Emlak & Konut

Kordon İstanbul Projesi

Ege Yapı Group’ un yeni bir projesi olan Kordon İstanbul projesi Kağıthane’ de konumlandırılmış durumda. Proje kapsamında 559 konut ve 55 adet mağaza yer alıyor. Dört farklı konut çeşidi bulunan projede konutlar 84 metrekare ve 180 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Metropol yaşamından ve stresinden uzak olan projede yeşil alana yeterince yer verilmiş. Ayrıca proje kapsamında sosyal alanlar da bulunuyor.

Kordon İstanbul Kat Planları

Proje kapsamında dört farklı büyüklüğe sahip olan konut tipi bulunuyor. Kordon İstanbul kat planları kapsamında, 1+1 daire 64 ile 84 metrekare, 2+1 daire 110 ile 139 metrekare, 3+1 daire 167 metrekare ile 170 metrekare, 3+5,1 daireler ise 175 ile 180 metrekare arasında büyüklüğe sahiptir. 55 adet mağazanın bulunduğu projede, en küçük mağaza 50 metrekarelik bir alana sahiptir. Ticari ünitelerin de bulunduğu alanda, bu alanların büyüklüğü 250 metrekarenin üstündedir. Her bütçeye göre, kat planın sahip olan projede her konut türü farklı tasarımlara sahiptir. Ayrıca her dairede akılı ev sistemi mevcuttur.

Ödeme Seçenekleri

Kordon İstanbul ödeme seçenekleri açısından oldukça esnek davranmış durumda. Kordon İstanbul’ dan konut sahibi olmak isteyen kişiler, 18 ay ödemesiz yani 18 ay ödeme yapmadan %15 oranında indirim fırsatına hak kazanıyor. Projenin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile kredi çekilebilir. Banka kredisi kullanmak isteyen alıcılar, %0,99 faiz oranı ile birlikte 120 ay vade oranı fırsatından da yararlanabiliyor. Ayrıca kişiye özel hazırlanan, uygun ödeme planı gibi avantajlarda proje kapsamında mevcuttur. Sunulan uygun ödeme koşulları ile, alıcılar herhangi bir maddi zorlukla karşılaşmadan ödemelerini belirlenen sürede tamamlayabiliyor.

Kordon İstanbul Özellikleri

İnsanlara butik bir yaşam tarzı sunan Kordon İstanbul özellikleri açısından oldukça etkileyicidir. Proje kapsamında kullanılan modern mimari, doğa ile iç içe tasarım ve kusursuz tasarımla dizayn edilen daireler her insanın zevkine göre farklı tasarımlara sahiptir. Dört farklı konut çeşidi, bahçeli ya da teraslı olarak tercih edilebiliyor. Ayrıca Kordon İstanbul, özel olarak tasarlanan pencere sitemi ile gün ışığından maksimum düzeyde faydalanılmasını sağlıyor. Proje kapsamında, sağlıklı yaşam alanları, çocuk oyun alanları, davet salonu, restoran, oyun Sahaları, kafe, kapalı havuz, eğlence alanları ve alışveriş merkezleri yer alıyor.

Kordon İstanbul Nerede ve Yakın Çevre

Kordon İstanbul konumu bakımından oldukça önem taşır. Proje İstanbul Kâğıthane’ de yer alıyor. Levent ve Maslak’ a komşu olan proje, metroya yürüme mesafesindedir. TEM 2 dakika, Nişantaşı ve Mecidiyeköy’ e 10 dakika yakınlık ve suyun kıyısında bulunuyor. Kağıthane Devlet Hastanesi, Acıbadem fulya Hastanesi, Özel Çevre Hastanesi, Kağıthane Era Koleji, Biltes Koleji, Hacı Arif Bey İlkokulu, Cevahir AVM, Sapphire Çarşı,  Kanyon AVM ve Trump Alışveriş Merkezi, projenin konumuna oldukça yakın mesafelerde bulunmaktadır.

birevim

Koordinat Çayyolu Projesi

Önceki Yazı

Lokum Evler Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

seventeen − 12 =