Emlak & Konut

İzmir Konut Projeleri – İzmir Projeleri ve Fiyatları

İzmir bölgesinde kolayca yeni bir yuva kurabilmek ve kira ödemek yerine yeni bir evin sahibi olmak artık oldukça kolay. İzmir konut projeleri sayesinde hayalini kurduğunuz eve sahip olabilir; faizsiz, uzun vadeli ve peşinatsız bir şekilde ödeme yapabilme olanağından kolayca yararlanabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Düşük faizler ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. İzmir’in hangi bölgesinde olursa olsun peşinat ödemeden uzun vadeli bir ödeme planı oluşturabilir ve her ay ev kirası öder gibi kredi ödeyerek belirlenen zamana ulaşarak evin sahibi olabilirsiniz. Böylece kira ödemekten kurtularak hayal ettiğiniz bölgedeki evin sahibi olabilirsiniz.

Yeni bir şehre taşınmak ya da İzmir’de bulunup daha güzel bir eve sahip olmak isteyen kişiler için BİREVİM herkese İzmir’den ev almak gibi fırsat sunmaktadır. Her ailenin bütçesine uygun olarak konut sunabilme imkanına sahip olan kuruluş yıllardır hizmetini sürdürmektedir.

Bir evim olsun istiyorsanız BİREVİM sizlere bu fırsatı faizsiz ve taksitli ödeme ile sunmaktadır. Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Almak istediğiniz eve karar verdikten sonra kendi oluşturduğunuz ödeme planı ile aylık taksitler ödeyebilirsiniz. Ayrıca aldığınız evin değerini koruyabilir ve hatta değerinin daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Aradığınız evi ve size uygun olan fiyatı bulmak için İzmir’de bulunan şube ile iletişim kurabilirsiniz. Şube bilgileri şöyledir:

Çankaya Konak Şube

Adres: Yenigün Mah. Gaziosmanpaşa Bulvarı No: 60/A

Telefon: 0232 990 01 11

Çiğli Şube

Adres: Ataşehir Mah. Anadolu Caddesi No:901/D

Telefon: 0212 622 14 82

Bornova Şube

Adres: Erzene Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 13/B

Telefon: 0232 342 41 74

Karabağlar Şube

Adres: Aşık Veysel Mah. Yeşillik Cad. No: 413

Telefon: 0212 622 14 51

Bornova Green, Taş Konakları, Park Yaşam Santorini gibi daha birçok konut projesi için şubeleri arayarak sizlere en uygun eve dilediğiniz ödeme imkanı ile ulaşabilirsiniz.

birevim

Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri

Önceki Yazı

240 Ay Vadeli Konut Projeleri ve Kampanyaları

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

3 × four =