Bilgi Bankası

Odeabank Bank Çalışma Saatleri 2021

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuştur ve  bir anonim şirkettir. 2 Ekim 2012 tarihinde verilen işletme ruhsatı için 20 Haziran 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na başvuru yapılmıştır.

Şeffaflığa, insana saygı, hıza, kaliteye, sosyal farkındalığa ve yeniliğe değer veriyor. Bankacılıktaki misyonu, en iyiye yatırım yapmak, paydaşların toplam memnuniyetini hedeflemek ve onlara hayatlarını operasyonlarının merkezine koyan bir bankacılık anlayışı sunmaktır. Vizyonu, hayatını ve zamanını önemseyen herkesin bankacılık ihtiyaçlarında ilk akla gelen banka olmaktır.

Odeabank diğer bankalar gibi tüm Kovid korunma önlemlerini alarak normal işleyişlerine Haziran sonu itibarı ile başladı.

Odeabank Çalışma Saatleri Nedir?

Odeabank çalışma saatleri saat 09.00 itibarı ile açılıyor ve 12.30’da bir saatlik yemek molasının ardından tekrar 13.30’da açılarak saat 17.00’te kapanıyor.  Bu saatler dışında işlem yapmak isterseniz müşteri hizmetleri yâda internet bankacılığı sizlere yardımcı olacaktır.

Corona’da Odeabank Çalışma Saatleri Nedir?

Bankalar, kaynakları doğru alanlara yönlendirmek için çalışan, bir ülke ekonomisinin finansal sistemindeki en hayati kurumlar arasındadır. COVID-19 gibi ciddi bir küresel pandeminin bankalar üzerindeki etkileri 4 ana grupta sınıflandırılabilir: Operasyonel etki, kredi riski gelir kaybı, müşteri davranışı etkileri, finansman yapısı ve maliyeti

Corona tedbirlerine tam olarak riayet eden Odeabank normal çalışma saat düzenine geri dönmüştür.

Odeabank Öğle Saati Açık mı?

Hayır, 1 saatlik dinlenme ve öğle yemeği saati olan 12.30-13.30 saatleri arasında kapalıdır.

Odeabank Hafta Sonu Açık mı?

Hayır, cumartesi ve pazar günleri şubeler kapalıdır. Bu günlerde internet bankacılığı yâda müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olabilmektedir.

Odeabank Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Resmi tatil ve dini tatil günlerinde Odeabank şubeleri kapalı olduğundan internet bankacılığı yâda müşteri hizmetleri aracılığı ile hizmet alabilirsiniz.

Odeabank İletişim Bilgileri

Odeabank genel müdürlük merkez binası, Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi, No 11 Olive Plaza, Kat 6-7-8-9 Şişli İstanbul adresinde yer alıyor.

212 304 84 44 numaralı telefon aracılığıyla veya 212 304 84 45 faks numarasıyla Odeabank merkez şubesine erişebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri numarası 444 8 444 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

 

birevim

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri 2021

Önceki Yazı

QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2021

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

7 Comments

 1. Odeabank ülkemizde başta tutunamamış ancak sonrasında çok fazla rağbet gören bir banka

 2. Odeabankla bir kredi aracılığıyla tanışmıştık ve sonrasında bütün bankalarla bağı koparıp tek odeabankla çalışmaya başladım 🙂

 3. Odeabank son zamanlarda ülkemizde çok bilinmeye ve popüler olmaya başladı 🙂

 4. Odebank çok farklı bir bankacılıkla girdi ülkemize ancak çok popüler olamadı bana göre

 5. Odeabanktan hesap açmak istiyorum kuryeyle geliyorlar mı şubesi yok yakınımda?

  1. Merhaba Sena Hanım,
   Odeabank’ta hesabınız yoksa, Odeabank Şubeleri’nden hesap açabilirsiniz. Farklı bir Vadesiz Mevduat Hesabı’nı Odeabank İnternet Şubesi veya Mobil Şube ve 444 8 444’ü arayarak kolaylıkla açabilirsiniz.

 6. Odebank’ın reklamında Hülya Avşar oynadığı zamanlarda çok merak etmiştim ancak sonrasında bir daha reklamlarını göremedim

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

one × 3 =