Faizsiz Sistemler

Katılımevim

Seçtiğiniz ev yâda arabayı faizsiz ve peşinatsız satın alabileceğiniz bir sistemdir.  Tüm Türkiye için geçerli olan yöntem istediğiniz ilden ev veya araba almanıza olanak sağlayacaktır.  Taksitleri kendinizin belirleyeceği sistemde 12’den 360’aya kadar geçerli taksitlendirme yapabilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

Eğer ödemelerde zorlanırsanız taksit erteleme yâda dondurma sistemi olarak adlandırılan avantajdan faydalanabilirsiniz.

Katılımevim Ev Alma Yöntemleri

Peşin alabileceğiniz gibi bir kısmı peşin bir kısmı taksitli de satın alabilirseniz. Elinizde hiç birikiminiz yoksa endişelenmeyin, peşinatsız seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Rahat Model

Kredi yâda faiz yükü almadan seçebileceğiniz en avantajlı yöntemlerden biridir.  Finans tutarını yani kısaca taksit tutarını siz belirlersiniz.  Düşük taksitler size sıkışmadan ev sahibi olmanıza yardımcı olur.

Noter huzurunda yapılan çekiliş ile kişilerin hangi ayda evlerini alacakları konusu netliğe kavuşur. Şanslıysanız ilklerden biri olabilir ve ilk taksidi  ödedikten sonra evinize kavuşabilirsiniz.

Hızlı Model

Neden hızlı model olarak nitelendiriliyor? Çünkü kendiniz ev için para biriktirmeye kalksanız her ay kenara 2000 TL atsanız  örneğin 250 bin türk lirası karşılığı bir evi kaç yılda alabilirsiniz. Ancak bu sistemde ödeyeceğiniz takside göre grubunuz belirlenir ve çekiliş ile ilklerden biri olabilir en kötü ihtimalle 2 yıl içerisinde evinize kavuşabilirsiniz.

Sabit Model

Her ay aynı rakamı ödersiniz,  60 -240 arası taksitlendirme ile evinize kredi almadan faiz ödemeden kavuşabilirsiniz. Ara ödeme yaparsanız daha avantajı olarak daha hızlı borçtan kurtulabilirsiniz.

Eğer ayrılmanız gerekirse bir zorluk çıkarmadan ayrılabilirsiniz.  Eğer ödemelerde zorlanırsanız erteleme yapabilirsiniz.

Esnek Model

Hayalinizdeki ev ve araba nasıl bilmiyoruz ve siz her aya ne kadar bütçe ayırabileceğinizi biliyorsunuz.  O halde siz şartlarınızı paylaştığınızda Katılımevim sizlere en uygun seçenekleri sunacaktır.  Ara ödeme yapmanız durumunda daha hızlı hayallerinize kavuşabilirsiniz.  Bu sistemde alacağınızın mülkün yarı rakamına ulaştığınızda Katılımevim gerisini tamamlar ve size tamamladığı tutarı taksitlendirir.

Katılımevim Nedir?

Kira öder gibi ev satın alabileceğiniz bir yöntemdir. En önemli avantajlarını yazmak gerekirse;

 • Peşinatsız,
 • Faizsiz,
 • Taksit ödeme ayını ve tutarlarını sizin belirleyeceğiniz dünyanın en avantajlı ev sahibi olma sistemidir. ,

Katılımevim Kimin

Katılımevim 2018 yılında kurulmuş bir kurumdur ve şuan yönetim kurulu başkanlığını  Serdar Turhan yürütmektedir.

Katılımevim Oto

Katılımevim araba tıpkı mülk sisteminde olduğu gibi faizsiz ve taksitleri kendinizin belirleyeceği bir sistemde ihtiyacınızı  karşılamanıza yardımcı olan bir sistemdir.   Aracı en uygun sistemde satın almak için yol kolay;

 • Hangi aracı almak istediğinize karar verin,
 • Aylık ne kadar ödeyebileceğinizi hesaplayın,
 • Peşinat yâda ara ödeme yapma şansınız var mı ?

Peşinatsız ve faizsiz arabanıza kavuşmak için belirlenen gurup ile çekilişe katılın ve kısa sürede arabanıza sahip olun.

Katılımevim Şubeleri

Merkez şubesi Alaşehir’de yer alan Katılımevim , Ümraniye ve Bağcılar,Pendik, Gaziantep, Bursa, Konya, Elazığ İzmir  şubeleriyle  toplam 9 şubeye sahiptir. 444 11 00 numaralı hattan uzmanlar ile görüşerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

birevim-sabit-reklam

2019 Eminevim Çekiliş Tarihi ve Sonuçları

Önceki Yazı

İstanbul TOKİ Kura Çekilişi Bugün Yapılıyor

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

15 Comments

 1. Katılım model ile arkadaşımın aracılığıyla tanıştım gerçekten çok başarılı bir sistem kurmuşlar

  1. Merhaba Başak Hanım;
   Katılımevim sektörde bulunan köklü firmalardan biridir. Katılımevim yazımızdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca https://www.evalmakistiyorum.com/faizsiz-sistemler/ kategorimizden diğer firmalar ve faizsiz sistemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   1. Köklü dediğiniz firma 2 yıl önce kurulmuş ?

    1. Merhaba Savaş Bey;
     Bu sektör zaten son 3 yıldır göz önünde. Firmanın köklü olması sadece sektörde kaç yıldır olması değildir. Yatırımları, müşteri portföyü gibi birçok etken vardır. Bu nedenle köklü firma olduğunu söyledik. Tabi Katılımevim’den daha köklü firmalar da bulunmaktadır. Eminevim, Birevim gibi…

 2. Katılımevim gerçekten hem kurumsal hemde çok ilgili bir firma, geçen kayıt için gittik çok ilgilendiler

  1. Merhaba Yasin Bey,
   Yaklaşık 1 yıl önce kurulmuş olan Katılıevim faizsiz ev alma sistemleri sektöründe hizmet vermekte aileleri ev sahibi yapmaktadır.

 3. Peşinatsız ödeme seçeneğiyle taksitle alabiliyor muyuz yoksa çok az da olsa peşinat gerekiyor mu?

  1. Merhaba Çiğdem Hanım,
   Peşinatsız olarak da sisteme dahil olabilirsiniz.

 4. Otomobil almak için katılım evimden paramızı alamıyorum araç sahibini buluyorum. Adam parayı vermeden satış vermem diyor katılım evime gidiyorum oda bana sen aracı satın al evrakları bize getir paranı hesabına getir diyor nasıl olcak bu kim se parasını almadan aracını devretmez katılım oto bunu çok iyi biliyor güzel tezgah hayırlı işler vereceği parada sadece 5 bin tl iyiki 50 bin değil bunada şükür

 5. Katılımevi’nin satış modellerini incelediğimde müşteri odaklı seçimler yaptıklarını görüyorum. Bu bizler için büyük avantaj, imkan olursa bende yakında başvuracağım

 6. Katılımevim’den arkadaşım ev alma kaydında problem yaşadığını söylemişti, önerebileceğiniz başka firma var mı?

  1. Merhaba Deniz Bey;
   Katılımevim ile yaşadığını sorunu bilmekte önemli ama tavsiye olarak sektörün eskilerinden olan Birevim firmasını önerebiliriz.

 7. Katılımevim firmasını bilmiyorum ne kadar güvenilir ama ben birevim ile ev sahibi oldum yakın süreçte 🙂

 8. Katılımevim dışında önerebileceğiniz firma var mı? Firma ile görüştüm çok memnun kalmadım.

  1. Merhaba Alev Hanım;
   Sektörün eskilerinden olan BİREVİM firmasını önerebiliriz. https://www.birevim.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir