Emlak & Konut

Mesa Gökada Projesi

İstanbul merkezli Mesa Gökada, 1969 yılında kurulmuş olan Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayat geçirilmiş bir projedir. Mesa Gökada Projesi toplamda 12.311 metrekareliktik alan üzerine kuruludur ve 3 blok ile 317 konuttan meydana geliyor. Proje kapsamındaki bloklar 17, 18 ve 19 kat olmak üzere faklı kat planlarına sahiptirler. 4+1’ e kadar farklı konut tipleri ve ticari alanlarda proje içerisinde yer alıyor. Projedeki konutların satışına “hem martıların hem de mantığınızın sesini dinleyin” sloganı ile ve 339.000 TL’ den başlanmıştır.

Mesa Gökada Kat Planları

Maltepe’ de yer alan Mesa Gökada, her bloktan ayrı bir manzara görünmesine olanak sağlıyor. Ayrıca bu proje Mesa Mesken Sanayi’ nin Maltepe’ deki ilk projesidir. Mesa Gökada kat planları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olmak üzere 4 farklı büyüklükte ve her biri ayrı bir mimariye sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu konutlar, her müşterinin maddi durumu ve tasarım zevki düşünülerek hazırlanmıştır. Ayrıca her bir konut büyüklük ve tasarım tarzından dolayı farklı fiyatlara satılıyor.

Ödeme Seçenekleri

Mesa Gökada ödeme seçenekleri kapsamında, kişiye ödeme kolaylığı olması açısından uygun ödeme seçenekleri ve düşük oranda faiz imkanları sunuyor. Proje kapsamında satışa sunulan en uygun konutun fiyatı 339.000 TL’ den başlıyor. Ödeme kapsamında ise, %10 peşinat verilmesi durumunda %0,85 gibi bir faiz oranı müşteriye sunuluyor. Ayrıca proje, kişiye özel olarak satın alma kampanyaları da sunabiliyor, fakat bunun için randevu alınarak görüşülmesi gereklidir.

Mesa Gökada Özellikleri

Proje, gün boyu güneş alacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Maltepe’ de kurulu olduğu alan üzerinde 3 blok ve 317 adet konuttan meydana geliyor. Mesa Gökada özellikleri kapsamında, proje alanında, kapalı havuzlar, spor salonları, ticari alanlar, dilenme alanları, kafeterya, otopark ve çocuk oyun alanları gibi yerler bulunuyor. Ayrıca proje dahilindeki konutların büyüklükleri 72 metrekare ile 219 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Mesa Gökada, Aydos Ormanları ve Kayışdağı Çam Ormanları’ na olan yakınlığı ve manzarası sayesinde de bir tercih sebebi olmuştur.

Mesa Gökada ve Yakın Çevre

Mesa Gökada konumu itibariyle, oldukça avantajlıdır. Proje İstanbul Anadolu Yakası’ nda yer alır, E-5 ve TEM’ e yakın oldukça yakın mesafede bulunur. Mesa Gökada’ nın çevresinde okul, AVM ve hastaneye sıklıkla karşılaşılabilir. Maltepe Park ve DR. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldukça yakın mesafededir. Proje, Maltepe Metrosuna 4 dakika, Huzur Evi metrosuna 4 dakika, Kartal İDO’ ya 12 dakika ve Anadolu Adalet Sarayı’ na da 8 dakika mesafede yer alıyor.

birevim

Maslak 1453 Projesi

Önceki Yazı

Moment İstanbul Projesi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Yeni projelerde bina tasarımlarını çok daha modern ve güzel yapıyorlar.

  2. 339.000 TL’ye ev sahibi olabiliyorsunuz bu projede ve fiyatlar artmadıysa bu İstanbul’da merkezi lokasyon bir yerde bu fiyata ev kaçırılmaz fırsat demektir 🙂

  3. Fiyatları hala geçerliyse çok büyük bir fırsat, şu dönemde faizlerde düşükken kaçırmamak gerek 🙂

  4. Amcamın dairesi var burada ve en son konuştuğumda fiyatların 500.000 üzerine çıktığını söylemişti 🙂

  5. Projenin konut fiyatları çok hızlı bir şekilde değerlendi, baştan alan çok büyük bir kazanç sağladı

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

3 × four =