Faizsiz Sistemler

TOKİ Çekilişlerine Katılmadan Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Türkiye’nin en büyük ev sahibi yapan kuruluşlardan olan TOKİ’den çekiliş sonucunda ev sahibi olabilirsiniz. Her yıl TOKİ (Toplu Konut İdaresi) tarafından yapılan kampanyalarına binlerce aile başvurmaktadır. Ancak bu TOKİ çekiliş sonuçlarında sadece başvuruların %1’i ev sahibi olma hakkı kazanmaktadır. Bazen bu oran çekilişteki projedeki konut sayısına göre daha da düşmektedir. Bu nedenle dar ve orta gelirli ailelerin bir çoğu ev alma hayalleri bir sonraki TOKİ çekilişlerine kalmaktadır.

birevim-tasarruf-reklam

TOKİ (Toplu Konut İdaresi) kampnyası bünyesinde bulunan projelerin çekilişleri yapıldıktan sonra hemen ev sahibi olamıyorsunuz aslında. Çünkü çekiliş yapıldığı dönemde projelerin inşaatları yeni başlanmış veya başlanacaktır. Bu nedenle TOKİ’den ev sahibi olabilmek için en 2 yıl beklemeniz gerekmektedir. TOKİ’ye başvuru yapıp, çekilişte ismi okunmayan aileler için kaçırılmayacak fırsattan bahsetmek istiyoruz.

Uzun yıllardır faizsiz yöntemlerle ev sahibi olan aileler sayesinde rahatlıkla sizde ev sahibi olabileceğinizi söyleyebiliriz. Sektörde büyüyerek devam eden ve binlerce aileyi ev sahibi yapan FAİZSİZ SİSTEM firmaları sayesinde sizde ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz, Peşinatsız ve Taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan Faizsiz Sistemler, dar ve orta gelirli ailelere çözümler sunmaktadır.

Faizsiz Finans desteği veren firmalar sadece başvuru yapan ailelerden çekilişe katılacağı tutar üzerinden %10 çalışma bedeli almaktadır. Bu sayede 200.000 TL değerindeki bir evi sadece 220.000 TL’ye sahip olabileceksiniz. Kendinizin belirleyebileceği taksit tutarları sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı yakalıyorsunuz.

TOKİ Projelerin Artıları ve Eksileri

Çekiliş: Var
Teslim Süresi: En az 2 Yıl
Ödeme Şekli: Taksitle (TOKİ Tarafından Belirlenir)
Proje Konumu: TOKİ Projelerin Yer Aldığı Yerler
Ev Sahibi Olma İhtimali: Çekiliş Sonucu Belirler %1 İhtimal
Faiz: Yok
Ara Ödeme: Yok
Peşinat: Var
Kefil: Yok
Hizmet Bedeli: Yok

Faizsiz Sistem Firmalarının Artıları ve Eksileri

Çekiliş: Var
Teslim Süresi: Hemen (Çekilişte Çıkan Aya Göre Eviniz Teslim Edilir)
Ödeme Şekli: Taksitle (Gelirinize Göre Siz Belirlersiniz)
Proje Konumu: Türkiye’nin İstediğiniz Yerinden
Ev Sahibi Olma İhtimali: %100 Çekilişe Katılan Herkes Ev Sahibi Oluyor
Faiz: Yok
Ara Ödeme: Yok
Peşinat: İsteğe Bağlı
Kefil: Yok
Hizmet Bedeli: Sahip Olmak İstediğiniz Evin Değerinin %10’u Kadar

Faizsiz Sistem firmalarından yararlanmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmanız. Yetkililer en kısa zamanda geri dönüş yapıp, koşul ve şartlar hakkında tarafınız geri dönüş yapacaklardır. Artık dar ve orta gelir düzeyine sahip aileler de ev sahibi olacak.

birevim-sabit-reklam

Sultanbeyli’de Ev Yatırımı Yapma Fırsatı

Önceki Yazı

İpotek Nedir? İpotek Nasıl Ettirilir ve Kaldırılır?

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir