Güncel Haberler

Kars Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kars ev almak isteyenler için tercih edebilecekleri farklı seçenekler vardır. Toplu konulardan veya özel yapılardan ev almak mümkündür. İster nakit olarak isterseniz de kredi üzerinden almak mümkündür. Tabi bunlar arasında krediyi tercih edenler yüksek bir fark ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

birevim faizsiz ev

Birevim bunun yerine sistemine dahil olanlara taksitle ve kredisiz olarak ev almaya yardımcı oluyor. Özel olarak hazırlanan sistemler arasından başvuranlar ödeme planlarını kendileri hazırlayıp, peşinat ödemeden ve vade farkı ödemeden alınmasına imkan sağlamaktadır.

Kars Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak isteyenler için doğru seçenekler buna uygun tasarruf yöntemi veren bir noktaya başvuru yapmak olacaktır. Özel olarak hazırlanan tasarruf sistemleriyle krediye girmeden ancak kredi öder gibi ev sahibi olmak mümkün oluyor. Çünkü sunulan sistemde kredi faizi uygulanmıyor. Sadece firma tarafından katılım ücreti peşin olarak tahsil ediliyor. Bunun dışında herhangi bir fark talep edilmiyor.

Vade sayınızı kendi aylık ödeme limitinize göre belirlemek mümkün kılınıyor. Size sunulan ve sizin kullanmanız yönünde zorlanan krediler yerine tamamen kendiniz tarafından planlanan sistem sizlere büyük avantajlar sunacaktır. Basit bir yöntem olmasının yanında çok büyük kolaylık sağlaması bu sisteme giren tüm TC vatandaşlarının şehirden rahatça ev almalarına yardımcı oluyor.

Kars Taksitle Ev Alma Fırsatı

Taksitle ev almak nakit para vermek yerine doğru şekilde uygulandığında daha az maliyet sağlamaktadır. Tabi vade uzadığında sizden fark alanlar sistemler yerine hiçbir fark alınmayan bir sistem tercih etmek gerekiyor. Birevim bu noktada üyelerine sıra tespitli tasarruf yöntemi, serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi seçenekleri sunuluyor.

Bu sistemlerin her biri kendi içerisinde özel seçenekler sunuyor. Sadece ödeme yapmak ve gününü beklemek isteyenler ilk sistemi tercih edebiliyor. Evine hızlı sahip olmak isteyenler ikinci sistemi tercih ediyorlar. Uzun vadeli ödemelerde alacakları evin değer kaybetmesini istemeyenler içinse son sistem en iyi seçenek olarak sunuluyor. Birçok avantaj arasından kendiniz için en iyisini tercih etmek size kalıyor.

Kars Taksitle ve Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kars nasıl ev alınır merak edenler için birçok avantajın bulunduğu sistemi öğrenmek çok önemli olacaktır. Sistemde hiçbir ara ödeme yapılmıyor. Peşinat alınmıyor ve faiz talep edilmiyor. Bu sayede uzun vadede en ucuz maliyet sağlanmış oluyor. Taksitleri belirleme şansına sahip olabiliyorsunuz. İstediğiniz anda borcunuzu tamamen kapatma şansınız var. Peşinat ve ara ödeme zorunlu olmasa dahi istediğiniz zaman bunları yapmanıza da izin veriliyor. Kısacası sizin için en uygun ve en düşük maliyete sahip olan şekilde ev almak mümkün kılınıyor. Birevim şubelerini ziyaret ederek veya müşter i hizmetleriyle iletişime geçerek detaylar hakkında daha fazla bilgi almanız mümkündür.

birevim

Artvin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Kastamonu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 Comments

  1. Doğu tarafındaki konut projeleri için bu tarz faizsiz sistemlerin olması çok iyi 🙂

  2. Kredisiz faizsiz ev sahibi olabilmek gerçekten büyük fırsat, fırsatı olanın değerlendirmesi gerek 🙂

  3. Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek şahane bir şey

  4. Kredi fırsatlarında faiz çok büyük etken, faizsiz olması gerçekten çok güzel

  5. Peşinatlı erken teslim almak istesek ne kadar peşinat vermemiz gerekiyor?

    1. Merhaba Kemal Bey,
      Bu alacağınız evin fiyatına göre belirlenmektedir. Detaylar için 444 23 53 Birevim çağrı merkezini arayabilirisniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen − four =