Bilgi Bankası

ING Bank Çalışma Saatleri 2021

ING Grubu ve Oyak Grubu, 19 Haziran 2007 tarihinde Oyak Bank hisselerinin% 100’ünün ING Grubu’na satılması konusunda anlaşma yapmışlardır. Akabinde devir ile ilgili işlemler 24 Aralık 2007 tarihinde tamamlanarak Oyak Bank ING Group çatısı. ING Bank Türkiye, 7 Temmuz 2008 tarihinden itibaren dünya standartlarında finansal hizmetlerini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaya başlamıştır.

ING Group, dünya çapında stratejisi olan “Think Forward” ile müşterilerinin hem hayatlarında hem de işletmelerinde bir adım önde olmalarını sağlamayı hedefliyor. Yeni nesil bankacılık modelini hayata geçirmedeki iddialı ING, dijital bankacılıkta büyümeye odaklanan stratejiyi benimsemiştir.

ING Bank Türkiye, bankacılık modelini her an her yerde kolay ve hızlı finansal çözümler sunan bir banka olma yolunda geliştirmiştir.

Yeniçağ bankacılığının öncülerinden ING Bank, “Eski Şişelerde Yeni Şarap” sloganıyla yeniliğe ve dijital dönüşüme dayalı bir bankacılık modeline vurgu yapıyor.

Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi ürün ve hizmetleriyle geleceğin bankacılığını bugün sunmak için çaba harcayan ING Bank, şubeleri, stratejik iş ortakları, dijital kanalları ve mobil satış gücü işbirliği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu, müşterilerin tercih ettikleri bir kanalda işlem başlatıp işlemi başka bir kanalda tamamlamalarına olanak sağlar.

ING Bank Çalışma Saatleri Nedir?

Sabah 09.00’da açılan ING Bank şubeleri 17.00’de kapanmaktadır. Öğle arası ise 1 saatlik mola verilmektedir.

Corona’da ING Bank Çalışma Saatleri Nedir?

Türkiye Bankalar Birliği kısa adı ile TBB, bankalara Covid-19 salgını ile ortaya çıkan olağan üstü durum sebebiyle bir teklifte bulundu. Yeni çalışma saatleri olarak 12.00 ile 17.00 arasında olabilir önerisinde bulunuldu. Ancak bu açıklamadan sonra bazı bankalar çalışma saatlerini değiştirdi.

Normalleşme adımları kapsamında bankalar eski çalışma saatlerine geri döndüğünden 09.00-17.00 saatleri arasında banka şubeleri açık olacaktır.

ING Bank Öğle Saati Açık mı?

Hayır, öğle yemeği saati boyunca 12:30/13:30 saatleri arasında kapalıdır.

ING Bank Hafta Sonu Açık mı?

Hayır, bankalar ve borsa cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır.

ING Bank Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Hayır, resmi tatil ve dini tatil günlerinde kapalıdır.

ING Bank İletişim Bilgileri

İng Bank genel müdürlük adresine aşağıda yer veriyoruz. Şube adreslerine ise bankanın resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Reşitpaşa Mah, Eski Büyükdere Cd. No:8, 34467 Sarıyer/İstanbul

ING Bank İletişim Telefonu

(0212) 693 77 33

Telefon Bankacılığı Telefonu

0 850 222 0 600

birevim

Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri 2021

Önceki Yazı

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri 2021

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. ING Bank çalışma saatlerinde pandemi sürecinde çok hassas davrandı, ancak şubelerinin tekrar açılması çok iyi oldu çok yoğunluk oluyordu pandemi de

  3. Ing bank gerçekten çok iyi, kredi konusunda beni hiç üzmediler 🙂

  4. ING Bank gerçekten çok iyi, diğer bankalara göre çok uygun faizle kredi çektim geçen gün

  5. ING Bankın uzun süredir müşterisiyim gerçekten bankacılık hizmetleri çok iyi

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

14 + thirteen =