistemler

İkizlerevim

Türkiye’de halkın büyük bir kısmını orta ve düşük gelir seviyesindekiler oluşturmaktadır. Bu grupta yer alan bireyler açısından ise bir konut almak neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Çünkü birikim yapamayan kişiler çareyi banka kredilerinde aramaktadır. Banka kredileri ise ödemelerde yüksek faiz almasının yanı sıra bir konut alacak kadar para temini de gerçekleştirmemektedir. İkizlerevim halkın yaşadığı konut alım sıkıntılarına son verecek çözüm önerileri üzerinden hizmet sunumlarını gerçekleştirmektedir. Üstelik güvenilir bir firma olması sayesinde 2019 yılında açılmasına karşın şube sayısını büyük oranda artırmıştır. Peki, firmanın sunduğu çözüm önerileri nelerdir?

İkizlerevim Faizsiz Çözümleri

İkizlerevim faizsiz çözümleri başlığında alternatif uygulamalar bulunmaktadır. Uygulamalar arasında araç takası ilk göze çarpanlardandır. Sistem, katılımcıların peşinatlarının bulunmaması gibi durumlarda da araç almalarını sağlamaktadır. Bireylerin sahip oldukları eski araçlar bir peşinat olarak sayılmaktadır. Bu da bireylerin yeni araçlarını daha rahat bir şekilde temin etmeleri anlamına gelmektedir. Firma, konut alımlarında da araç alımlarında olduğu gibi alternatif çözüm önerileri sunmaktadır. Katılımcılar, sahip oldukları konutları da finansman değerleri üzerinden satarak yenisini satın alabilmektedir. Üstelik firmada işinde uzman kişiler görev yaptığı için bahsedilen işlem maksimum doksan gün gibi bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

İkizlerevim Nedir?

İkizlerevim, katılımcıların faiz ödemek zorunda kalmadan tasarruflarını temin etmelerini sağlayan sistemlerden biridir. Firmanın amacı kısa süre içerisinde büyük bir büyüme kaydederek ülkemizdeki her kesime hizmet götürmek olarak açıklanmaktadır. Üstelik amacına emin adımlarla ilerleyen firma buna kanıt olarak açmış olduğu şubeleri gösterebilmektedir.

İkizlerevim Kimin?

Kurumsal firma olarak hizmet yaşantısını devam ettiren İkizlerevim nedir ve kimindir gibi araştırmalara da konu olmaktadır. Firmanın Gaziantep merkezinde 2019 yılı içerisinde kurulduğu bu alanda bilinen içeriklerden biridir. Oldukça denetimli bir yönetim ekibinden oluşması sayesinde kısa sürede büyük bir arılım gerçekleştirmiş olan İkizlerevim, her aşamada güvenilir ve disiplinli olarak hareket edilmesini sağlamaktadır. Katılımcıları ile güler yüzlü şekilde görüşme sağlayan firma onları çekiliş, peşinat ya da faiz gibi sıkıntıların tamamından kurtarmaktadır.

İkizlerevim Şubeleri

İkizlerevim şubelerini oldukça hızlı şekilde açan nadir kuruluşlardan biri olarak kendini kabul ettirmektedir. Öncelikle bahsedildiği üzere firma henüz geçtiğimiz yıl içerisinde hizmet hayatına başlamıştır. Buna karşın İzmir’de oldukça büyük bir şubesi bulunan İkizlerevim Gaziantep ve Kahramanmaraş’ta da etkin şekilde hizmet sunumlarını devam ettirmektedir. Şube açma hızı bakımından yapılan araştırmalar firmanın Gaziantep içerisinde bir ikinci şube daha açma hazırlığında olduğunu göstermektedir.  Yetkililer bu sayede katılımcılarının beklentilerini karşılayarak onlara en iyi şekilde hizmet sunumu yapmayı hedeflemektedir. Üstelik resmi internet sitesinden edinilmiş olan bilgilere göre firmanın ülkemizdeki tüm illerde şubeleşmek gibi bir amacı da bulunmaktadır.

İkizlerevim Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemlerin işleyip işlemediğini görebilmek için sistemi deneyimlemiş olan katılımcıların yorumlarını bilmek gerekmektedir. İkizlerevim yorumları gizleyen ya da değiştirerek yayımlayan firmalardan biri değildir. İçeriklerinde şeffaflık ilkesini benimseyen firma, resmi internet sitesinde “Mutluluk Hikâyeleri” ismi altında özel bir bölüm bulundurmaktadır. Bu alanda ise sistemi deneyimlemiş olan bireylerin isimleri, soy isimleri ve fotoğrafları bulunmaktadır. Katılımcılardan izinli bir şekilde yapılan paylaşımlar sistemin düzenli şekilde işlediğini de kanıtlamaktadır. Bunun yanı sıra internet üzerinden yayın yapan sözlüklerde de firma hakkında olumsuz içerik paylaşımı yapılmadığı görülmektedir. Olumsuz paylaşımların olmaması, müşteri hizmet birimlerinin etkin bir şekilde çalışmasına bağlıdır. Böylelikle katılımcı olanlar da katılımcı olmayı düşünenler de firma yetkilileri ile görüşme sağlayarak kendilerine özel olan yol haritalarını çizebilmektedir.

Ziraat Katılım Bankası

Önceki Yazı

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren 5 Banka

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR