TOKİ

TOKİ Osmaniye Projeleri ve Proje Bilgileri

Toplu konut idaresinin ülkemizde gelir düzeyi düşük ve kira ödemekten sıkılan ailelerin rahatça ev sahibi olabilmeleri için çalışmaları sürüyor. Hem uzun vade seçenekleri hem de uygun fiyatlar ile rahatça ev sahibi olmalarına imkan tanınıyor. TOKİ Osmaniye ve ilçelerinde ihtiyaç duyuldukça sosyal konut uygulamaları inşa ediliyor. TOKİ Osmaniye projeleri içerisinde Düziçi, Mrekez Fakuşağı, Yaveriye sosyal konut uygulamaları bulunuyor. Ayrıca şehir merkezinde 50 yataklı hastane inşası aralıksız olarak devam ediyor. Projeler sürekli yenileniyor ve ihtiyaç arttıkça yenileri de bunlara ekleniyor. Bu projelerin ailelere ulaşması içinse yapılan doğru başvurular ile kura çekimi ile doğru insanlara ulaştırılıyor.

TOKİ Osmaniye Başvuru Şartları

Toplu konut idaresinin yaptığı evlerden birisine sahip olmayı hak ettiğinizi düşünüyorsanız aşağıda yazacağımız şartları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

  • Başvuru yapan kişinin TC vatandaşı olması ve 25 yaşından büyük olması isteniyor.
  • Hane halkı gelir miktarının 4500 TL’nin atlında olması gerektiği söyleniyor.
  • TOKİ’nin daha önce evlerden bir tanesinden ev almamış olmanız gerektiği söyleniyor.
  • Başvuru yapan kişide kayıtlı bir ev veya arsa olmaması gerekiyor.

Tüm bu şartları sağladığınızdan eminseniz şehrinizde yapılan projeye başvurabilmek için gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Projenin olduğu her şehirde açılan başvuru noktaları ile insanların başvurularını rahatça yapılması isteniyor. Bu konuda gerekli işlemlerin yapılmasına dikkat ediliyor.

TOKİ Osmaniye Konut Proje Listesi

birevim

TOKİ Konya Projeleri ve Proje Bilgileri

Önceki Yazı

80.000 TL’lik Arabayı 400 TL Taksitle Sahip Olun!

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

9 + one =