Faizsiz Sistemler

Mesken Finans 50 Milyon Sermaye ile Kuruldu!

Mesken Finans Gayrimenkul Yatırım Organizasyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi; geçtiğimiz Şubat ayında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. İstanbul Üsküdar merkezli olarak kurulan Mesken Finans’ın kurucuları arasında Serdar Turhan, Ömer Burkay, Duran Ateş ve Muhammet Musab Tok bulunmaktadır. İstanbul Ticaret Odası kayıtlarına şirketin adresi İstanbul Üsküdar’da yer almaktadır. Bu noktada, Mesken Finans’ın amaçlarına ve faaliyet konularına hep birlikte göz atalım!

birevim faizsiz ev

Mesken Finans Hedefleri Nelerdir?

Bu şirket otomotiv sanayi ile alakalı olarak tüm motorlu ve motorsuz kara, hava ve deniz taşıtlarının yanı sıra greyder, silindir gibi ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme ve boşaltma yapan iş makinelerinin hem yurt içinde hem de yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmakla ilgilenmektedir. Bunun yanı sıra, yine bu tür makinelerin acente, bayilik ve mümessilliğini almayı ve ticaretini yapmayı hedeflemektedir.

Mesken Finans; gerektiği takdirde distribütörlük almakla, hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet alanıyla ilgili fuarlara katılmakla ve mümessillik vermekle ilgilenmektedir. Tüm bunlara ek olarak, şirketin her türlü malı alıp satması veya kiraya vermesi mümkündür. Şirketin sahip olduğu taşınmazlar üzerinde rehin ve ipotek tesisi hakkı bulunmaktadır.

Mesken Finans’ın faaliyet alanları arasında her türlü inşaat işleri bulunmaktadır. Bir başka deyişle, şirketin her türlü binanın inşaatını yapması, bunun yanı sıra arsalar alması mümkündür. Ayrıca, her türlü mühendislik hizmeti vermesine imkan tanınmaktadır. Mühendislik proje ve uygulamalarından yine Mesken Finans sorumludur. Mesken Finans; faaliyet anlayışı gereğince hem yurt içinde hem de yurt dışında özel sektördeki her firmaya ait montaj ve taahhüt işlerini yapmakla ilgilenmektedir. Akla gelebilecek her türlü binanın inşa edilmesi, işletilmesi, alınıp satılması, kiraya verilmesi; Mesken Finans’ın görev tanımı içerisinde bulunmaktadır.

Mesken Finans; hem yurt içinde hem de yurt dışında yapıların ihalelerine katılmakla ilgilenmektedir. Ayrıca, prefabrike inşaat ve meskenler yapmak yine bu şirketin görev tanımı içerisinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, akla gelebilecek her türlü dekorasyon işleriyle ilgilenmektedir. Tamirat ve boya işleri yapımına bakmaktadır. Yine her türlü hafriyat işlerinin de Mesken Finans’ın görev tanımında olduğunu ifade etmek gerekir.

Mesken Finans; her türlü hayvancılık faaliyetinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, hayvancılık kesimhanesi kurmakla ilgilenmektedir. Mesken Finans’ın akla gelebilecek her türlü tarım faaliyetiyle de ilgilendiğini söylemek gerekir. Arıcılık ve balıkçılık faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Promosyon ürünlerinin tasarımıyla ilgilenen Mesken Finans; ulusal ve uluslararası düzeyde her türlü firma için pazarlama ve reklam kampanyaları yürütülmesiyle ilgilenmektedir. Yine tanıtım hizmetleriyle, halkla ilişkiler faaliyetleri alanında organizasyonlar düzenlenmesiyle de Mesken Finans’ın ilgilendiğini söylemek gerekir.

Mesken Finans; görev tanımında bulunan tüm faaliyetleri gerçekleştirmek için gayrimenkul alıp satma, işletme ve kiraya verme haklarına sahiptir.

birevim

Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

Önceki Yazı

Eminevim Yeni Kampanyasını Açıkladı!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

thirteen + 1 =