TOKİ

TOKİ Antalya Projeleri ve Proje Bilgileri

Akdeniz’de bulunan illerimizden birisi olan ve önemli turizm merkezi olarak görülen Antalya’da TOKİ tarafından konut projeleri yapılıyor. TOKİ Antalya’da sadece konut projeleri yapmıyor aynı zamanda şehirde ki hayatı bu projelerin etrafında yaşanmasını sağlamak için cami, okul, alışveriş merkezi, park gibi sosyal ihtiyaçları karşılayacak alanlarda yapıyor. TOKİ Antalya projeleri arasında yapılan veya yapılmaya devam eden çok sayıda proje bulunuyor. Merkez Sütçüler konutları, Çoplaklı Sosyal Konuy Uygulaması ve Çıplaklı İlköğretim Okul bu projeler arasında devam eden uygulamalar olarak dikkat çekiyor. Sizde bu konut projelerine dahil olmak istiyorsanız başvuru şartlarını yerine getirmeye dikkat etmeniz gerekiyor.

TOKİ Antalya Başvuru Şartları

TOKİ tarafından Antalya’nın farklı bölgelerinde yapılan konut uygulamalarına dahil olabilmek için belirlenen şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartlar ile amaçlanan dar gelirli ailelerin yani gerçek ihtiyaç sahiplerinin konut ihtiyaçlarını uygun ödeme koşullarıyla sağlamasına imkan tanımaktır.

Antalya’da ki projelere başvuru yapacak kişinin TC vatandaşı olması ve en az 25 yaşından büyük olması gerekiyor. Hane halkı içerisinde tek bir kişi başvuru yapabilse de haneye giren aylık net gelir miktarının 4500 TL’nin üzerinde olması gerekiyor. Emekliler, şehit aileleri, dullar ve yetimler için özel şartlar bulunmaktadır. Tüm bu şartları inceleyip yerine getirdiğinizden emin olduktan sonra gerekli olan evrakları hazırlayarak başvurunuzu şehrinizde ki başvuru noktasına yapabilirsiniz.

TOKİ Antalya Konut Proje Listesi

Proje Adı Proje Tipi Proje Durumu Konut Sayısı
Antalya Merkez Kepez 2. Bölge 392 Konut İdare Konut Uygulaması İnşaat Aşamasında 392
Antalya Çıplaklı 2.Etap 864 Adet Konut ve Sosyal Tesis İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi Konut + Sosyal Donatı İnşaat Aşamasında 864
Antalya İli, Serik İlçesi, Yukarıkocayatak Mahallesi 583 Adet Konut, 1 Adet Camii ve 1 Adet Kültür Tesisi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi İdare Konut Uygulaması İnşaat Aşamasında 583
birevim

TOKİ Ankara Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

TOKİ Ardahan Projeleri ve Proje Bilgileri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twenty + 12 =