Faizsiz Sistemler

Senetle Ev Almak İstiyorum Ne Yapmam Gerekiyor?

Ev sahibi olmak isteyenlerin oldukça haklı sebepleri bulunmaktadır. Ev sahibi olduğunuz takdirde evinizi kişiselleştirebilirsiniz. Kendi beğenilerinize uygun düzenlemeler yapabilirsiniz. Buna ek olarak, aradığınız konforu yalnızca kendi evinizde bulabilirsiniz. Kiracı iseniz bu durumun üzerinizde yaratacağı maddi ve manevi baskı yüzünden kendinizi hiçbir zaman mutlu hissetmeyeceksiniz.

Ev sahibi olmak çok avantajlı olsa bile ev almanın ekonomik açıdan çok kolay olmadığını hepimiz biliyoruz. Türk lirasının değer kaybının ardından yükselen konut fiyatları; insanların elini kolunu bağlamaktadır. Buna ek olarak, konut kredisi almak, güvenilir bir yöntem olsa da evinizin değerinin neredeyse iki katından fazlasını geri ödeyeceğinizi düşündüğünüzde farklı yöntemlerin daha doğru olacağını anlayacaksınız.

Senetle Nasıl Ev Alınır?

Konut kredisi dışında da ev satın almak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Örneğin, taksitle ev satın alabilirsiniz. İnşaat firmalarının veya konut projelerinin taksitle satışa sunduğu konutlar bulunmaktadır. Bu konutlara uygun taksitler eşliğinde sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, konut kredisini ödeyemeyen kişilerin kredi alırken ipotek olarak gösterdikleri evlere bankalar tarafından el konmaktadır. Bu tür konutların listesine her bankanın sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu konutları oldukça uygun rakamlara satın almak mümkündür.

Senetle ev satın almak ise farklı bir seçenek olarak bilinmektedir. Ancak, bu yöntemi kullanarak ev satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Her şeyden önce, güvenilir bir inşaat firmasından konut satın almalısınız. Ayrıca, senetleriniz tek bir senet olarak değil de aylık senetler halinde düzenlenmelidir. Bu sayede, aylık ödemesini yaptığınız senede kavuşabilirsiniz. Bu tür detaylar, sizin güvenliğiniz adına büyük önem taşımaktadır. Senetlerin konut satışı yapan firmanın dışında başka bir kişi ya da kuruma ciro edilmemesi önemlidir.

Birevim Senetle Ev Sahibi Yapıyor

Bu noktada, sizi Birevim ile tanıştırmak istiyorum. Birevim sayesinde hem faizsiz hem de peşinatsız ev sahibi olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Dört farklı model bulunmaktadır. Bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Birevim’de aylık taksitlerinizi siz belirlersiniz. İsteğinize bağlı olarak ödemelerinizi arttırabilirsiniz. Sonuç olarak, Birevim ile evinize hem daha önce kavuşursunuz hem de çok daha uygun maliyetin keyfini yaşarsınız.

birevim

Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün Mü?

Önceki Yazı

TOKİ Nevşehir Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

6 Comments

  1. Birevim’in 4 planından hangisini isterseniz size yardımcı oluyorlar, bende kayıt olacağım biraz birikim yapıp peşinatlı seçimi düşünüyorum 🙂

  2. Senetle ev almak hangi kurumu önerirsiniz?

    1. Merhaba Bayram Bey;
      Senetle ev alma konusunda Birevim firmasını tavsiye edebiliriz. Firmayı detaylı incelemek için https://www.evalmakistiyorum.com/birevim/ yazımızı okuyabilirsiniz.

  3. Birevim’in senetle ev alma olayını bende yaşadım ve başta inanmayarak gittiğim şubelerinden çok memnun ve umutlu döndüm. Ödeme seçenekleri olsun, müşteri ilgisi olsun on numaralar 🙂

  4. Senetle ev almak isteyenlere önerim Birevim olacaktır her zaman 🙂

  5. Senetle ev almak için bir çok firma var ancak hangisine baksak hepsinde azda olsa şikayet var, ister istemez paramızı bağlıyoruz bu firmalara, önerebileceğiniz sağlam firma var mı?

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + one =