TDFF

Tasarruf A.Ş.

Her sabah işe gidip yorgun argın eve geldiğimiz o uzun ve yorucu çalışma günlerinin ardından hepimizin tek isteği birikim sahibi olmak. Para biriktirmek hepimiz için çok zor. Belirlediğimiz tutarı her ay maalesef bir kenara atamıyoruz. Her ay farklı bir ekstra masraf çıkıyor ve bizi hedefimizden alıkoyuyor. Tasarrufa A.Ş. sayesinde hedeflediğimiz birikimi yapmak çok da zor görünmüyor. Birikimlerinizle almak istediğiniz otomobil ya da evi taksit taksit satın alma imkanı sağlayan Tasarrufa A.Ş. sayesinde dilediğiniz evi ya da arabayı satın alabilirsiniz.

Tasarruf A.Ş. Ev Alma Yöntemleri

Tasarruf A.Ş. ev alma yöntemleri her bütçeyle uyumlu çünkü taksit miktarını siz kendiniz belirliyorsunuz. Tasarruf planlarını birlikte inceleyelim;

Bireysel Tasarruf Planı

Satın almak istediğiniz evin ya da otomobilin değerini belirleyin. Eğer peşinat yaparsınız ev ya da otomobilinizi daha erken teslim alabilirsiniz. Peşinatınız yoksa bireysel tasarruf planından yine de yararlanabilirsiniz. Ne kadar ödeme yapacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz. Sabit taksitli, teslimat artışlı, yıllık artışlı ödeme seçenekleriniz bulunuyor. Sabit taksitli planda her ay ödeyeceğiniz tutar aynı kalır, teslimat artışlı planda ev yada otomobilinizi aldıktan sonra ilk taksit tutarınızdan biraz daha yüksek bir tutar ödemeye devam edersiniz, yıllık artışlı planda ise ödediğiniz taksit tutarları her yıl artar. Teslim tarihi ise sizin ödeme hızınıza ve ödeme meblağınıza göre değişiklik gösterir.

Grup Tasarruf Planı

Grup tasarruf planında, bireysel değil grup olarak katılım sağlanıyor. Grup tasarruf planında farklı seçenekler sunuluyor. Grup tasarruf planında da ilk olarak sahip olmak istediğiniz taşınmazın tutarını belirlemeniz gerekiyor. Bu planda da peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Ödeyeceğiniz taksit tutarını da belirledikten sonra yirmidört, otuzaltı, elli, atmış, seksen, yüzyirmi, yüzseksen ya da ikiyüzkırkyedi kişilik gruplardan birine dahil olabiliyorsunuz. Tercih edeceğiniz grup tasarruf planına göre 3. Aydan 42. Aya kadar seçeceğiniz plana uygun olan ayda evinize ya da aracınıza sahip olma imkanınız var.

Tasarruf A.Ş. Nedir?

Tasarruf A.Ş. ev ve araba satın alan müşterilerin ödeme ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten bir şirkettir. Kredi çekemeyen, kredi çekmek ya da vade farkı ödemek istemeyen müşteriler için farklı ödeme planları hazırlayan şirket son yıllarda taksitli ödeme seçeneklerinin sıkça tercih edilmesiyle alanında sağlam adımlarla ilerlemeye başladı.

Tasarruf A.Ş. Kimin?

Tasarruf A.Ş. Nimetullah Narman tarafından kurulmuştur. Nimetullah Narman halen Tasarruf A.Ş’nin yönetim kurulu başkanlığı görevini yapmaktadır.

Tasarruf A.Ş. Araba

Tasarruf A.Ş Gayrimenkul piyasası üzerinde çalışmaya başlamıştır. Gayrimenkul alımlarında sunduğu ödeme planları sayesinde hızla ilerleyen şirket otomobil konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Araba satın almak isteyen müşterilere özel olarak sunulan ödeme planları sayesinde peşinatsız faizsiz ve vade farksız hizmet sağlamaktadır.

Tasarruf A.Ş. Şubeleri

Tasarruf A.Ş.’nin Altunizade ve Şirinevler olmak üzere iki şubesi var. Yeni şube çalışmaları ise devam ediyor. Tasarruf A.Ş. Ankara, Gaziantep, Bursa ve Konya’da yeni şubeler açmayı hedefliyor.

Altunizade Gaziantep-Şehitkamil Ankara
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:9/2 Üsküdar-İstanbul İncirli Pınar Mah. Semt PRF. Muammer Aksoy Bulv. 15B Şehitkamil-Gaziantep Çankaya Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulv. No:37/B Demirtepe Maltepe-Ankara
Şirinevler Gaziantep-Karataş
Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. No:1/B Arıkan İş merkezi Bahçelievler-İstanbul Şahintepe Mah.400 nolu Cadde No:10 A/B (Simadakent Sitesi) Şahibey-Gaziantep


Tasarruf Nedir? Nasıl Tasarruf Yapılır?

Önceki Yazı

Faizsiz Sistemlerin Amacı Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR