Faizsiz Sistemler

Tasarrufla Ev

Ekonomi günden güne dengesizleşirken kredi alarak ev sahibi olma alternatifi cazibesini kaybediyor.  Çıkan yeni alternatifler faizsiz ev sahibi olma kolaylığı sağlıyor. Dilerseniz sizin belirleyeceğiniz taksit miktarı ile hızlı şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Hayalinizdeki eve tasarrufluev sisteminde faizsiz ve küçük taksitler ile sahip olun.

İster işyeri, ister arsa isterseniz ev sahibi olmak için en uygun sistemlerden biridir.

Birevim ile Küçük Taksitlerle Ev Sahibi Olun

Tasarrufla Ev Alma Yöntemleri 

Tasarufflu ev sahibi olmak için öncelikle;

  • Sahip olmak istediğiniz evi seçin.
  • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
  • Peşinatlı ya da peşinatsız hangi sistemi tercih ediyorsunuz.

Gerisini sizin için danışmanlar çözümleyecek ve size en uygun tasarruf programını sunacaklardır.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi 

Tasarrufla ev alma yöntemlerinde bahsettiğimiz şartları yerine getirdikten sonra noter huzurunda yapılacak olan sıra tespitiyle evinizi teslim alacağınız tarih belirlenir.

Bu sistemde dikkat etmeniz gereken evinizi teslim aldıktan sonra evin bedelinin binde 6’sı oranında artırılarak yeniden düzenlenir. Artırılan taksitleriniz kalan borcunuzdan düşülür. Bu şekilde evinizin toplam maliyetine etki etmez.  Yeniden düzenlenen taksitler size ne gibi bir avantaj sağlar? Borcunuzu daha çabuk bitirirsiniz.

Örnek vermek gerekirse 66 kişilik bir tasarruf programında noter huzurunda birinci sırada çıktıysanız yeniden düzenlenen taksitler ile 48 ayda borcunuz biter.  Peşinat verildiği takdirde ise daha da erken bitirilebilir. Detay: https://www.tasarruflaev.com/sira-tespitli-tasarrufla-ev.php

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Almak istediğiniz evin teslim tarihini ödemelerinize göre kendiniz serbest olarak belirleyebilirsiniz. Serbest Planlı yöntemde her şey sizin şartlarınıza göre düzenlenir.  Ödeme seçeneklerinde taksitlerinizi sabit tutabilir ya da artan bir grafikte oluşturabilirsiniz. Detay: https://www.tasarruflaev.com/serbest-planli-tasarrufla-ev.php

Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınır. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile sıra tespiti belirlenir.   Bu sistemin avantajı vadenin sizi etkilememesidir.  Teslim tarihi geldiğinde evinize artan değer ile sahip olursunuz. Detay: https://www.tasarruflaev.com/konut-deger-endeksli-tasarrufla-ev.php

Tasarrufla Ev nedir?

Tasarrufla Ev, Birevimin’in fikri ve eser hakları kendisine ait olan ev alma yöntemlerinden biridir.  Fazladan fark ödemeyeceğiniz, faizsiz, dilerseniz peşinatsız ev edinebilirsiniz. Sadece Tasarrufla Ev’e gayrimenkul değerinin % 6,9’u ila % 12,9’u arasında çalışma bedeli ödersiniz.

Tasarrufla Ev Kimin?

Yıllardır sektörün en güvenilir şirketlerinden olan Birevim’in, alt markası olarak piyasada yerini alan Tasarruflaev her geçen gün kendini kanıtlamaya devam ediyor.

Tasarrufla Ev Araba

Birevim arabam benzeri bir sistemdir. Bu sistemde faizsiz olarak aracınıza kısa sürede sahip olabilirsiniz.

  • Dilerseniz peşinatsız,
  • Faizsiz,
  • Vadeleri taksit miktarınıza göre siz belirleyin.

Tasarrufla Ev Şubeleri

444 98 82 numaralı hattan ulaşabileceğiniz danışmanlar 100’e yakın şubeden konumunuza en yakın olana sizleri yönlendireceklerdir. Türkiye’nin her bölgesinde şubelere sahip Birevim’in alt şirketi Tasarruflaev danışanları titizlikle yetiştirilmektedir. İhtiyaç sahibine en iyi şekilde tasarruf paketleri sunabilmektedirler.

Yılların vermiş olduğu Birevim deneyimini,  en iyi şekilde Tasarruflaev sisteminde uygulamaktadır.

Tasarrufla Ev Örnek Hesaplama Tablosu 

Tasarrufla Ev sahibi olmak oldukça kolay, peşinatsız tasarruf programında; 20 kişiden 120 kişiye kadar herhangi bir guruba dâhil olabilirsiniz.  Kredi ve diğer yöntemlerden daha hızlı şekilde evinize sahip olursunuz.   Borcunuz daha kısa sürede biter üstelik faiz ödemezsiniz.

Tasarrufla Ev Şikâyet ve Yorumları

Birevim ile ilgili müşteri yorum ve şikâyetlerini araştırdığınızda herhangi bir şikâyet ya da yoruma ulaşamazsınız.  Tasarruflaev Birevim’in alt kuruşudur.  Tamamen yasal olarak faizsiz ev ve araba edinmenize olanak sağlayan sistemde finans en iyi şekilde yönetildiğinden sistem oldukça sorunsuz işlemektedir.  Özellikle yıllardır sektörde dürüst isim yapmış olan Murat Çiftçi’nin referansı ile en çok tercih edilen mülk edinme sistemidir.

birevim

Finansevim’in Katılım Şartları Nedir?

Önceki Yazı

2019 TOKİ İzmir Alt Gelir Grubu Konut Projeleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

eighteen + eleven =