Faizsiz Sistemler

Kastamonu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kastamonu ev almak isteyenler için birikmiş parası olmayan ve kredi çekmek istemeyenler için uzak bir hayal oluyor. Ancak bu hayal gerçekleştirmek isteyenler için doğru adımı atmak gerekiyor. Bu doğru adım uzun vadeli ödeme planı sunan ancak bunun için fark almayan bir sistemi tercih etmek olacaktır. Birevim bu konuda yılların vermiş olduğu deneyim aynı zamanda güçlü öz sermaye yapısıyla TC vatandaşlarına bu hizmeti sunuyor. Tek yapmanız gereken sunulan ev alma yöntemleri arasından size en uygun olanı tercih ederek sözleşmeye imza atmak olacaktır.

birevim faizsiz ev

Kastamonu Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak günümüzde bu sayede mümkün kılınıyor. Tabi kredisiz olsa dahi vadeli bir şekilde ev alacaksınız. Bu sistemde önce ödemeye başlıyorsunuz. Aylık ödeme miktarını ve ne kadar ödeyeceğinize kendiniz karar veriyorsunuz. Bunun için aylık gelir miktarınızın yarısının geçmemesi tavsiye ediliyor. Bundan sonra 18, 24, 60, 180 veya daha uzun vadeli seçenekler bulunuyor.

Ev almak için peşinat ödenmesi zorunlu olduğunu düşünülüyor. Bu sistem bunu da tamamen değiştiriyor. İsterseniz peşinat verebilir yada vermezsiniz. Bu tercihe göre yüksek bir fark sistem talep etmiyor. Kısacası bu yapıda hiçbir zorlama olmadan rahatça ev alabilmeniz Kastamonu için mümkün kılınmış oluyor.

Kastamonu Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak mantıklı bir seçenek olsa dahi uzun vadede yüksek bir fark ödeyecek düşüncesine sahip olanlar bundan vazgeçiyor. Ancak doğru sistem içerisinde bu çok da zorlayıcı olmuyor. Çünkü evin bedelini belirleyip ardından aylık ne kadar ödeyeceğinize karar veriyorsunuz. Bunun için sunulan farklı sistemler Birevim tasarruf yapısı içerisinde mümkün kılınıyor.

Sıra tespitli tasarruf yöntemi versiyon 1 ve versiyon 2, Serbest planlı tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemleri bulunuyor. Her sistem içerisinde bulunan farklı özellikler var. Bu seçeneklerin amacı ev alabilmek için başvuran herkese uygun olan bir yöntem bu sayede sunulmuş oluyor. Burada önemli olan basit tasarruf yollarıyla zorlanmadan hayalini kurduğunuz eve şehirde sahip olmanız olmaktadır.

Kastamonu Kredisiz ve Taksitle Ev Almanın Avantajları

Kastamonu nasıl ev alınır bilmeyen yoktur. Ancak doğru evi almak aynı zamanda düşük maliyetle almak için en doğru seçimdir. Bunun olabilmesi için hiçbir faizin uygulanmaması gerekiyor. Ara ödeme yapmak zorunda kalmadan, peşinat ödemenin tamamen size kaldığı ve tüm evin ödeme planına kendiniz karar verdiği bir sistemi tercih etmek çok kolayca ev almaya fırsat sağlamaktadır.

Birevim ülkemizin her noktasında isteyen herkese rahatça ev alma imkanı sunmaktadır. TC vatandaşı olmak ve 18 yaşından büyük olmak istediğinize ulaşmak için yeterli bir sebeptir. Özel sözleşme sayesinde hem evi almak isteyen hem de şirkete dahil olan herkes güvence altına alınmış oluyor.

birevim

Kars Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Önceki Yazı

Peşinatsız Konut Kredisi Veren Bankalar

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 Comments

  1. Faiz dosya masrafı derdi olmadan sadece organizasyon ücretiyle ev sahibi olabilmek güzel 🙂

  2. Kredi derdi olmadan ufak taksitlerle ev sahibi olabilmek şahane gerçekten

  3. Kredi ve faiz derdi olmadan ev sahibi olmak çok iyi fırsat 🙂

  4. Kredi faizsiz ev sahibi olabilmek bu sene çok popülerdi gerçekten

  5. Kastamonunda istediğimiz evi alabiliyor muyuz?

    1. Merhaba Serpil Hanım,
      Birevim Kastamonu Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı ile istediğiniz evi alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 − one =