Bilgi Bankası

ING Bank Ekspertiz Ücretleri

ING Bank; kredi almak isteyenler için en uygun faiz oranlarına ve vade seçeneklerine sahip olan bir banka olmasıyla dikkat çekmektedir. ING Bank’ta 120 aya kadar uzanan vade seçenekleri ve %1,99’dan başlayan faiz oranlarıyla konut kredisi verilmektedir. ING Bank’ta mortgage uzmanları; tüketicinin şartlarına en uygun konut kredisini belirleyerek onlara sunmaktadır. Mortgage; uzun vadeli ve ipotekli konut kredisi anlamına gelmektedir. Mortgage sistemi, dünyaca ünlü bir sistemdir. Bu sistem sayesinde dünyada 30 yıla kadar uzanan vadelerle konut kredisi almak mümkün olmaktadır.

birevim faizsiz ev

ING Bank Ekspertiz Ücretleri 2019

ING Bank’tan 100 bin TL tutarında konut kredisi alınabilir. 120 aya kadar uzanan vade seçeneği tercih edilebilir. Böyle bir tercihte bulunan tüketiciye aylık %1,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Bu krediden faydalanan kişinin aylık kredi geri ödemesi ise 2.196,45 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti ise 500 TL olarak belirlenmiştir. ING Bank ekspertiz ücretleri; kredi başına 750 TL olarak belirlenmiştir. 750 TL tutarındaki ING Bank ekspertiz ücreti; 2019 yılının Haziran ayı itibariyle geçerli olmaktadır. ING Bank ekspertiz ücreti; hem sabit faizli mortgage hem de 10 yıl vadeli 100 bin TL tutarlı örnek bir konut kredisinde 750 TL olmaktadır. ING Bank’ta eşit taksitli, eşit anapara ödemeli, ara ödemeli gibi farklı konut kredisi seçenekleri bulunmaktadır. Bu noktada, konut kredisi almak isteyenler, kendileri için en uygun olanı tercih edebilirler.

birevim

Halkbank Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Faizsiz Ev Almak Şimdi Mümkün! Birevim Hayallerinizi Gerçek Kılıyor!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

11 Comments

 1. ING Bank bir ara reklamlarına falan ara vermişti sonra tekrardan başladı. Ekspert fiyatları da çok değil bence

 2. ING Bankta önceden hesabım vardı, çok kuralcı bir banka bu yüzden hesabımı kapatmıştım ancak ekspertiz fiyatlarında dürüst olmalıyım fiyatları uygun

 3. INGBank ekspertiz fiyatlarını ev fiyatına göre değiştiriyor diğer bankalarda öyle ama ing bankta bu fiyatlar genelde uygun oluyor

  1. Merhaba Şeyda Hanım,
   Her banka ekspertiz bedellerini kendi içinde belirlemektedir. Ancak İng Bank ekspertiz bedeli uygun olan bankalardan biridir.

 4. Ing bank müşterisiyim ve ekspertiz hizmetlerinden 2 kere faydalandım, çok iyi bir banka

 5. Ing bank’ın ekspertiz hizmetini bende deneme fırsatım olmuştu ve memnun kaldım ben açıkçası

 6. Ing bank piyasada ki en iyi ekspertiz hizmetini sunan banka 🙂

 7. ING Bank ekspetiz hizmetinde çok başarılı bence ücretini sonuna kadar hak ediyor

 8. ING Bank ekspertiz konusunda çok başarılı gerçekten 🙂

 9. ING Bank’ın yıllardır müşterisiyim ekspertiz hizmetleri gerçekten çok güzel 🙂

 10. Ing Bank ekspertiz konusunda gerçekten çok başarılı 🙂

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − 5 =