Faizsiz Sistemler

Kolayevim

Bir eve sahip olmak bir çaba gerektirir, ancak iyi bir planlamanız ve yanınızda uzman kişilerle hızlı ve ekonomik şekilde kolay evim ile ev sahibi olmak oldukça kolaydır.  Planlama için sizinle aşağıda birkaç başlık paylaşıyoruz.

  • Araştırmanıza erken başlayın,
  • Seçtiğiniz ev ne kadar? Evi iyice gözden geçirin ekstra masraf çıkaracak mı?
  • Kredi notunuz kaç kontrol edin.
  • Doğru danışmana ulaşın.

Kısacası ev almak isterseniz aşağıda sayacağımız tüm modeller için öncelikle yapmanız gereken; almak istediğiniz evi belirlemek sonrasında ise aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinize karar vermektir.

Kolayevim Ev Alma Yöntemleri

Kolayevim ile tasarruf ederek faizsiz ev sahibi olma kolaylığına sahip olursunuz. Herkesin kesesine uygun bir çözüm var. Üstelik 7/24 aklınıza takılan soruları yanıtlamak üzere danışmanlar hizmet veriyor.

Sıra Tespitli Ev Alma Yöntemleri 

Kolayevim sıra tespitli ev alma yöntemlerini iki şekilde oluşturmuştur.  Her iki yöntemde işleyiş sıralaması şu şekildedir;  Eğer bu şartları tamamlarsanız danışmanınız sizi daha kısa süre içerisinde yönlendirebilir.

  • Almak istediğiniz eve karar verin.
  • Peşinatlı mı, peşinatsız mı ev sahibi olmak istiyorsunuz?
  • Aylık ne kadar taksit ödeyebilirsiniz?

Bu başlıklara verecek yanıtınız varsa, şimdi sıra geldi tasarruf programınızı oluşturmaya; Danışman öncelikle mevcut şartlarınıza uygun guruba sizi ekler, sonrasında karşılıklı sözleşme süreci başlar.  Noter huzurunda yapılan çekiliş size kaçıncı ay evinize kavuşacağınızı gösterir.

Kolayevim STTY 1 yöntemi ile STTY2 yöntemi arasındaki tek fark; 2. Yöntemde daha uzun vadeler ile ev sahibi olabiliyorsunuz.  480 kişilik gruplara dahi dâhil olabilirsiniz.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Diğer yöntemlerden ayıran özelliğe gelince; peşinat ödeyip ödemeyeceğinize ve artan ya da sabit taksit seçeneklerinden hangisini tercih edeceğinize kendiniz karar veriyorsunuz. Detay: https://www.kolayevim.com/serbest-planli-tasarruf-yontemi.php

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

En avantajlı yöntemlerden biridir.  Konut değer endeksli tasarruf yönteminde almak istediğiniz evin teslim tarihi noter huzurunda gerçekleşen sıra tespiti ile belirlenir ve bu sistem ile evinizin değerini korumuş olursunuz. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınır. Detay: https://www.kolayevim.com/konut-deger-endeksli-tasarruf-yontemi.php

Kolayevim Nedir?

  • Peşinatsız,
  • Faiz ödemeden,
  • Hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlayan bir mülk edindirme sistemidir. .

Kolayevim Kimin?

Birevim’in alt markası olarak hizmet veren firmanın sahibi Murat Çiftçi’dir.  Uzun yıllardır emlak sektöründe faizsiz sistemler ile çalışmış ve konusunda uzmandır.

Kolayevim Araba

Kolayaraba benzer bir sistemdir. Aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi ve hangi arabayı almayı planladığınızı biliyorsanız, gerisi için bu sistem size yardımcı oluyor.  Daha kısa sürede peşinatsız ve faizsiz aracınıza kavuşuyorsunuz.

Kolayevim Şubeleri 

444 98 82 numaralı hattan ulaşabileceğiniz danışmanlar 100’e yakın şubeden konumunuza en yakın olana sizleri yönlendireceklerdir.  Her şubede bulunan uzman danışmanlar sürekli eğitim ile emlak sektörünü en iyi şekilde takip etmektedirler.  Bu şekilde ihtiyaç sahibine en iyi şekilde tasarruf paketleri sunabilmektedirler.

Kolayevim Örnek Hesaplama Tablosu

Kolayevim ile ev sahibi olmak çok kolaydır. Peşinatsız bir tasarruf programında,  66 kişilik bir grupta iseniz; evinizi birinci sıradan aldıysanız borcunuz 48 ayda biter.

Kolayevim Şikâyet ve Yorumları

Birevim ile ilgili müşteri yorum ve şikâyetlerini araştırdığınızda herhangi bir şikâyet ya da yoruma ulaşamazsınız.  Tamamen yasal olarak faizsiz ev ve araba edinmenize olanak sağlayan sistemde finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.  Özellikle yıllardır sektörde dürüst isim yapmış olan Birevim’in alt markası olması da güven vermektedir.

birevim

Emlak Vergisinde Son Hafta

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

4 × 1 =