Emlak & Konut

Nef Yalıkavak Projesi

Bu proje Nef Yapı tarafından Muğla’ nın Bodrum ilçesine bağlı olan Yalıkavak’ ta 100.000 metrekarelik oldukça geniş bir arazi üzerine kuruludur. Nef Yalıkavak, yazlık bir projedir ve toplamda 500 adet daireden meydana geliyor. Uzunca bir süredir Türkiye’ ye yetırım yapması beklenen Dünyanın önde gelen resortlarından Banyan Tree, Nef ortaklığı ile, Avrupa’ daki ilk otelini Nef Yalıkavak’ ta açacak.

100.000 metrekarelik alanda yükselen proje, toplamda 500 adet konuttan oluşuyor. Denize sıfır olan bir konumda yükselen Nef Yalıkavak’ ın üç tarafı denizle çevrili ve alıcılarına, bir sahil kasabası tadında yaşamlarına devam etme fırsatı sunuyor.

Nef Yalıkavak Kat Planları

Proje kapsamında beş farklı büyüklüğe ve tasarımlara sahip daire çeşidi bulunuyor. Nef Yalıkavak kat planları, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dublex olmak üzere, her bütçeye ve isteğe göre oluşturulmuş durumda. Bunun yanında projede 14’ ü havuzlu SPA suit’ i olmak üzere 40 oda ve 30 markalı suit’ ten oluşan 70 anahtar ve 130 yatak barındırma kapasitesi bulunuyor. Her biri farklı büyüklükte olan daireler birbiriyle benzerlik gösterirken, dublex daire diğerlerine göre daha büyük ve oldukça modern bir tasarıma sahiptir.

Ödeme Seçenekleri

Nef Yalıkavak proje kapsamındaki en uygun konut 1.460.000 TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. En yüksek fiyat ise 5.204.000 TL olarak belirlenmiştir. Nef Yalıkavak ödeme seçenekleri net bilgi için satış ofisine gidilmeli ya da çağrı merkezi aranmalıdır. Fakat uygun ödeme planı ve kişiye özel olarak esnek ödeme planları gibi fırsatlar bulunuyor. Ayrıca projenin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile düşük faizli kredi kullanılabilir.

Nef Yalıkavak Özellikleri

Bodrum’un Yalıkavak ilçesinde yükselen projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü, Torti Gallas Archites firmasına aittir. Nef Yalıkavak özellikleri ile bir tercih nedeni haline gelmiştir. 100.000 metrekarelik arazi üzerine inşa edilen proje toplamda 500 adet konuttan meydana geliyor. Ayrıca proje alanı 460 metrekare uzunluğunda sahil şeridine sahip ve 2.000 metrekare uzunluğa sahip özel bir kumsal bulunuyor. Proje kapsamında konutların yanı sıra, mağazalar ve ticari alanlarda yer alıyor. Konutların büyüklükleri ise 88 metrekare ve 420 metrekare arasında değişebiliyor.

Nef Yalıkavak Nerede ve Yakın Çevre

Muğla’ nın Bodrum ilçesine bağlı olan Yalıkavak’ ta yer alan Nef Yalıkavak konumu ile birçok kişi için tercih sebebi olmuştur. Denize sıfır bir konumda yükselen projenin 3 tarafı denizlerle çevrili ve 2 adet koyu bulunuyor. Alıcılarına sahil kasabası tadında bir yaşam sunan proje ile, insanlar metropol stresinden uzak olarak, yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Proje Bodrum Yalıkavak Devlet Hastanesi, Old City Lounge, Marina İlköğretim Okulu, Profilo Marina Ortaokulu, Uysal Avm Shopping Center ve Palmarina Alışveriş Merkezine yakın mesafede bulunur.

birevim

Nef 36 Basınekspres Projesi

Önceki Yazı

TOKİ Kırşehir Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 Comments

  1. Fiyatını sonuna kadar hak eden bir proje, manzarası ve lokasyonu müthiş

  2. Lokasyon, manzara ve mimari açıdan proje tam anlamıyla mükemmel.

  3. Denize sıfır manzarasıyla muazzam bir proje

    1. Merhaba Canan Hanım,
      Nef Yalıkavak Projesi hem konumunu hemde sunduğu kalite ile adından söz ettiren bir proje olmayı başarmıştır.

  4. Manzarası ve lokasyonu gerçekten şahane, ancak buralardan ev alabilmek gerçekten ciddi bir güç gerektiriyor

  5. Yalıkavak projesi konum olarak şahane bir noktada, kalite olarak sadece Nef dememiz bile yeterli olur diye düşünüyorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

four × 2 =