Faizsiz Sistemler

İktisatevim

Ekonomik koşullar ne yazık ki günden güne iyiye gitmemektedir. Bu da özellikle düşük ve orta gelir sahibi kesimlerin sıkıntı yaşamasına açmaktadır. İktisatEvim uzman kadrosu ile vermiş olduğu hizmetler kapsamında piyasada alım gücünün düşmesi sıkıntısını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

İktisatEvim Yöntemleri

İktisatEvim, aktif olarak Sıra Tespitli, Vade Ortası ve Esnek Ödemeli iktisat yöntemlerini kullandırmaktadır. Katılımcılar kendi için uygun olan yöntemi rahat bir şekilde seçebilmektedir.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim içerisinde konut alımları için alternatif yöntemler bulunmaktadır. “Sıra Tespitli İktisat” da bu alanda kendini gösteren ilk yöntemlerden biridir. Konut alımları için bu yöntemi tercih edenlerin noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişe göre daha erken zamanda konutlarına sahip olmaları hedeflenmektedir. Üstelik belirlemelerden sonra kişilerin konut alımları için bir peşinat ödemeleri de istenmemektedir. Kişilerin ödeme planı içerisinde ödeme planlarını değiştirmek hakları da gizli tutulmaktadır. Tabi bu hakkın kullanımı için teslimat tarihinin henüz noter huzurunda belirlenmemiş olması gerekmektedir.

Vade Ortası İktisat

İktisatEvim yöntemlerinden olan “Vade Ortası İktisat” tüm kontrolün katılımcılara verildiği yöntemlerdendir. Bu alanda bireyler nasıl bir konut almak istediklerini belirtmelerinden sonra ödeme planlarını bireysel şekilde belirleyebilmektedir. Ne kadar taksit ödenmek istendiği ya da taksit miktarlarının artırılıp istenip istenmediği bu alandaki konu başlıklarıdır. Üstelik katılımcılar bütçeleri sıkıntı yaşadığında ödemelere ara da verebilmektedir.

Esnek Ödemeli İktisat

İktisatEvim içerisinde bulunan tasarruf yöntemlerinde ana hedef katılımcıların rahat şekilde hareket edebilmeleridir. “Esnek Ödemeli İktisat” da bunu göstermektedir. Bireyler bu sistemi tercih etmeleri halinde ödemem planlarında sabit sistemler takip etmek zorunda değillerdir. Tercih edenler konutlarını temin etmelerinden hemen sonra taksit miktarlarını artırarak borçlarını planlanandan daha erken süre içerisinde bitirebilmektedir. Aynı şekilde ara ödeme yapmak isteyenler de bu yöntemle isteklerine kavuşabilmektedir. Fakat sistemde ara ödeme gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

İktisatEvim Nedir?

Günümüz şartlarında konut alımları gibi işlemler için kişiler büyük oranda banka kredilerini tercih etmektedir. Bir alışkanlık haline gelen bu durum yüzünden İktisatEvim nedir ya da ne işe yarar konuları sıklıkla araştırılmaktadır. Öncelikle bilindiği üzere banka kredilerinin temin edilmesinden sonra faizi ile birlikte geri ödemeleri yüklü tutarlar gerektirmektedir. İktisatEvim, konut ya da gayrimenkul alımlarında dayanışmaya ve tasarrufa dayalı şekilde hareket edilmesini sağlayan bir sistem bütünüdür. Katılımcılar, bütçelerine göre aylık taksit ödeyerek hayal ettikleri konutları satın alabilmektedir. Alımlarda bireyler gruplara dâhil edilmektedir. Böylece her ay gruplar içerisinde bir konut alımına yetecek birikim toplanabilmektedir.

İktisatEvim Kimin?

Hizmet hayatını kurumsal olarak devam ettiren İktisatEvim, hızlı şekilde büyüme göstermektedir. Piyasada isminden kalitesinin yanı sıra reklam kampanyaları ile de söz ettiren firmanın büyüme hızının giderek artırılması hedeflenmektedir. İktisatEvim hakkında yapılan araştırmalar kapsamında firmanın yönetim kurulu başkanlığının Sadık Sağol tarafından devam ettirildiğini göstermektedir.

İktisatEvim Şubeleri

İktisatEvim şubeleri hızlı bir şekilde artırılmaya çalışmaktadır. Bu sayede pek çok farklı şehirden İktisatEvim aracılığı ile konut sahibi olunabilecektir. İnternet üzerinden Türkiye’nin her yerine hizmet verilmesine karşın güncel şubeler; İstanbul, Gebze, Bursa ve Konya’da yer almaktadır. İstanbul içerisinde birden çok şubesi olan firmanın genel müdürlüğü ise Üsküdar’da bulunmaktadır.

İktisatEvim Şikâyet ve Yorumları

Tasarrufa dayalı sistemler üzerinden hizmet alan kimseler yorumlarını internet ortamından paylaşmaktadır. Bu sayede gir firmanın iyi mi yoksa kötü mü olduğu kısa süre içerisinde öğrenilebilmektedir. İktisatEvim yorumları şikâyet olarak algılanmamaktadır. Çünkü firma aracılığı ile hizmet temin etmiş olan katılımcıların aldıkları hizmetlerden memnun kaldıkları kayıtlara geçirilmiştir.

İTO Firma Sorgulama Nedir?

Önceki Yazı

Bursa Metro Durakları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR