Emlak & Konut

Toplu Konut Projeleri – Toplu Konut Fiyatları

Çoğu şehirde artmakta olan nüfus beraberinde barınma ihtiyacını da getirmektedir. Toplu konut projeleri ile binlerce kişiye ve aileye barınma ihtiyaçlarını karşılamak için ikamet edecekleri yer imkanı sunulur. Ülkenin her neresinde oturuyorsanız oturun toplu konut projesi sayesinde asla evsiz kalmazsınız.

birevim faizsiz ev

Toplu konut bölgesi olarak da adlandırılan ve minimum 400 konutun yer aldığı projelerde depreme dayanıklı ve kentsel dönüşüme göre inşa edilmiş birçok eve ulaşabilirsiniz. Sosyal yaşama katkıda bulunan evlere kredi desteği ile sahip olmak oldukça kolay. Bir eve kira parası verip o eve sahip olmadığının farkına varan ve yeni bir ev sahibi olmak isteyen aileler, yine kira gibi para ödeyerek belli zaman aralığında o eve sahip olabilmektedir. Yani bir süre sonra kira ödemeden yeni evinde dilediği gibi oturabilir.

Toplu konut projeleri ekonomik anlamda orta ve alt sınıf gelir grubuna dahil olan kişiler için imkan yaratmaktadır. Yani her bütçeye uygun olarak dileyen herkes istediği bir şehirde toplu konut projelerinden ev almak gibi fırsata sahip olur. Düşük faiz ve uzun vadeli kredi imkanları ile ev sahibi olan kişiler düşük bir kira bedeli ödüyor gibi hayalindeki eve kavuşabilir. Devlet yatırımları ile de desteklenen konut projesi herkesin bütçesine uygun olarak barınma imkanı sağlar.

Toplu konut projelerinde bir evim olsun istiyorsanız BİREVİM sizlere hayalinizdeki evi sunar. Ülkemizin hangi şehrinde ev sahibi olmak istiyorsanız olun BİREVİM ile bütçenize ve isteklerinize uygun bir konuta kavuşabilirsiniz.

BİREVİM herkese Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi, Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2, Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi ve Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi ile ev alma yöntemi sunar. Düşük faiz ile peşin para ödemeden konut projeleri bölgesinde ev sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki bilgiler ile iletişime geçerek BİREVİM kuruluşuna ulaşmanız yeterli olacaktır.

Ataşehir/İstanbul Şube

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2

Telefon: 444 23 53

Toplu konut projelerine bir eve sahip olmak istiyorsanız Birlik Parkada ile İstanbul, Etikent 7 ile Adana, Marka Evleri 2. Etap ile Ankara ve daha birçok proje sayesinde her şehirde ev sahibi olabilirsiniz.

birevim

İstanbul Konut Projeleri – İstanbul Projeleri ve Fiyatları

Önceki Yazı

Vakıfbank Anlaşmalı Konut Projeleri

Sonraki yazı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

five × 1 =