Faizsiz Sistemler

Tasarruf AŞ Daha Kolay Ev ve Araba Sahibi Yapacak!

Günümüz ekonomik şartlarında insanların ev ve araba sahibi olması hiç kolay değildir. Bu noktada, çareyi kredi almakta bulan tüketicilerin kredi faiz oranı gibi bir gerçekle karşı karşıya kaldığını söylemek gerekir. Buna ek olarak, bazı insanların kredi almaya karşı olduğu bilinmektedir. Sonuç olarak, tüm bu yöntemlerin dışında farklı bir finansman çözümüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada, Tasarruf AŞ’ye sonuna kadar güvenebilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Tasarruf AŞ; bünyesinde barındırdığı birçok kampanya sayesinde insanların en uygun şartlarla ev ve araba sahibi olmasını sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Tasarruf AŞ sayesinde bugüne kadar birçok insan ihtiyaçlarına kavuşmuştur. Bu noktada, faaliyetlerine devam ettiklerini söyleyen Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman; bundan sonra da müşterilerine aradıkları güveni sonuna kadar sunacaklarından bahsetmiştir.

Tasarruf AŞ; her geçen gün şube sayısını arttırmaktadır. Faizsiz finansman sektöründe önemli bir yer edinen Tasarruf AŞ; 2020 yılının Ocak ayında 13’üncü şubesini Ümraniye’de açmıştır.

Tasarruf AŞ Neler Vaat Ediyor?

Tasarruf AŞ; sahip olduğu kampanyalar sayesinde birçok tüketicinin hayalini gerçekleştirmesine vesile olmaktadır. Bu kampanyalar arasında en dikkat çekenlerden birisi; en kısa ay en hızlı teslim kampanyası olarak bilinmektedir. Bu kampanya sayesinde bireysel planlar ile araba sahibi olmak isteyen tüketiciler düşünülmüştür. Bu kampanyaya katılmak isteyenlerin belirli bir proje bedeli aralığındaki araçlardan birini almak istemesi gerekmektedir. Ardından, bu araçları satın almak isteyen tüketicilere normalden daha erken teslim süresi ve daha uygun bir hizmet bedeli imkanı sunulmaktadır.

Tasarruf AŞ’nin kampanyaları arasında Şubat Kampanyası’nın beğeni topladığını ifade etmek gerekir. Bu kampanya sayesinde tüketicilerin hem ev hem de araba sahibi olması mümkündür. Buna ek olarak, farklı erken teslim fırsatları bulunmaktadır. Ayrıca, farklı ödeme planları yer almaktadır. Çekilişe katılmak isteyenlerin grup planına dahil olması gerekirken katılmak istemeyenlerin ise bireysel planlardan faydalanması gerekmektedir. Hem grup hem de bireysel tasarruf planları için hizmet bedellerinde indirim ve erken teslim fırsatları bulunmaktadır.

Tasarruf AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Narman; öncelikli hedeflerinin tüm müşterilere güven çatısı altında hizmet sunmak olduğunu dile getirmiştir. Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak için onlara sigorta güvencesi sunulduğunu ifade etmiştir. Narman; Tasarruf AŞ’nin ev veya araba almak isteyenlere yeni kampanyalar yarattığını dile getirmiştir. Bu noktada, Tasarruf AŞ sayesinde ihtiyaçlarına çözüm bulmak isteyenler içi her geçen gün yepyeni kolaylıklar gündeme gelmektedir.

Siz de ev veya araba sahibi olmak istiyorsanız Tasarruf AŞ’yi tercih etmelisiniz. Her geçen gün yeni şubeler açan Tasarruf AŞ’nin daha çok müşteriye hitap ettiğini söylemek gerekir. Bu noktada, tasarrufa dayalı, faizsiz çözümlerden yana tercih yapmak isteyenlerin Tasarruf AŞ sayesinde bu amaçlarına kısa sürede ulaşacağı aşikardır.

birevim

Faizsiz Finans Sektörünün Yeni İsmi 29 Şube Birden Açtı!

Önceki Yazı

Eminevim’den BB Erzurumspor’a Şampiyonluk Primi

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eleven − three =