Bilgi Bankası

TEB Çalışma Saatleri 2021

Türkiye’nin en eski ve köklü finans kuruluşlarından biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 1927 yılında bankacılık faaliyetlerine başlamıştır. Banka, o tarihten bu yana şube ağını ve ürün ve hizmet çeşitliliğini genişletmeye devam etmektedir. Bugün TEB, yatırım bankacılığı, kiralama, faktoring, sigorta ve portföy yönetimini içeren çeşitli finansal aracılık hizmetlerinde aktiftir.

TEB, Türkiye’de profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik davranış gibi bankacılık-sanayi iş ilkelerinin öncü bir savunucusu olarak, faaliyetlerini Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanan kurumsal yönetim ilkelerine tam uyumlu olarak yürütmektedir.

TEB, 10 Şubat 2005 tarihinde 74 ülkede faaliyet gösteren ve bugün dünyanın yedinci en büyük varlık yöneticisi ve euro bölgesinin bir numaralı bankası olan küresel bir banka olan BNP Paribas ile stratejik ortaklığa girmiştir. Türk finans sektörünün en güçlü ve en itibarlı markalarından biri ile küresel oyuncunun uluslararası deneyim ve gücünün güçlerinin birleştiği bu stratejik ortaklık altında, BNP Paribas’ın TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing Solutions, TEB Faktoring, TEB Varlık Yönetimi ve TEB Kosovadır.

TEB Çalışma Saatleri Nedir?

TEB şubeleri  saat 09:00 itibarı ile açılmaktadır ve saat 17:00’te kapanmaktadır.  Öğle arası 1 saat olup 12:30 – 13:30 saatleri arasında şube kapalıdır.

Corona’da  TEB  Çalışma Saatleri Nedir?

Corona tedbirleri kapsamında kapalı kalan şubeler normal çalışma saatlerine bağlı olarak açıldı.  09:00 – 17:00 arasında hizmet veriyor.

TEB Öğle Saati Açık mı?

12:30 – 13:30 saatleri arasında 1 saatlik yemek molası bulunuyor.

TEB Hafta Sonu Açık mı?

TEB haftasonu açık değil. Cumartesi ve Pazar günleri internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

TEB Resmi Tatil Günleri Açık mı?

Resmi tatil günlerinde ve dini tatil günlerinde TEB kapalı..

TEB İletişim Bilgileri

TEB genel müdürlüğü adresi aşağıda yer alıyor. Şube adreslerine bankanın web adreslerinden ulaşabilirsiniz.

TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

Teb Genel Müdürlük Telefon Numarası

0216 635 35 35

TEB Müşteri Hizmetleri

0850 200 0 666

 

birevim

Şekerbank Çalışma Saatleri 2021

Önceki Yazı

Dönüm Nedir?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

5 Comments

  1. TEB’in çalışma saatlerini tekrar eski düzene getirmesi güzel olmuş, bazı bankalar hala pandemi sebebiyle çalışmalarını evlerinden yapıyor.

  2. Teb çalışma saatlerini koronavirüs sonrası tekrar eski hale getirmesi çok güzel olmuş zira çok fazla kalabalık oluyordu şubelerinde

  3. TEB bankasıyla çalışma fırsatımız bir türlü olmadı ancak çok başarılı bir banka

  4. TEB bankasına geçen gün kmh başvurusu yaptım ve tak diye limit verdiler çok iyi banka 🙂

  5. TEB bankasından kredi kartı istedim yüksek limitli kart tanımladı ve kısa sürede kurye elime ulaştırdı. Bulunduğum bölgede bu kadar hızlı çalışan başka bir banka olduğunu düşünmüyorum.

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

16 + 5 =