Faizsiz Sistemler

Morevim

Öncelikle ev satın almak için bir yola girdiyseniz size önerimiz öncelikle nasıl bir ev almak istediğinize karar verin.  Bir evin nasıl satın alınacağını bilmek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

İlk evinizi almayı düşünmeye başladığınızda, duygularınızın sizi yönetmesine izin vermek kolaydır. Kazancınıza göre ödeyemeyeceğiniz bir evi beğeniyorsanız öncelikle ayaklarınız yere bassın. Gelir gider düzenlemenizi yaptıktan sonra gerisine karar verin. Elbette bu konuda sizlere yardımcı faizsiz ödeme kolaylığı sunan Morevim gibi sistemler var.

500 türk lirasından başlayan taksitler ile ev almak çok kolay! Bir evi akıllı bir şekilde satın almak için bu adım adım kılavuzu kullanın.

Morevim ile ev alabilmek için öncelikle atmanız gereken adımlar nelerdir?

 1. Daha kolay borcunuzu kapatmak istiyorsanız, peşinat için tasarruf edin. Ancak Morevim peşinatsız da ev sahibi olmanıza yardımcı olur.
 2. Herhangi bir bankadan kredi notunuzu kontrol edin.
 3. Satın almak istediğiniz evi bulun. Emlakçınız ile ev hakkında bilgi sahibi olun. Giderlerinizi öğrenin.
 4. Her ay ne kadar tasarruf yaparak taksit ödeyebileceğinize karar verin.

Morevim ile taksit öder gibi küçük tutarlar ile ev sahibi olabilirisiniz. Üstelik ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

Morevim size ev almayı finansal bir yük olmaktan çıkararak kolaylıkla evinize kavuşmanıza olanak sağlıyor.  Mali durumunuzu değerlendirerek aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirledikten sonra Morevim uzmanları ile görüşerek size en uygun sistemde evinize kavuşun.

Morevim Ödeme Sistemleri Nelerdir?

Morevim sistemlerinde ev ve araba sahibi olmak oldukça avantajlıdır. Detaylı bilgi almak için internet üzerinden bilgilerinizi gönderebilir yâda direk siz irtibata geçebilirsiniz.

Morevim Sıra Belirlemeli Yöntemi

Bu yöntemde öncelikle satın almak istediğiniz konutun fiyatı belirlenir. Ödeyeceğiniz taksit tutarı belirlenir ve ödenecek taksit tutarı sabitlenir. Teslim tarihiniz bu sistemde bellidir. Teslimat yapılırken tapu vb diğer tüm resmi işlemler sizin isminize yapılır.

Morevim Sıra Belirlemeli Hızlı Teslimat Yöntemi

Hızlı teslimat istiyorsanız bu faizsiz ödeme sistemi tamda sizlere göre; kendinizin belirleyeceği yıllık artış takviminize istinaden ister ev ister araç sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki sıralama ile avantajlı şekilde araç yâda konutunuza ulaşabilirsiniz.

 • Öncelikle almak istediğiniz gayrimenkulün tutarını belirleyin.
 • Ödeyebileceğiniz aylık tutarları belirleyin.
 • Taksit ödemeleriniz yıllık artışlıdır ve bu şekilde borcunuzun erken bitmesi sağlanır.
 • Teslim tarihiniz belirlenir.
 • Teslim tarihi geldiğinde hayalinizdeki aracı alabilirsiniz. Diğer sistemlerde olduğu gibi ruhsat sizin üzerinize yapılır.

Morevim Peşinatlı Ödeme Sistemi

Morevim ödeme sistemlerinin birçok avantajı var.  Konut yâda araç ihtiyaçlarınızda, faiz ve vade farkı, evin maliyetini artırır.  Mor Evim sistemi sizi bu külfetlerden kurtararak konut yâda aracın gerçek fiyatı üzerinden satın almanızı sağlar. Ev yâda araç sahibi olmak isteyenler kira ödemesi ya da başka farklar ödemeden konutlarına sahip olurlar.

Peşinatlı ödeme sistemi ile evinize daha hızlı sahip olabilirsiniz.

birevim

Ziraat Bankası Ekspertiz Ücretleri

Önceki Yazı

Eminevim’den Evlenenlere Erken Ev Sahibi Olma Kampanyası

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

14 Comments

 1. Morevim’i ilk defa duydum, reklamlarını falanda çok görmedim güvenilir mi?

  1. Merhaba Melis Hanım, Morevim firması yaklaşık 1 yıllık firmadır. Sektörde reklam yapmayan ilerleyen bir firmadır. Türkiye gelinde çok fazla şubesi bulunmamaktadır. Daha köklü firmaları tercih edebilirsiniz.

  2. Melis hanım faizsiz finansman konusunda yeni sayılır.Şirketin alt yapısı enerji ve inşaatta 30 yıla yakındır. Turkiye genelinde 16 şubesi internet adresini incelemenizde bizzat arayıp bilgi almanızda fayda var.

  3. Melis hanım, Morevim yeni bir firma diyebilirim. Şuan Türkiye’da tam kaç şubesi bilmiyorum. Ancak Birevim firmasının şuan aktif 93 şubesi bulunmaktadır. Tüm firmaları incelemeni tavsiye ederim.

  4. Hayır asla kesinlikle hayır

 2. Tosuncuk gibi yapmasınlar

  1. Merhaba Sercan Bey;
   Morevim ve diğer firmalar aktif faal şirketlerdir. Türkiye’nin birçok yerinde şubeleri ve aktif çalışan elemanları bulunmaktadır. Ayrıca bu firmalar 30 yıldır aktif bir şekilde çalışmaktadır.

 3. Morevim’den bir uzak akrabam ev sahibi olmuş, bende pek güvenemedim ama tanıdığım alınca, güvenilir bir kurum gibi geldi.

  1. Merhaba Mustafa Bey;
   Morevim gibi birçok firma aileleri ev sahibi yapmaktadır. Bu nedenle güvenle ilgili bir korkunuz olmasın.

 4. Morevim bu alanda yeni bir firma mı pek reklamlarına ya da adına rastlamadım internette?

  1. Merhaba Ebru Hanım;
   Morevim firması yaklaşık sektörde 1 yıllık firma, bu nedenle çok fazla bilinmemektedir. Dijital veya TV reklamlarında da çok fazla yer almamaktalar. Sektörün öncülerinden sayılan Birevim firmanızı incelemwnizi tavsiye edebiliriz.

 5. Morevim güvenilir bir firmamıdır? Alım yapan var mı? İnternette baktığımda şikayette,memnuniyette birbirine yakın bir oranda gidiyordu

  1. Merhaba Buket Hanım,
   Morevim ile taksit öder gibi küçük tutarlar ile ev sahibi olabilirisiniz. Üstelik ekstra ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız.

 6. Bende ev almak için müşteri temsilcisi ile görüştüm. Sağolsun çok yardımcı oldu Adana şubesinden Esra hanım. Ama Google den araştırdım çok şikayet var buda tabiki beni muallakta bırakıyor.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

6 − 1 =