Faizsiz Sistemler

Morevim

Öncelikle ev satın almak için bir yola girdiyseniz size önerimiz öncelikle nasıl bir ev almak istediğinize karar verin.  Bir evin nasıl satın alınacağını bilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

birevim-tasarruf-reklam

İlk evinizi almayı düşünmeye başladığınızda, duygularınızın sizi yönetmesine izin vermek kolaydır. Kazancınıza göre ödeyemeyeceğiniz bir evi beğeniyorsanız öncelikle ayaklarınız yere bassın. Gelir gider düzenlemenizi yaptıktan sonra gerisine karar verin. Elbette bu konuda sizlere yardımcı faizsiz ödeme kolaylığı sunan Morevim gibi sistemler var.

500 türk lirasından başlayan taksitler ile ev almak çok kolay! Bir evi akıllı bir şekilde satın almak için bu adım adım kılavuzu kullanın.

Morevim ile ev alabilmek için öncelikle atmanız gereken adımlar nelerdir?

 1. Daha kolay borcunuzu kapatmak istiyorsanız, peşinat için tasarruf edin. Ancak Morevim peşinatsız da ev sahibi olmanıza yardımcı olur.
 2. Herhangi bir bankadan kredi notunuzu kontrol edin.
 3. Satın almak istediğiniz evi bulun. Emlakçınız ile ev hakkında bilgi sahibi olun. Giderlerinizi öğrenin.
 4. Her ay ne kadar tasarruf yaparak taksit ödeyebileceğinize karar verin.

Morevim ile taksit öder gibi küçük tutarlar ile ev sahibi olabilirisiniz. Üstelik ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Morevim size ev almayı finansal bir yük olmaktan çıkararak kolaylıkla evinize kavuşmanıza olanak sağlıyor.  Mali durumunuzu değerlendirerek aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirledikten sonra Morevim uzmanları ile görüşerek size en uygun sistemde evinize kavuşun.

Morevim Ödeme Sistemleri Nelerdir?

Morevim sistemlerinde ev ve araba sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilgilerinizi gönderebilir yâda direk siz irtibata geçebilirsiniz.

Morevim Sıra Belirlemeli Yöntemi

Bu yöntemde öncelikle satın almak istediğiniz konutun fiyatı belirlenir. Ödeyeceğiniz taksit tutarı belirlenir ve ödenecek taksit tutarı sabitlenir. Teslim tarihiniz bu sistemde bellidir. Teslimat yapılırken tapu vb diğer tüm resmi işlemler sizin isminize yapılır.

Morevim Sıra Belirlemeli Hızlı Teslimat Yöntemi

Hızlı teslimat istiyorsanız bu faizsiz ödeme sistemi tamda sizlere göre; kendinizin belirleyeceği yıllık artış takviminize istinaden ister ev ister araç sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama ile avantajlı şekilde araç yâda konutunuza ulaşabilirsiniz.

 • Öncelikle almak istediğiniz gayrimenkulün tutarını belirleyin.
 • Ödeyebileceğiniz aylık tutarları belirleyin.
 • Taksit ödemeleriniz yıllık artışlıdır ve bu şekilde borcunuzun erken bitmesi sağlanır.
 • Teslim tarihiniz belirlenir.
 • Teslim tarihi geldiğinde hayalinizdeki aracı alabilirsiniz. Diğer sistemlerde olduğu gibi ruhsat sizin üzerinize yapılır.

Morevim Peşinatlı Ödeme Sistemi

Morevim ödeme sistemlerinin birçok avantajı var.  Konut yâda araç ihtiyaçlarınızda, faiz ve vade farkı, evin maliyetini artırır.  Mor Evim sistemi sizi bu külfetlerden kurtararak konut yâda aracın gerçek fiyatı üzerinden satın almanızı sağlar. Ev yâda araç sahibi olmak isteyenler kira ödemesi ya da başka farklar ödemeden konutlarına sahip olurlar.

Peşinatlı ödeme sistemi ile evinize daha hızlı sahip olabilirsiniz.

birevim-sabit-reklam

Burgan Bank Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Gayrimenkul Sertifikası Nedir? Nasıl Alınır? Avantajları Neler?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2 Comments

 1. Morevim’i ilk defa duydum, reklamlarını falanda çok görmedim güvenilir mi?

  1. Merhaba Melis Hanım, Morevim firması yaklaşık 1 yıllık firmadır. Sektörde reklam yapmayan ilerleyen bir firmadır. Türkiye gelinde çok fazla şubesi bulunmamaktadır. Daha köklü firmaları tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir