Bilgi Bankası

Şekerbank Çalışma Saatleri 2021

Şekerbank, 12 Ekim 1953 tarihinde “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş.” adı altında Eskişehir’de kurulmuştur. Anadolu’daki yüz binlerce pancar kooperatifi üyesi çiftçinin tasarrufları ile yerel kalkınmayı, sürdürülebilir üretimi ve tarım sektörünü desteklemek için kurulmuştur.

Banka, 1956 yılında Ankara’ya taşındığında Şekerbank adını almıştır. 1997 yılında hisseleri kısmen halka arz edilen Şekerbank’ın merkezi, 2004 yılında İstanbul’a taşınmıştır. İşletme bankacılığı, tarım alanlarında faaliyet göstermektedir. Bankacılık, ticari / KOBİ bankacılığı, kurumsal bankacılık ve bireysel bankacılık, Şekerbank, yukarıda belirtilen alanlardaki uzmanlığı, enerji verimliliği yatırımları ile geniş tabanlı yerel müşteri profiline ulaşmak için uluslararası finans kuruluşları tarafından “Türkiye’nin kilit bankası” olarak kabul edilmektedir. Ve girişimcilere sunduğu destekler.

% 70’i Anadolu’da bulunan şubeleri ile çiftçiyi, sanatkârları ve işletmeleri en iyi anlayan ve onlara özel çözümler sunan banka hangisidir ? elbette Şekerbank, yerel bankacılıktaki bilgi birikimi ve yaygın şube ağı ile rekabette öne çıkıyor.

Şekerbank Çalışma Saatleri Nedir?

Şekerbank çalışma saatleri çalışanlar hafta içi mesailerine her gün sabah saat 09.00’da başlıyor. Ve 12.30’a kadar devam ediyor. . 12.30 – 13.30 saatleri arasında bir saat öğle molası veren banka şube yetkilileri, 13.30’da tekrar mesaiye başlıyor. Akşam kapanış saati olan 17.00’a kadar hizmet veriyor ve sonra kapanıyor.

Corona’da Şekerbank Çalışma Saatleri Nedir?

Corona tedbirleri çerçevesinde Şekerbank çalışma saatleri değişmişti ancak şuan eski sistemde devam etmektedir.

  • 00 -12.30
  • 30-13.30
  • 30-17.00

Şekerbank Öğle Saati Açık mı?

Şekerbank öğle saatlerinde açık değil ancak internet bankacılığı yâda telefon bankacılığı aracılığı ile destek alabilirsiniz.

Şekerbank Hafta Sonu Açık mı?

Şekerbank şubeleri hafta sonları yani Cumartesi ve Pazar günleri kapalı ve hizmet vermiyor.

Şekerbank Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Şekerbank, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda kapalıdır.  1 Ocak, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 29 Ekim gibi resmi tatillerde de tüm bankalar gibi kapalıdır.

Şekerbank İletişim Bilgileri

Aşağıda genel müdürlük bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca şube adreslerine ulaşmak isterseniz Şekerbank web sitesinden ulaşabilirsiniz. Emniyet Evleri Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No:1/1A, Kâğıthane- İstanbul

Şekerbank İletişim Telefonu

0212 319 70 00

Şekerbank İletişim Fax

0212 319 74 29

Çağrı Merkezi

0850 222 78 78

 

birevim

QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2021

Önceki Yazı

TEB Çalışma Saatleri 2021

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. Şekerbank çalışma konusunda bence en rahat banka, arkadaşım çalışıyor şartları gerçekten çok iyiymiş.

  2. Şekerbank günümüzde hiç bir bankanın yapmadığı bir bankacılık politikası uyguluyor, bankanın tüm müşterileri memnun olabilir mi ben daha sorun yaşayan duymadım çevremde

  3. Şekerbank banka olarak gerçekten çok iyi banka, bir çok zamanda ihtiyaçlarıma hızlı cevap vermişti 🙂

  4. Teşekkürler güzel paylaşım 🙂

  5. Şekerbank’ın pandemi süresinde bana desteği çok oldu, bir çok banka red verirken şekerbank bir çok kredi imkanı sundu

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

sixteen + 4 =