Emlak & Konut

Koordinat Çayyolu Projesi

Son zamanlarda Ankara’ nın gelişen ve değerlenen bir bölgesi olan Ümitköy’ de yükselen Koordinat Çayyolu, eşsiz bir manzaraya sahip ve oldukça hakim bir konumdadır. YP İnşaat ve Emlak Konut GYO tarafından ortak, inşa edilen proje, 30.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş ve 16 katlı 3 dikey, 8 katlı yatay bloklardan meydana gelmektedir. Proje oldukça gelişmiş bir mimariye ve teknolojiye sahiptir.

Proje kapsamındaki konutların büyüklükleri ise 87 metrekare ve 311 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Toplamda 427 adet lüks daire, projede yer alıyor. Ayrıca proje kapsamında birbirinden farklı büyüklüklere ve tasarımlara sahip olan beş çeşit konut bulunuyor.

Koordinat Çayyolu Kat Planları

Toplamda 427 adet konuta sahip olan projede beş farklı daire tipi bulunuyor. Koordinat Çayyolu kat planları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmıştır. Her daire çeşidi farklı mimariye sahiptir. Ayrıca proje kapsamında çeşitli alanlarda 10 adet dükkân yer alıyor. Projede sunulmuş olan konut çeşitleri, her bütçeye uygun ve farklı tasarımlara sahip olacak şekilde kurgulandı. Bu konutların kullanım alanları 58 metrekare ve 250 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Koordinat Çayyolu projesi, 3 adet 16 katlı yapı ve 8 katlı yatay yapılardan oluşmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

Koordinat Çayyolu ödeme seçenekleri kapsamında, %35 peşinat vermek koşuluyla 48 aya kadar sıfır faiz ile vade imkanı sağlıyor. Bunun yanında 120 ay %0,98 olarak belirlenen düşük faiz oranları ile projenin anlaşmalı olduğu bankalardan konut kredisi alma imkânı da bulunuyor. Ayrıca birçok projede olduğu gibi, bu proje kapsamında da kişiye özel ödeme planları çıkarılabilmektedir, bunun için ödeme ile alakalı görüşme yapılması gereklidir. Bu proje uygun ödeme koşulları sayesinde, bir tercih sebebi olmuştur. Projenin konut fiyatları ise 636.000 TL’ den başlangıç yapıyor.

Koordinat Çayyolu Özellikleri

Proje özellikleri açısından oldukça avantajlıdır. Koordinat Çayyolu özellikleri ile sosyal aktivite olanaklarına oldukça önem veriyor. Bu kapsamda, proje alanında, spor salonu, restoran, eğlenme alanları, çocuk parkı, dinlenme alanları, restoren, sauna, hamam, kapalı havuz, misafir salonu, otopark, yeşil alan gibi yerler ve 24 saat güvenlik bulunuyor. Proje sahip olduğu sosyal aktivite olanakları sayesinde, kişilere sağlıklı bir formda kalmayı ve eğlenceli bir yaşam sunmayı amaçlıyor.

Koordinat Çayyolu Nerede ve Yakın Çevre

Koordinat Çayyolu konumu ulaşım alanlarına yakınlığından dolayı oldukça rahat bir bölgededir. Proje özellikle toplu taşımaya oldukça yakın mesafededir, ayrıca birçok ulaşım alternatifi de oldukça yakındır. Proje Minasera Aldan Hastanesi, Ankara GATA Askeri Hastanesi, Yalçın Tamer Anadolu Lisesi, Zafer Koleji, Ümitköy Anadolu Lisesi, Gordion AVM, Mesa Plaza, Sarnıç Park AVM ve Arcadium Alışveriş Merkezine, yakın bir konumdadır. Ayrıca projenin çevresinde, kafeterya, restoran gibi yerlerde bulunur.

birevim

Kameroğlu Metrohome Projesi

Önceki Yazı

Kordon İstanbul Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twenty + 5 =