Emlak & Konut

Lokum Evler Projesi

Metropolist Yapı ve DKY İnşaat işbirliği ile hayat geçirilen Lokum Evler Projesi, bünyesinde barındırmış olduğu konut ve park alanları ile birlikte toplamda 53 dönümlük devasa büyüklükte bir arazi üzerine kurulmuştur. 7 bloktan oluşan projede 722 daire yer alıyor. Bu projede kişiler, hiç peşinat ödemeden konut sahibi olabiliyorlar. Konut dışında kalan alanların büyük bir kısmı doğaya ayırılmış durumda. Bunun yanında, yürüyüş yolu, kafeterya, basketbol sahası, spor salonu, dinlenme yerleri, sauna gibi alanlarda proje içerisinde mevcut.

Lokum Evler Kat Planları

Toplamda 6 normal blok ve 1 rezidans bloğundan oluşan, Lokum Evler kat planları ise 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere sadece iki seçenekten oluşuyor. 2+1,5 daireler 126 metrekare, 3+1,5 daireler ise 154 metrekare büyüklüğe sahiptir. Konut sahibi olmak isteyen kişiler, kendileri uygun olan iki seçenekten birini seçebilme hakkına sahiptirler. Tasarlanan iki konut çeşidi birbiri ile benzerlik gösterse de, rezidans bloğunda yer alan konutlar daha konforlu ve geniştir. Ayrıca tüm konutlar akıllı ev sistemi ile donatılmıştır.

Ödeme Seçenekleri

Lokum Evler fiyat olarak, 429.000 TL’ den başlangıç gösteriyor, bunun yanında uygun ödeme koşulları gibi fırsatlarda müşterileri karşılıyor. Aylık 1.999 TL ödeme ile konut sahibi olunabilir. Uygun ödeme koşulları ile, konut sahibi olmak isteyen kişileri mağdur etmemek amaçlanır. Ayrıca proje kapsamında kişiye özel oluşturulacak esnek ödeme planları da bulunuyor. Esnek ödeme planı ile alıcı, uygun taksit ve uzun vade oranları ile kısa zamanda konut sahibi olabiliyor. Lokum Evler ödeme seçenekleri açısından oldukça avantajlı, fırsatlar ile alıcıya mağduriyet yaşatmamayı hedeflemiş ve başarmıştır. Ayrıca peşin ödeme ile belli bir miktar indirim de söz konusu olabiliyor.

Lokum Evler Özellikleri

Lokum Evler, doğa ile iç içe olan bir peyzaj çalışmasına sahiptir. Oldukça kullanışlı olan konut planları ve yer aldığı konum sebebi ile, kişilerin hayatlarında konforu amaçlayarak tasarlandı. Lokum Evler özellikleri ile birçok alıcının tercihini kazanmayı başardı. Proje alanı kapsamında, oldukça yoğun yeşil alan, spor salonu, davet salonu, çocuk parkı, açık – kapalı havuz, yürüyüş yolu, restoran, kafe, basketbol sahaları gibi yerler bulunur. Ayrıca her farklı konut çeşidi farklı tasarımlara sahip olurken, her konutta akıllı ev sitemi bulunuyor. Akıllı ev sistemi ile kişinin hayatının kolaylaşması hedeflenmiştir.

Lokum Evler Nere ve Yakın Çevre

Lokum Evler konumu ile aile hayatının konforunu üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlandı. DKY İnşaat ve Metropolist’ in ortak projesi olan Lokum Evler Tuzla’ da yükselmiştir. Sabiha Gökçen Havalimanı’ na 6 dakika, en yakın üniversiteye 12 dakika, sahile 8 dakika mesafede yer alıyor. Merkezi noktalara yakın olması sebebi ile tercih nedeni olmuştur. Ayrıca Tuzla Devlet Hastanesi, Marmara Üniversitesi Pendik eğitim ve Araştırma Hastanesi, Hakmar AVM, Marmara Park ve Gök Kuşağı Alışveriş Merkezi gibi yerler oldukça yakın mesafede yer alırlar.

birevim

Kordon İstanbul Projesi

Önceki Yazı

Maslak 1453 Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

two × three =