Güncel Haberler

Senetle Alınan Araba Satılır Mı?

Birçok özel satıcı, araba satın alan kişilerden nakit ödeme yapmalarını ister, bu, güvenli bir yerde yaptığınız ve parayı makbuzlarını bir satış faturasıyla belgelediğiniz sürece sorun değildir. Bu genellikle iyi bir şeydir, çünkü her iki borç veren de parayı hareket ettirmeden önce tüm evrak işlerinin yolunda olduğundan emin olmak isteyecektir.

Parayı satıcıya ulaştırmak, özel şahıs işlemlerinde daha karmaşık olabilir, özellikle de araca hala borçluysa veya kredi çekiyorsanız.  Kredi almayanlar için senetle araba alma seçeneği vardır.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

Galericiler aracılığı ile mümkündür. Ülkemizde yer alan tüm galericiler senetle araba satmaktadır. İkinci el ve sıfır otomobil almak için başvura bilirsiniz.

Araba bayilerinin, genellikle yıllık, üç aylık ve aylık satış hedeflerine bölünen satış kotaları vardır. Ve üç hedef de yılın sonlarında bir araya gelmeye başlar. Yıl sonlarında bayilerle anlaşma yapmak daha avantajlıdır. Yeni modeller gelmeden eski modelleri daha uygun şartlarda satın alabilirsiniz.

Senetli Araba Alırken Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir?

Banka kredileri faiz oranları yüksek ve bazen kredi kullanamayan kişiler için en avantajlı sistem senetle araba satın almaktır.  Galerici size güvenirse düşük peşinatlar ile senetle araba satın alabilirsiniz.  Senetle aldığınız araba senetleri ödendikten sonra satışı gerçekleşebilir.  Aksi takdirde satışı söz konusu değildir.  Senetle araba almak düşük maliyet avantajı sağlar.

Senetle araba alma finansal desteği sunan firma ile irtibata geçerek kısa sürede anlaşmayı sağlayabilirsiniz.  Senetle araba almak istiyorsanız, aradığınız model arabayı uygun şartlarda alabilirsiniz.

Senetle araba alma fikri tasarruf finansmanı ile çifte avantaj sağlayabiliyor. Aşağıda tasarruf finansmanı ile ilgili bilgi verildi.

Uygun Sigorta Teminatını Alın

Özel parti otomobil satışının kritik, ancak çoğu zaman gözden kaçan bir kısmı da otomobil sigortasıdır. Aracı teslim almak için satıcıyla görüşmeden önce, araba sigorta şirketinizle veya acentenizle görüşmeniz gerekir.

Peşinatsız Araç Alınabilir mi?

Evet, peşinatsız araç sahibi olunabilir.  Faizsiz finansman sisteminde senet ya da banka kredisine ihtiyacınız bulunmaz.  Faizsiz finansman sisteminde küçük taksitlerle araç sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz finansman sistemi 30 yılı aşkın süredir hizmet veriyor.  Türk vatandaşı ve 18 yaşını doldurmuş herkes senetle araba alma başvurusu yapabilir. Araba, ev, arsa vb. küçük taksitlerle araba sahibi olabiliyor. Dört farklı finansman sistemi olan Birevim senetle araba alma avantajı sunuyor.

Birevim uzmanları en uygun avantajları sizlere sunuyor. Ve size uygun sistemi seçtikten sonra işlemleriniz başlıyor. Senetle araba alma avantajına sahipsiniz.   Tasarruf sisteminde ödeme planını, peşinat verip vermemeyi, ara ödemeyi ve daha birçok noktayı kişiler belirliyor.  Senetle araba avantajı sağlayan Birevim her ekonomi grubuna özel ödeme planları sunuyor. Küçük taksitlerle evinize sahip olun. Senetle araba almak için Birevim web sitesine giriş yaparak iletişim bilgilerinizi girebilirsiniz.  Sonrasında danışman size ulaşarak size en uygun fırsatları sunacaktır.

 

 

 

birevim

Hiç Param Yok, Nasıl Ev Alabilirim?

Önceki Yazı

Ev Almak İçin Nasıl Para Biriktirilir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

18 + 3 =