Faizsiz Sistemler

İstekevim Nedir?

İstekevim hızlı ve kolay şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlar. Küçük taksitler ile ev, arsa ve ya araba sahibi olabileceğiniz bir faizsiz finansman tasarruf şirketidir.  Banka kredisi kullanarak faiz yükü altına girmeden peşinatsız ev edindiren sistemlerden birine sahiptir. Merkezi İstanbul’da bulunan İstekevim ile kısa sürede ev, araba veya diğer finansal ihtiyaçlarınızı gidermeniz mümkündür.

İstekevim yılların verdiği bankacılık deneyimine dayanarak, hem ekonomiyi canlandıran yatırımlar yapmakta hem de vatandaşların en uygun şekilde ev, araba vb. sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.  İstekevim’i diğer sistemlerden ayıran en önemli özellik; çekilişsiz faizsiz sistemlere sahip olmasıdır. Tapusu bulunan mülkler ya da ruhsatlı araçlarınızı göstererek finansal desteğe çok kolay ulaşabilirsiniz. 2222

İstekevim Tasarruf Sistemleri Nelerdir?

İstekevim ödeme seçeneklerini şu kriterlere göre belirlemiştir;  birikim yaparak birikiminin değerlendirilmesini isteyen, herkes için,  tüketici isteklerini dikkate alarak banka desteği ile gerçekleştirmektedir.

En önemli kampanyası şüphesiz referans sistemi ile kazançtır. Eğer İstekevim müşterisi iseniz her halükarda kazanırsınız;  her tavsiyede müşterilerine;

  • Erken Teslimat,
  • Taksit İndirimi gibi avantajlar sunar.
  • Yönlendirdiği Her Müşteri İçin Çalışma Bedeli Üzerinden Prim Almaya da Hak Kazanır.

En önemli kampanyası siz sisteme dâhil olduktan sonra referans olarak her gelen kişi üzerinden kazanmaya devam etmenizdir.

İstekevim Şubeleri Nerede?

Küçük tasarruflarınızı avantaja çevirmek için hizmet veren faizsiz finansman şirketinin şubeleri çok fazla olmasa da görüntülü görüşmeler ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermektedir.  850 532 66 56 irtibat numarasından iletişime geçebilirsiniz.  Ayrıca web sitesi üzerinden e-mail gönderebilirseniz, size uygun zamanda İstekevim danışmanları dönüş yapacaktır.  3 şubenin fiziksel adreslerini aşağıda paylaşıyoruz.  Mümkünde özellikle pandemi dönemi olduğundan İstekevim şubelerine randevulu gitmeye özen gösterin.  Size en uygun saatlerde randevu verilmeye mutlaka çalışılacaktır.

Pendik Şubesi 

Doğu Mh. Îlhami Soysal Bulvarı No:6/A
Pendik/İSTANBUL

İzmit Şubesi

Çukurbağ Mh. İnönü Cd. No:139/B
İzmit/KOCAELİ

Bursa Şubesi

Millet Mah. 2.Vatan Cad. No:231/A Yıldırım/BURSA

İstekevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

İstekevim aracılığı ile neler alabilirsiniz; ev, araba, arsa, motor, yat, traktör, tır, iş makinesi vb. sahip olabilirsiniz. Hesaplama işlemleri için taşınmazın fiyatını bilmeniz gerekiyor. Ve gelir gider dengenizi düzenledikten sonra her ay ne kadar taksit ödeyebileceğinizi de bilmeniz gerekiyor.  Bunda sonrası için peşinat ödeyecek misiniz? Gibi soruların yanıtlarına sahip olmalısınız. Gerisi için İstekevim Danışmanlarına güvenin sizin için faiz yükü olmayan en avantajlı sistemi sunacaklardır.

Sisteme dâhil olduktan sonra taksitlerinizi web sitesi üzerinden belirleyeceğiniz şifre ile kontrol yâda takip edebilirsiniz.  TC numaranız ve şifrenizi bilmeniz yeterlidir.  Buradan taksit tutar detaylarına ulaşabilirsiniz.  Faizsiz Finansman hesaplama işlemleri basittir.  Çünkü ek ödeme vb. yükler yoktur.  Hesaplama gayet kolaydır.

İstekevim İçin Şikâyet Var mı?

Müşteri odaklı güler yüzlü iletişim misyonu ile, rakipleri arasında fark yaratan İstekevim mükemmeliyetçi operasyonel alt yapısı ile doğru ihtiyaç analizlerini yaparak hizmet vermektedir.  İstekevim adına şikâyete ulaşamadık. Bunun büyük sebebinin özellikle pandemi döneminde iade alarak ayrılmak zorunda kalan tüketicisine olan yaklaşımı olduğunu düşünüyoruz.  İadeleri kısa sürede gerçekleştiren firma her durumda danışanına destek vermektedir.

birevim

Sinpaş YTS Nedir?

Önceki Yazı

Varlık Evim Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

20 − 13 =